Svatba venku - v přírodě. Co je vše potřeba zařídit?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, nemáte někdo zkušenosti se zařizováním svatby v přírodě? Chtěla bych se vdávat v zámeckém parku, ale nemám představu co je vše potřeba zařídit :-|
Odpovědět
ahojky, ked to mate uplne vonku aj hostinu, tak doporucujem zabezpecit ohrievace na vonku. take stojany to byvaju, co mavaju v restauracnych zahradkach. boli sme na svadbe v lete, ale tak neskutocne sa o 20:00 ochladilo, ze bolo 9 stupnou a to je fakt zima. takze urcite ohrievace ;-). ako rozumne je mat aj nejake riesenie pre "mokru svadbu", teda ked bude prsat. to kludne staci riesit stanom - ale ich prenajom byva dost drahy. idealy pripad je dohodnut sa s miestom kde planujete svadbu, hotelom, restikou, ze ak by bolo skaredo, tak ci sa to da presunut dovnutra. nie kazdy je ochotny ale uz som sa s tym stretla. ak planujete iba sobas vonku, tak to sa da vyriesit v pripade dazda operativne. neviem ako je to v Breclavy, ale ja som sa stretla dokonca s tym, ze nas nechceli zosobasit v konkretnu sobotu, elbo proste sobaia iba kazdy druhy tyzden. takze to che najprv skusit ci najdete sobasiaceho, alebo budete vymyslat inu variantu.
Odpovědět
Profilova fotka
vybrali jsme misto je to vlastne penzion, který má obrovskou zahradu... uvnitr restaruaci a zastresene venkovni posezeni...tak snad to nejak nakombinujem...je to nový penzionek, budoucí nastavající se trosku podílel na části jednoho projektu...s majitelem se zná tak snad nám výjdou vztříc....ale co musime co nejdriv zajit za oddavajicim, aby jsme pak nebyly neprijemne prekvapeni....
Odpovědět
stamper, to znie dobre, ako to popisujes ;-) ucite to chce nakombinovat ;-) aked vas majitel este pozna o to to je lepsie. vzdy znamosti funguju ;-), mam to overene ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak otevírám opět tohle téma. Nevíte někdo, kde by se dal sehnat bílý altán a stůl pro obřad venku, aby mě to nezrujnovalo ? Dívala sjem se na půjčovny, ale tam půjčují sety (altán, koberec, židle) za 9000 a výš. Což nepřipadá v úvahu :-( Pokud někdo máte zkušenost, tak jsem se chtěla zeptat, kdo vám altán zdobil a kdo se postaral o jeho odstranění z "místa činu" :-) Tady v bazaru jedna nevěsta prodává altán, svatbu máme sice až v září 2010, tak nevím, kde bych ho uskladnila. Ale pokud je to jediná možnost, tak bych ho brala. Docela nad tím přemýšlím...tak proto hledám už teď...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: my měli obřad venku na louce a o vše se nám postarala svatební agentura Naive z Brna, celý set, t.j. slavobrána, koberec, židle s potahy a mašlemi, stolek na podpisy, polštářek na prstýnky, kytka a okvětní lístky nás stál 5.500,-Kč i s dopravou, instalací a deinstalací, vše proběhlo perfekně, slečna byla moc příjemná, spokojenost maximální a cena nám za to vše přišla v pohodě....
Odpovědět
ahojte!mali ste niekde obrad vonku len tak niekde na luke mimo akehokolvek hotela a hostinu potom na inom mieste v restauracii alebo v hoteli?
Odpovědět
Ahojky, jestli se můžu přidat do diskuse, tak mi kamarádka doporučovala jachtu kotvící na Vltavě. Vloni v létě tam měla svatbu a byla spokojená. Něco jsem si už kolem toho zjišťovala, lze si nakombinovat, co kdo chce - buď jen hostinu nebo kompletně svatbu i s ubytováním. Udělají na palubě i obřad, lze se po řece projet, než je hostina. Kamarádka je z Morary, takže se jí pak hodilo, že příbuzné ubytovala rovnou na lodi.
Odpovědět
Profilova fotka
Neví někdo o nějakém místě kde by se dala svatba udělat venku ve Zlíně?
Odpovědět
Ahoj,my budeme mít svatbu v Radějově-kousek od Strážnice,v penzionu Roseta.Oddávají tam v zahradě plné růží,pod altánkem,takže romantika :-) ..ve Zlíně netuším..
Odpovědět
ja by som Vas len chcela upozornit,ze som svadbu vonku(len obrad a hostina uz bola v sale) zazila u kamosky v Plzni v nejakej zahrade a bolo to nadherne a romanticke akurat bolo strasne horuco a nikoho z nas nenapadlo zobrat si vodu ,tak sme tam susili huby skoro hodinu a vecer pred tym sa este trochu pilo,takze pre niektorych to bolo fakt utrpenie :-D :-D :-D A prve co sa robilo,ked sa voslo do saly sa objednavalo pivo a pilo sa to na ex,tak o siestej uz boli mnohi v naladicke,takze ak sa chcete tomuto vyhnut,tak treba mysliet aj na nejake obcerstvenie ;-)
Odpovědět
jj,na občerstvení myslíme ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojky ženy, taky jsme se rozhodli pro obrad i hostinu venku protoze jsme byli znamym na svatbe v kostele a moc se nam to nelibilo. Mam urcitou predstavu o tom ze prijedu koni a pritel autem (jsem proste hojak jak jinak :-D )...je to sileny, ja vim, ale kdyz to vyjde mohlo by to byt hodne pekny. No i kdyz to planujeme na pristi rok 2012 na konec cervna zacatek cervence uz ted me honi nocni mury :-D Jen jsem se chtela zeptat, co vsechno vlastne je potreba k zarizeni svatby takhle venku. Zbyla jsem na to trochu sama a opravdu nevim jak se to dela..poradila byste mi nektera? Diky
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@jirkamirka tak to je fakt síla :-S
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Řešili jsme to samý a po tom co jsme dlouze hledali a nemohli najít přesně to co by nám vyhovovalo jsme vymysleli rovnou produkt, který můžeme nabízet i ostatním. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?