Menu Forum

Hledám svatebního fotografa na 4. října 2014, místo Kyjovsko (okr. Hodonín).

9. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
darca_1986
Registrovala se 1. září 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
darca_1986
Registrovala se 1. září 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, na 4. října 2014 hledám svatebního fotografa. Místo obřadu a hostiny bude na Kyjovsku (okr. Hodonín). Prosím o kontakt.
Děkuji.
9. dub 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lentilka2013 (27 r.)
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 31. srpna 2013
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lentilka2013 (27 r.)
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 31. srpna 2013
    Region Břeclav
 Mně se hrozně líbí fotky od Fiamoliho z Kyjova. Bohužel loni, když jsem měla svatbu, tak byl už na náš termín obsazený.
9. dub 2014 ve 20:14  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, bude nám potešením zvečniť Váš svadobný deň emoticon Mrknite na naše stránky, termín máme voľný a na svadby vyrážame z Brna, tak v prípade záujmu o ďalšie info sa ozvite. Lucia
9. dub 2014 ve 20:52  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

Foto a video - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
 Ráda bych se nabídla.
9. dub 2014 ve 21:10  •  www.evabebko.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky emoticon jsme kousek .....
9. dub 2014 ve 21:37  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám volný. Pokud Vás budou fotky v galerii, kontakt najdete v profilu nebo u galerie.
Mějte se hezky.
David
10. dub 2014 v 11:19  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. emoticon Více informací najdete u mě na webu emoticon
10. dub 2014 ve 12:19  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. dub 2014 ve 13:36 • terifoxka
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný a Kyjovsko máme moc rádi. Pokud by se Vám naše práce líbila, více najdete na facebooku a webu, ozvěte se!
Filip a Linda
10. dub 2014 v 16:36  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darca_1986
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
darca_1986
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuji všem za kontakty a odpovědi. emoticon
13. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@darca_1986 Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, pokud navštívíte mé portfolio zde na beremese, případně z odkazu pod tímto textem.

Něco z loňska z Mikulčic: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/martina-jirka-mikulcice-2013-inw256/

S pozdravem a přáním příjemných dnů

Honza
15. dub 2014 ve 13:43  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
Váš termín máme ještě volný. Fotíme v páru a v rámci svatebního focení nabízíme zdarma i předsvatební fotografie. Mrkněte k nám na profil nebo web a v případě zájmu Vám můžeme být k dispozici.
Přejeme pěkný den.
Jindřich a Pavla Nejedlí
15. dub 2014 v 16:30  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
15. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
 Pěkný den,

pokud se Vám bude líbit má práce, ráda Vám budu k dispozici.
Přeji krásné svatební přípravy emoticon.
18. dub 2014 ve 14:46  •  www.mzfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 4.10.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
2. kvě 2014 v 16:07  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
7. kvě 2014 v 08:38  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme.

David + Klaudie
9. kvě 2014 ve 23:29  •  www.dkphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”