Menu Forum

Svatební fotograf na 6.9.2014, Zlínský kraj, Vysočina

12. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrazmoravy (26 r.)
Registrovala se 18. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 107 příspěvků. Má 3 přátele. Morava, Česká republika.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
petrazmoravy (26 r.)
Registrovala se 18. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 107 příspěvků. Má 3 přátele. Morava, Česká republika.
    Slovensko
 Výběrové řízení na svatebního fotografa : hledáme kreativního človíčka, který dokáže zachytit ty nejkouzelnější momentky, je plný nadšení a nápadů pro focení, dokáže uvolnit atmosféru a má volný termín na 6.9.2014 Upřednostňujeme fotografa, který focení má jako koníček a nabídne rozumnou cenu a ne přehnané částky, které nabízejí profesionálové !
Okolí : Zlínský kraj, Vsetín, Trenčín, Nová Dubnica, Půchov
Požadavky : předsvatební focení, focení celého svatebního dne, hlavní svat. focení v pondělí po svatbě

Těšíme se na nabídky a případnou spolupráci emoticon
24. lis 2013 ve 21:53  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lilianka_tom
15
Registrovala se 13. července 2012 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lilianka_tom
15
Registrovala se 13. července 2012 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 Aneb to nejlepší nejlépe zadarmo... ach, jak české...
24. lis 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
love_and_cupcake
50
Registrovala se 19. února 2013 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. září 2013
    Újezd u Plánice, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
love_and_cupcake
50
Registrovala se 19. února 2013 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 Já jsem zvědavá, jestli se v tomto nějaký kreativní človíček, který bude chtít fotit dva dny zadarmo, najde. Good Luck.
24. lis 2013 ve 22:16  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová

18
 Asi si sednu na ruce ... emoticon
24. lis 2013 ve 22:23  •  www.petratrbolova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

@love_and_cupcake Tři dnyemoticon Předsvatební, svatební a posvatební emoticon
24. lis 2013 ve 22:54  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 včera, dnes a zítra a ráno v poledne a večer.....zn. svačinu s sebou! pití taky emoticon
24. lis 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
  • Neví, kdy bude svatba
 ..ale zase nechtějí fotit celou svatební noc.... dobrou
24. lis 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na mé stránky. Jsem v okolí, které požadujete a ceny jsou přijatelné emoticon
24. lis 2013 ve 23:56  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
love_and_cupcake
50
fotoportrét
fotoportrét
love_and_cupcake
50
 @fotografkavhm no tak tři dny emoticon ještě lepší
25. lis 2013 v 00:10  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
2foto
2foto
Jiří Hloušek PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Milí snoubenci, díky přesunu jednoho ze svatebních termínů se nám uvolnila sobota 12. dubna 2014. Pokud máte zájem o tento svatební foto termín, dejte nám vědět. Krásné dny!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
2foto
2foto
Jiří Hloušek PRO

7

“Milí snoubenci, díky přesunu jednoho ze svatebních termínů se nám uvolnila sobota 12. dubna 2014. Pokud máte zájem o tento svatební foto termín, dejte nám vědět. Krásné dny!”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
věřím že splňujeme všechny vaše požadavky na kreativitu, nápady, nadšení i to, že je focení naším koníčkem. Rozhodně vás nechci urazit, ale nejsem jist, zda vaše představa ceny fotografování není zkreslená.

Začněme u cestovného, za které si účtujeme 8 korun za kilometr (nikterak přehnané, firmy mají i 25kč/km) tedy asi 1600 korun, deset svatebních hodin fotíme ve dvou za 14 tisíc korun. Mohl bych se velmi rozepsat, abych vysvětlil, proč tato cena není přemrštěná... Předsvatební focení nabízíme našim klientům za tisíc korun, focení portrétů po svatbě by se dalo zvládnout za 2 tisíce. K tomu je třeba připočíst náklady na 2 noci v místě svatby. Celková cena za tři dny focení ve dvou lidech přesáhne 20 tisíc korun. No a práce fotografa nafocením vaší svatby teprve začíná...

Cenu fotografování jsme velmi dlouho zvažovali, vychází ze zkušeností s množstvím práce, zodpovědnosti a know-how, které tato práce obnáší. Považovat cenu této profesionální práce za přemrštěnou podle mě není správné.

Kdybyste chtěla dát za svatební dort pro 40 lidí maximálně čtyři stovky, pravděpodobně dodavatele najdete. Jen bych nedal ruku do ohně za to, že vám bude chutnat. Je ovšem možné, že ano emoticon

Pěkný den, Jirka
25. lis 2013 v 01:50  •  www.2foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lease
Registroval se 11. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidal 94 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lease
Registroval se 11. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidal 94 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 Když si vypůjčíte od od mysliveckého sdružení na tři dny několik fotopastí a rozmístníte je v místě svatby získáte několik
tisíc zajímavých záběrů ,ze kterých si určitě vyberete.Jenom je musíte dobře zamaskovat.
28. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parcelads
4
Registrovala se 27. prosince 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 129 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
parcelads
4
Registrovala se 27. prosince 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 129 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karviná.
 @petrazmoravy Nedá mi to, abych se nezeptala. Co je podle tebe rozumná cena? Cca?
28. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová

18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová

18
 @parcelads Hádám tak 2.000 Kč za tři dny emoticon
30. lis 2013 v 11:40  •  www.petratrbolova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

Krásný den,
rádi Vám uvítáme i na našich stránkách.V součastná dobe se můžete přihlásit do soutěže Svatba 2014.Podrobnosti na jdete na našich stránkách.V případě Vašeho zájmu a přihlášení do konce roku 2013 můžeme nabídnout zajímavé slevy.
Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
1. pro 2013 v 10:54  •  www.svatebnifototrebic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sorrowdy (43 r.)
Teseractphotos
Jiří Veselý PRO

“Nová last minute akce, milé nevěsty, celodenní svatby konané ještě do konce března nafotím za pouhých 10 000 Kč, takže mne neváhejte kontaktovat a nezapomeňte se o slevu přihlásit :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sorrowdy (43 r.)
Teseractphotos
Jiří Veselý PRO

“Nová last minute akce, milé nevěsty, celodenní svatby konané ještě do konce března nafotím za pouhých 10 000 Kč, takže mne neváhejte kontaktovat a nezapomeňte se o slevu přihlásit :)”
(Před 2 lety)

Asi jsem trochu dražší, než koho hledáte, ale i tak nabízím své služby, myslím, že rozhodující jsou fotografie a nikoliv peníze, takže jestli máte chuť, mrkněte na moji facebookovou stránku emoticon
3. pro 2013 v 16:04  •  www.teseractphotos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Zdravím, na Zlínsku jsem jako doma, takže se hlásím také do služeb emoticon Více informací na mém webu.
6. pro 2013 v 11:38  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sparkys (27 r.)
Atelier Sobieski - svatební fotografie
Klára Sobieská PRO

Foto a video - Region Zlín
1

“Moje Milé a úžasné nevěsty, dohodla jsem se svou báječnou a neuvěřitelně šikovnou vizážistkou, která několik let líčila pro známou značku Channel, pro Vás balíček na focení Boudoir a svatebního líčení. Pro více informací se nebojte mě zeptat. Nabídka je pro celou Moravu.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sparkys (27 r.)
Atelier Sobieski - svatební fotografie
Klára Sobieská PRO

Foto a video - Region Zlín
1

“Moje Milé a úžasné nevěsty, dohodla jsem se svou báječnou a neuvěřitelně šikovnou vizážistkou, která několik let líčila pro známou značku Channel, pro Vás balíček na focení Boudoir a svatebního líčení. Pro více informací se nebojte mě zeptat. Nabídka je pro celou Moravu.”
(Před 2 lety)

@petrazmoravy
Peťko, jestli ještě hledáte fotografa - napište mi do zprávy své přesné představy - místo, cena emoticon určitě něco zkusíme vymyslet.
21. led 2014 v 17:32  •  www.ateliersobieski.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra.
10. kvě 2014 ve 12:03 • oskareta
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

(Před 2 lety)

Petro z Moravy, koukněte na náš web, třeba se domluvíme, jen prosím zvažte rozsah a tím pádem i cenu. Hezký den. Zdeněk
12. kvě 2014 v 17:10  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

(Před 2 lety)

@petrazmoravy
12. kvě 2014 v 17:23  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrazmoravy (26 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
petrazmoravy (26 r.)
    Slovensko
 Děkujeme , fotografa už máme emoticon
12. kvě 2014 v 17:25  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí