Foto + video 22.6.2019 Praha - východ

Dobrý den, rádi bychom měli fotky i video z naší svatby, která se bude konat 22.6.2019 na Praze-východ, vše v blízkosti D1. Chtěla bych hned pro začátek napsat, že se bude jednat o rodinnou svatbu do 30osob. Máme rodinu v Kanadě, na Moravě a na Slovensku, proto jsme zvolili malou rodinnou svatbu, abychom si náš den užili s těmi nejbližšími, kteří nebudou hledat chyby, ale budou mít stejně obrovskou radost z tohoto dne jako my. Obřad se bude konat v kostele a poté se vše bude odehrávat v resortu SEN Senohraby v zahradním altánku - pro představu. Vydala jsem se touto cestou při hledání někoho, kdo i na malé svatbě dokáže zachytit velké emoce - možná je to i výzva pro Vás. Než bych psala emaily a byla odmítána kvůli malému počtu lidí, tak jsem zvolila tuto cestu a pokud si na tuto svatbu troufáte, budu ráda za Vaše příspěvky, nabídky, portofilia. V případě zájmu Vás budu kontaktovat. Předem moc děkuji a mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, poslal jsem Vam soukromou zpravu:) Hezky den preji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@freckles23 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Pokud by bylo potřeba, mluvím plynně anglicky. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám naopak malé svatba moc ráda a myslím, že je to super volba, aspoň stihnete jako nevěsta s hosty opravdu strávit nějaký fajn čas a ne se jen pozdravit :) Můžete mrknout ke mě na web nebo tady na profil a když vás fotky zaujmou, dejte vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste juknout i ke mě na web. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme i natočíme. Jsme dlouhodobě sehraný tým:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud se vám líbí moje práce, budu rád za spolupráci. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Děkuemei za nabídky, máme vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, moc rada vam splnim prani o fotkach plnych emoci. Ozvete se, Marketa Kaplanova
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
@freckles23 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Zní to zajímavě. Rok půl jsem pracoval a užíval přírodu nejen v okolí Jasper. No a nyní jsem se tam na měsíc vrátil a pozdravil známé. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?