SOUTĚŽ: Vyhraj kosmetiku od Yves Rocher v hodnotě 1800 CZK!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Milé nevěsty, protože dnes máme první podzimní den, připravili jsme si pro vás spolu s https://www.yves-rocher.cz/ skvělou soutěž na uvítání nového ročního období. Podzim je znamením relaxu, domácí pohody při svíčkách s chutným čajem v ruce a rovněž přípravy pleti na příchozí chladné počasí. Dopřejte své pokožce zaslouženou péči s novou řadou Sensitive Camomille. Vědci Yves Rocher vyvinuli 98% přírodní a zcela veganskou recepturu s přihlédnutím k toleranci citlivé pokožky k různým složkám. A vy si o ni právě teď můžete zasoutěžit! 💟 V balíčku v hodnotě více než 1800 CZK najdete: 1. Odličovací krém Sensitive Camomille 2. Zklidňující a vyživující balzám Sensitive Camomille 3. Odličovací olej Sensitive Camomille 4. Zelený korekční krém Sensitive Camomille 5. Micelární voda Sensitive Camomille 6. Lehký zklidňující krém Sensitive Camomille V balíčku kromě kosmetiky najdete také voňavé a zdravé překvapení. Celou řadu Yves Rocher Sensitive Camomille si můžete prohlédnout zde: http://bit.ly/yves-rocher-cz-sensitiv... Jak se zapojit? 😎 Napište přímo do této diskuse, jak probíhají vaše přípravy na svatbu. Máte už vše naplánované nebo ještě s přípravou čekáte? Budete se věnovat i přípravě vaší pleti před velkým dnem? Výherce bude vybrán náhodně prostřednictvím programu. Do soutěže se můžete zapojit od nynějška 22.9.2020 do 30.9.2020 do 12:00.🍀 Držíme palce! 💟 Pravidla soutěže: - každý se do soutěže může zapojit pouze jednou - podmínkou zařazení do slosování je vložení příspěvku do diskuse s názvem "SOUTĚŽ: Vyhraj balíček od Yves Rocher v hodnotě 1800 CZK!" - soutěž bude probíhat přímo v této diskusi od 22.9.2020 do 30.9.2020 - vyhodnocení soutěže bude přímo v soutěži, nejpozději do 4.10.2020 - výherců budeme kontaktovat prostřednictvím interní pošty přímo na stránce, zároveň jejich uživatelská jména po skončení hlasování zveřejníme v této diskusi - organizátorem soutěže je společnost 4networks SK & CZ, s.r.o., která provozuje stránky beremese.cz - organizátor si vyhrazuje právo vyřadit soutěžících ze soutěže, pokud bude mít podezření na nekalé chování nebo soutěžící poruší pravidla soutěže - kompletní podmínky soutěže jsou dostupné zde: http://www.beremese.cz/magazine/podmi...
Odpovědět
1
2
Termín je ještě daleko, takže s plánováním teprve začínáme. O pleť se starám na denní bázi, takže nic speciálního nechystám.
Odpovědět
Svatba nás čeká v příštím roce na jaře, takže je zařizování v plném proudu. Místo a čas jsou domluvené, ale například zkoušení šatů je teprve přede mnou, takže ještě mám co dělat. 🙂 Pleť mám bohužel poměrně problematickou a každé zanedbání hned poznám, takže se o ni starám poctivě každý den, bez odlíčení, séra (hlavně toho z řady Sebo Vegetal od YR) a krému prostě nefunguju. 🙂 A těsně před svatbou se určitě svěřím do péče své kosmetičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše přípravy jsou v plném proudu už od března, kdy jsme si zarezervovali svatební místo s dostatečným předstihem. Svatbu máme v květnu a momentálně máme už zařízené místo, oddávajícího, catering a floristku, a pomalu koukám po šatech. V hlavě už mám návrh oznámení a veškeré dekorace, ale snažím se trochu krotit, protože toho času je pořád hodně 🙂 Přes podzim a zimu určitě budu o svou pleť pečovat více, ať je na jaře pěkně nastartovaná a určitě mě čeká i návštěva kosmetického salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Budu se připravovat předem alespoň rok. Hubnutí, kadeřnice barva na vlasy a samozřejmě se musím také postarat o pleť. Den před svatbou si udělám masku 😀
Odpovědět
Profilova fotka
"SOUTĚŽ: Vyhraj balíček od Yves Rocher v hodnotě 1800 CZK!" Já s přípravami na svatbu ještě čekám, takže pak bude nutná i předpříprava pleti a na den D vizážistka.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vdala 19.9.2020, takže mám již přípravy za sebou. Bohužel díky COVID šílenství mi posl. týden hrály pěkně nervy. S přípravou nám z části pomáhala svatební agentka, ale i tak toho bylo hodně k organizaci. Já chtěla klasické vyzvedavaní nevěsty u rodičů, zpracovala jsem si sama svatební noviny, vytvořila dárečky, harmonogram. Trochu víc zařizování kolem jídla, protože hostina i raut proběhl v pronajatých prostorech, takže navíc zajišťovat inventář, obsluhu atd. Ale stalo to za to! Všem svobodným párům to doporučujeme! 😎💕🥂💍
Odpovědět
Vše hotovo. Péče o pleť je důležitá, nevěsta má být v den svatby nejkrásnější, čemuž dobrá kosmetika pomůže na plné čáře 👍
Odpovědět
Profilova fotka
Naše přípravy jsou na úplném začátku. Hledáme vhodné místo a termín 🥰 příprava bude samozřejmě zahrnovat návštěvu kosmetiky, domácí masky a masáže.
Odpovědět
Jelikož jsme přesunuli kvůli Covidu svatbu na příští léto, máme už dost věcí přichystanych a zařízených 🙂 A o pleť se snažím pečovat neustále, Yves Rocher často používám 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno nechávám na své skvělé organizátorce 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Přípravy jsou v plném proudu, svatbu máme 17.7.21 a už máme všechno důležité zařízené 🙂 Šaty se mi šijou, místo vybrané, zálohy zaplacené, už jen maličkosti 🤍 Těším se
Odpovědět
Profilova fotka
@adela_sirova určitě se budu péči o pleť věnovat ❤️ Yves rocher miluji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zatím jsme ma začátku, takže plánujeme, plánujeme, plánujeme. Ošetření pleti je samozřejmostí!
Odpovědět
Profilova fotka
Moje svatební den čeká až za rok a připravují už teď a hlavně o pleť a doufám že budu mít u vás velkou šanci nikdy jsem ještě nic nevyhrala děkuji
Odpovědět
Svatba je až v dubnu, zařízené máme místo, fotografa, DJ a švadlenu. O pleť se starám průběžně, vzhledem k tomu, že trpím dospělým akné. Pomáhá krém od LaRoche Possay, konjaková houbička, mýdlo s bahnem z mrtvého moře a lokální kosmetika od RYOR pro hydrataci. Doplňuji oleji jako jojobový a konopný. Před svatbou půjdu na mikrojehličkování, mám s ním dobré zkušenosti pro aknózní dospělou pleť. Péče o dospělou aknózní pleť stojí dost peněz, ale dá se dosáhnout značného zlepšení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu jsme už několikrát posunuli ač neradi.Určitě si dám týdení wellness péči nejen o pleť a ráda.Budou to nervičky ale těším se, tak snad to klapne v roce 2021 🙂
Odpovědět
Vdávala jsem se 24.9.2016. Přípravy byly veliké a já se těšila na svůj krásný den D, který se krásně vydařil. Akorát jsem náš obřad celý proplakala dojetím. Byly to slzičky štěstí. :
Odpovědět
Prípravy našej svatby sú len na začiatku. Bude to v roku 2021, tak snáď stíhame. Mám trošku stresíky z tých komentárov, kde vidím, že mnohé holky už všetko majú zariadené. A čo sa týka starostlivosti o moju pleť, pečujem o ňu denne, predsa len nie som najmladšia. Pred svadbou jej doprajem určite nejakú špeciálnu masku, pretože starosti o svadbu mi pridajú nejaké ďalšie vrásky 😄 Inak všetkým držím palce, aby svadby dopadli podľa predstáv 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že se budu moci také zúčastnit soutěže, protože moje svatba už proběhla. My jsme měli vše naplánované dopředu a vše tak proběhlo, jak mělo. 🙂 Pleť mám odmala pěknou, světlejší, takže jsem zvolila jemné líčení, které jsem si udělala sama. A taktéž účes jsem sama dělala. Vlasy jsem jen natočila na natáčky a nechala rozpuštěné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ďakujeme všetkým zúčastneným, súťaž je ukončená - víťaza vyžrebujeme v pondelok 5.10.2020 a jeho meno uverejníme priamo tu v diskusii. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kayak Milá Karolínka, gratulujem ti k výhre balíčka od Yves Rocher. Budem ťa kontaktovať v súkromnej správe :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?