Hledám svatebního fotografa na 4. října 2014, místo Kyjovsko (okr. Hodonín).

Zdravím, na 4. října 2014 hledám svatebního fotografa. Místo obřadu a hostiny bude na Kyjovsku (okr. Hodonín). Prosím o kontakt. Děkuji.
Odpovědět
Mně se hrozně líbí fotky od Fiamoliho z Kyjova. Bohužel loni, když jsem měla svatbu, tak byl už na náš termín obsazený.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, bude nám potešením zvečniť Váš svadobný deň :-) Mrknite na naše stránky, termín máme voľný a na svadby vyrážame z Brna, tak v prípade záujmu o ďalšie info sa ozvite. Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych se nabídla.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky :) jsme kousek .....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud Vás budou fotky v galerii, kontakt najdete v profilu nebo u galerie. Mějte se hezky. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. :) Více informací najdete u mě na webu :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a Kyjovsko máme moc rádi. Pokud by se Vám naše práce líbila, více najdete na facebooku a webu, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Děkuji všem za kontakty a odpovědi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@darca_1986 Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, pokud navštívíte mé portfolio zde na beremese, případně z odkazu pod tímto textem. Něco z loňska z Mikulčic: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... S pozdravem a přáním příjemných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný. Fotíme v páru a v rámci svatebního focení nabízíme zdarma i předsvatební fotografie. Mrkněte k nám na profil nebo web a v případě zájmu Vám můžeme být k dispozici. Přejeme pěkný den. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, pokud se Vám bude líbit má práce, ráda Vám budu k dispozici. Přeji krásné svatební přípravy :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 4.10.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. David + Klaudie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?