Dáváte nebo nedáváte svatební výslužky?

Zobraz úvodní příspěvek
Milé nevěstinky, mám na vás otázečku - dáváte výslužky nebo ne? Případně jak velké? Předem díky za vaše rady a tipy ;)
Odpovědět
my jsme to udělali tak, že výslužky jsme nachystali na město, pro kadeřnici, fotografku, kapelu atd a pak jsem měla nachystané krabičky a řekli jsme si, že uvidíme, jak to bude s jídlem vypadat a kdyžtak rozdáme zbytky..už večer nám bylo jasné, že nám zbyde strašné množství dortů a cukroví a hosté postupně odcházeli, tak jsem vždy každému něco nabalila..hodně lidí zůstávalo do rána, takže něco sladkého se snědlo na snídani a ostatní jsem rozdělila do krabiček a každý výslužku dostal...kdyby jídlo nebylo, nebyla by výslužka..nehrotili jsme to, ale nakonec jsme byli rádi, že to můžeme rozdat a snad to hostům i udělalo radost..jinak krabičky doporučuju ne moc veliké, ať se tam vejde pár kousků od různého cukroví, ale ať to nemá dvě kila=)
Odpovědět
My vysluzku davat nebudeme, protoze se druhy den opet vsichni sejdeme a dojime to, co zbyde. Chtela bych hostum ale dat neco na pamatku. Mate nejake tipy?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?