28. října 2017 - Vizovice

Ahojky, chtěla bych Vás poprosit o doporučení na dobrého fotografa z okolí Vizovic, který by mi nafotil svatební den. :-) Kdyby byl opravdu moc šikovný, klidně mu zaplatím cestu i z větší dálky. Pro představu přidávám pár fotek, jaké bych si představovala. :-) Nelíbí se mi takové ty klasické, studené a strohé fotky, ,mám ráda tyhle teplejší odstíny a jedinečnost. :-) Děkuji za každou radu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád Vám budu k dispozici. Fotografie a další potřebné informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujmeme rádi přijedeme:) Více info na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 Dobrý den, nevím jestli by se Vám líbily mé fotografie. V každém případě vím, že termín Vaší svatby mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, no tak budu doufat, že Vás má práce osloví, protože do Vizovic bych se fakt rád podíval :-). Přikládám pro představu pár fotografií, více samozřejmě k dispozici na webu, zde v galerii nebo na Fb. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
V říjnu bych taky mohl ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám volný, více info na mém webu:) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám nabízím své služby. Další fotky na webu, kde jsou i všechny podstatné informace. Mám také rád teplejší úpravy fotek a pokud Vás zaujmou, kdykoliv mě můžete kontaktovat. Jen dvě věci jsou důležité ... a to doba focení a počasí. Pokud opravdu nebude svítit slunce, tak jakékoliv úpravy buď nepomůžou a nebo budou vypadat nepřirozeně. Ale to je jen můj názor :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Více zasílám v sz. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Pěkný víkend, Soňa Goldová
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, ceny mírné.... a pokud se Vám líbí takovýto styl fotografií, není problém je udělat. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem od Vyškova, takže do Vizovic kousek. Přikládám malou ukázku své práce. Více informací naleznete na mém webu nebo zde na kartě. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme vám naše služby. Veškeré informace naleznete na webu, portfolio také, nebo i zde na profilu. V případě zájmu se na nás obraťte. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 Dobrý večer, na mých www a FB naleznte ukázky stylu mého práce. Pokud vás zaujmu, uvedený termín mám zatím volný. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak nevím, zda naplňuji Vaše představy o fotkách, ale momenty zrovna mám opravdu ráda. celé mé portfolio naleznete na mých stránkách, tady malá ukázka. Ráda zašlu ceník. Adriana Cahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Více informací najdete na našich stránkách. Budeme moc rádi když se ozvete. Krásný den! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?