Menu Forum

Hledám fotografa pro termín 21.9.2013 - Vizovice u Zlína

24. kvě 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pralinka2311
Registrovala se 21. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pralinka2311
Registrovala se 21. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hodně fotografů je už v tento termín zadaných, ale pokud máte nějaké tipy, budu ráda! Asi už je na čase někoho shánět...
21. bře 2013 v 08:52  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Ahoj nevěsto, tento termín mám zatím volný emoticon Tak jestli budeš mít chuť, čas a náladu, mrkni ke mně na web. Fotím po celé ČR.
21. bře 2013 v 08:55  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@pralinka2311 Zdravím Vás! Tento termín mám prozatím neobsazen, tudíž by nebyl problém se domluvit. Mé svatební portfolio naleznete v odkazu hned pod tímto textem. S pozdravem, Honza
21. bře 2013 v 09:26  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Ostrava
25
fotoportrét
fotoportrét
deejaywolf84 (32 r.)
Jan Vlček
Jan Vlček PRO

25
 Dobrý den,
rád bych Vám nabídl své služby. ukázky mé práce najdete na mém profilu nebo na mých stránkách.
21. bře 2013 v 15:41  •  vlcekjan.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_vilimek
Milan Vilímek Jihlavský, fotograf
Ing. Milan Vilímek PRO

Foto a video - Region Jihlava
1
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_vilimek
Milan Vilímek Jihlavský, fotograf
Ing. Milan Vilímek PRO

Foto a video - Region Jihlava
1
 Já mám zatím volno, takže bych to mohl nafotit.
21. bře 2013 ve 20:25  •  www.svatebni-foto-album.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, u mě také volno emoticon. Mějte se hezky.
21. bře 2013 ve 21:38  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky emoticon
21. bře 2013 ve 23:47  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud budete chtít, budu rád, pokud se podíváte i na můj profil. Zlínsko je moje spádová oblast emoticon. Ať se daří!
22. bře 2013 v 00:00  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesa07 (31 r.)
Wedding Factory
Janka PRO

6

“Ponúkame na Květen/Máj zlavu 50% na pol denne fotenie.... :) takze 2800kc/110e”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
vanesa07 (31 r.)
Wedding Factory
Janka PRO

6

“Ponúkame na Květen/Máj zlavu 50% na pol denne fotenie.... :) takze 2800kc/110e”
(Před 3 lety)

Dobrý den ,taky mame volny termín ... emoticon
22. bře 2013 v 11:43  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.photofactory.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
setvus
Fotografka Petra Setvínová Stará- foto Setvus
Petra Setvínová Stará PRO

Foto a video - Region Plzeň
2
fotoportrét
fotoportrét
setvus
Fotografka Petra Setvínová Stará- foto Setvus
Petra Setvínová Stará PRO

Foto a video - Region Plzeň
2
 dobry den emoticon i ja mam zatim volny termin, tak pokud budete mit nalada a chut podivejte se na me portfolio nebo na facebook a pokud se vam bue libit co vidite, tak se muzeme domluvit . Zatim preji krasny den Petra emoticon
22. bře 2013 ve 13:45  •  www.setvus.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Můžeme se domluvit. Pokud budete mít zájem, mohu zkusit zamluvit i pěkné počasí. Krásný den Bóša
22. bře 2013 ve 20:54  •  www.bosa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den vámi požadovaný termín mám momentálně ještě volný, máme teď akční ceny! Určitě se podívejte na naše stránky nebo mi pro více informací napište zprávu nebo e-mail.
Krásný večer přeji Pavel Šidla
22. bře 2013 ve 23:55  •  www.beautifulwedding.cz/  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
23. bře 2013 v 16:06 • markies
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín máme stále volný... prosím podívejte se na naše stránky kde naleznete veškeré informace.
24. bře 2013 v 11:40  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Krásný den. Jsem přímo ze Zlína a termín mám volný tak se stačí mrknout na moji tvorbu jestli se vám líbí stylem a můžeme se domluvit emoticon Roman
24. bře 2013 v 19:35  •  dobuschroman.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotodesign
Foto Design
FotoDesign Blansko PRO

Foto a video - Region Blansko
2

“Dobrý den, nabízím 20% na všechny březnové a 10% na všechny dubnové svatby. Pro bližší info pište.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotodesign
Foto Design
FotoDesign Blansko PRO

Foto a video - Region Blansko
2

“Dobrý den, nabízím 20% na všechny březnové a 10% na všechny dubnové svatby. Pro bližší info pište.”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín máme volný...podívejte se na naše stránky, kde naleznete kompletní ceník a veškeré potřebné informace.
29. bře 2013 v 11:49  •  www.fotodesign.estranky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den mohu Ván doporučit Lukáše Veleckého...znám jej osobně, je to velmi šikovný, mladý kluk, který se věnuje focení již delší dobua s jeho prací budete jistě spokojená...netuším jestli má volný termín, ale mohu jej s čistým svědomím doporučit
29. bře 2013 v 17:48  •  www.kaspy.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepanvlacil (34 r.)
Svatební fotografie Brno by Štěpán Vláčil
Štěpán Vláčil PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
stepanvlacil (34 r.)
Svatební fotografie Brno by Štěpán Vláčil
Štěpán Vláčil PRO

4
 Dobrý den, tento termín mám ještě k dispozici a fotím po celé ČR. Mrknete na fotky u mě na webu a v případě zájmu Vám rád zašlu ceník emailem. emoticon
Štěpán
19. dub 2013 v 10:36  •  www.svatebni-fotografie-brno.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. dub 2013 v 18:59 • sharkafoto
24. dub 2013 ve 22:16 • evagois
29. dub 2013 v 00:21 • danieladuskova
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
 Dobrý den, pohybuju se mezi Olomoucí a Prahou tak vaše místo není problém, s datumem také ne.V případě, že se fotky líbí rád proberu podrobnosti a domluvíme se na ceně.¨
S pozdravem Michal Oškrkaný
18. kvě 2013 v 17:19  •  www.fotooskrkany.com,  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photoons (36 r.)
Photoons
PRO

Foto a video - Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
photoons (36 r.)
Photoons
PRO

Foto a video - Region Kroměříž
 Dobrý den, prohlédněte si mé stránky a budou-li se Vám fotografie líbit, kontaktujte mne prosím. Děkuji Stojaník
24. kvě 2013 ve 23:28  •  www.photoons.cz  •  To se mi líbí
13. čer 2013 v 18:07 • simpe