SOUTĚŽ UKONČENÁ: Vyhrajte minitiskárny Canon + fotopapír v hodnotě cca 10 000 Kč

Profilova fotka
SOUTĚŽ UKONČENÁ! Milé budoucí nevěsty, ženichové ale i již sezdané páry! Napište pár slov o tom, jak jste se seznámili s partnerem/partnerkou, jak jste se dali dohromady, přidejte k tomu vaši fotografii a vyhrajte minitiskárny + fotopapír. Chcete-li soutěž vyhrát pro svou kamarádku, sestru a podobně, můžete přidat fotografii inspirace pro vaši vysněnou svatbu. Až 3 z vás obdarujeme minitiskárnou + fotopapírem v celkové hodnotě cca 10 000 Kč. Na výběr bude Canon SELPHY CP1500, Canon SELPHY SQUARE a Canon ZOEMINI: https://www.canon.cz/printers/selphy-... https://www.canon.cz/printers/selphy-... https://www.canon.cz/printers/zoemini/ Jak se zapojíte? Přímo do této diskuse přidejte fotku s vašim partnerem/partnerkou a napište nám pár slov o tom, jak jste se seznámili, nebo jak jste se dali dohromady. Uveřejnit můžete také fotografii inspirace pro vaši vysněnou svatbu. Tentokrát budeme losovat 3 výherce. Vítězové budou vybráni náhodně prostřednictvím programu. Do soutěže se můžete zapojit od dnešního dne 8.5.2023 do 21.5.2023 Pravidla soutěže: - každý se do soutěže může zapojit pouze jednou (vytváření duplicitních profilů za účelem vyšší šance na výhru je zakázáno a soutěžící bude ze soutěže s okamžitou platností vyloučen) - soutěž bude probíhat přímo v této diskusi od dnešního dne 8.5.2023 do 21.5.2023 - výherci se stanou 3 soutěžící - vyhodnocení soutěže bude přímo v diskusi k soutěži, nejpozději do 24.5.2023
Odpovědět
My jsme se seznámili na naši milované Šumavě, dělí nás 10 let věkový rozdíl, ale nemohla jsem si vybrat lepšího parťaka do života. Loni v létě mi nyní již snoubenec požádal v Rakousku na túře o ruku a od té doby se snažíme naplánovat naši pohodovou svatbu s rodinou a kamarády. 🙂 Anička a Jára
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych vyhrála pro bratra,s přítelkyní je už asi 10 let..
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem jsme spolu 14 let a právě nás čeká 10 leté výročí svatby ♥️. Svatbu jsme měli tajnou jen se svědky a začali jsme plánovat obnovu svazku ♥️. Tentokrát to bude u rodičů na statku a s celou rodinou ♥️. Máme 2 skvělé děti a společným životem plujeme s láskou , oporou , silou a musím říct , že jsem moc šťastná ♥️.. Vždy si budu vážit toho , že zrovna já jsem našla toho pravého 🥰
Odpovědět
Profilova fotka
@verca_bystronova
Odpovědět
Jak jsme se seznámili? Našel si mě na Instagramu, kde jsme si vyměnili první slůvka ☺️ Po pár dnech jsme šli ven a udělali si procházku, kde se osobně seznámili.. Žádné terno to nebylo zvlášť když dodržoval osobní zónu 😅 Já žila v domění, že zájem nemá a on ho přesto měl 😂 (napsal mi, že by se rád zase viděl) Projevil zájem až na druhé schůzce, kdy mu to trvalo nějakých 5h, kdy už jsem jela domů 😅 Ale odhodlal se a teď čekáme naši vysněnou princeznu ❣️
Odpovědět
Profilova fotka
Letos to bude dvacet let co jsme spolu, 17 let jsme manželé, starší dceři je 15 let. Zkrátka jsme součástí jeden druhého. Seznámili jsme se v nemocnici. Tomáš byl po těžkém úrazu a já po operaci, která mi zachránila život a od toho setkání na lavičce v nemocničním parku bylo jen málo dní kdy jsme nebyli spolu 🙂
Odpovědět
Náš příběh bude asi hodně odlišný 🙈 Se svým přítelem jsme se poznali přes jednu skupinu na Facebooku, v tu dobu jsem byla asi tři měsíce od rozchodů... Jelikož jsem měla psychické problémy (které tady nebudu rozebírat) tak jsem se přidala do skupiny kde se lidi podporují, nebo vypovídají ze svých problémech nebo píšou svuj příběh tak jako můj přítel kterého jsem našla právě přes jeho hodně zlý příběh, a tak jsem mu napsala ❤️ a tak to tehdy začalo.... Začali jsem si psát každý den až do večera, až jednoho dne mi napsal že se přes naše psaní do mě zamiloval až po uši a to ani jeden jsme neměli na profilovce svoje fotky ale obrázky něčeho... A tak jsme začali spolu chodit, nejdřív jsme si poslali fotky jak ten druhý vypadá, nějak jsem tomu nemohla uvěřit že někdo jako on se zamiloval do mě a o on si to myslel 🙈🙈🙈 A jednou jsme se rozhodli se sejít a když jsme se sešli byla to láska ještě větší než přes to psaní no a tet jsme spolu už 4 roky a máme spolu dvě úžasné děti a ničeho nelituji spíš naopak že jsme se nepoznali dřív ❤️🙈 A zatím se máme pořád rádi
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem, tedy nyní již snoubencem jsme spolu přes 10 let. V lednu jsme oslavili 10 výročí vztahu a příští rok se budeme brát. Seznámili jsme se díky kamarádce, která mě pozvala k sobě na návštěvu a přítel tam tehdy byl. Kamarádky hlavní záměr, proč mě k sobě na návštěvu pozvala, bylo aby nás seznámila. Od té doby tvoříme nerozlučný pár. Nejvíce zajímavé mi ovšem přišlo, že mi přítel tehdy řekl, že se modlil, aby našel tu pravou a že touží po skutečném vztahu a do toho jsem mu vstoupila do života. Já mu na to řekla, že jsem se také modlila abych našla toho pravého. Byli jsme si souzeni. Naši svatbu bych chtěla v přírodním stylu v přírodě.
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem mě seznámila moje vedoucí z práce . První rande vyletní lodí po Praze nám přinesla lásku dnes už 6. rokem . Máme spolu tříletou dceru a po svatbě plánujeme druhé . Vysněná svatba bude u moře jen se svědky a s dcerou (hlavně žádné tchýně) . Dcera bude rozhazovat kvítky růží 🙂 .
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem se známe od VŠ. V té době jsme spolu kamarádili (tedy...on se mnou být chtěl, ale to jsem ještě netušila 😄) O několik let později jsem byla single a když to zjistil, hned mě pozval na rande se slovy: Aby ho někdo zase nepředběhl. Od té doby jsme spolu a jsem nesmírně šťastná. Je to totiž nejlepší muž pod sluncem a moje velká láska na celý život :* V březnu proběhly zásnuby a od září začneme psát společný příběh, který začíná krásným slovem my :*
Odpovědět
Profilova fotka
Z manželem sme se seznámili před rokem. Můj bývalý partner mi vybavil mechanika na kontrolu auta. Mechanik přišel ale už ode mě neodešel. Bola to láska na první pohled. Po pár měsících sme se rozhodli vzít. Strašně se milujeme. Svatbu sme měli malou ale o to krásnější na zámku kozel
Odpovědět
Seznámili jsme se v prváku na vysoké a i po sedmi letech je to stejná jízda jako na začátku ♡
Odpovědět
Článek se načítá
S drahou polovičkou jsme se seznámily na vysoké škole, úplně náhodou. Měli jsme společný jeden předmět a náhodou si sedla za mě, protože si myslela, že bude test. Dali jsme se do řeči a slovo dalo slovo. Již se známe několik let a snažíme se co nejvíce cestovat (společná vášeň). Přeskočím k požádání o ruku. K této události došlo během několikatýdennímu dobrodružství přechod a přejezd 4 kanárských ostrovů s krosnou. Na posledním ostrově Tenerife, kde jsme navštívily národní park. Přítelkyni jsme požádal na vrcholu nejvyšší sopky evropy Pico del Teide. Byla překvapena a řekla Ano. Nechtěla jít dolů sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Seznámili jsme se v baru, kde jsem byl majitel. Přišla tam nová holka kterou jsem neznal a líbila se mi. Vypili jsme si, zatancovali a vzal jsem její šátek, nebyla z toho města jako já tak jsem měl pojistku že si pro něj musí přijít. Asi za 2 týdny přišla. V té době měla přítele a já jsem také měl přítelkyni. Po 3 měsících jsme se nakonec dali dohromady. Jsme spolu 12 let a máme 2 krásné děti
Odpovědět
Poznali jsme se před cca 17 lety když k nám jezdil do práce, párkrát jsme se sešli ale nic z toho nebylo (já teda byla do něho tajňě zamilovaná), zůstali jsme kamarádi, psali si k Vánocům, svátkům, narozeninám apod. Každý jsme pak měli jiného partnera, no přišli rozchody a my si začli více psát. Vídat se. Teď jsme spolu 5 let, máme 3,5 letého syna a v létě se budeme brát. Takže mám konečně svoji lásku na kterou jsem si sice musela počkat ale asi to tak mělo být. ❤️😍
Odpovědět
Poznali jsme se před cca 17 lety když k nám jezdil do práce, párkrát jsme se sešli ale nic z toho nebylo (já teda byla do něho tajňě zamilovaná), zůstali jsme kamarádi, psali si k Vánocům, svátkům, narozeninám apod. Každý jsme pak měli jiného partnera, no přišli rozchody a my si začli více psát. Vídat se. Teď jsme spolu 5 let, máme 3,5 letého syna a v létě se budeme brát. Takže mám konečně svoji lásku na kterou jsem si sice musela počkat ale asi to tak mělo být
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem👩‍❤️‍💋‍👨 jsme se seznámili na internetu květen 2011 (přes šťouchnutí). 2.6. 2011 jsme měli první schůzku👩‍❤️‍💋‍👨 v ZOO Ostrava. 24.7.2018( můj svátek) mě požádal o ruku💍 na kole na jižní Moravě🍇 na cyklovýletě🚴‍♀️🚴‍♂️ po Vinohradech a na jedné z rozhleden se to stalo. Přesně do roka a dne byla veselka👰🤵💜. V roce 2020 jsme se přestěhovali do vlastního bytu🤰. 22.1.2021 se nám narodila vymodlená dcera👼 a jsme nejvíc šťastná rodina 👨‍👩‍👧💜
Odpovědět
Profilova fotka
S
Odpovědět
Profilova fotka
Seznámili jsme se na koncertu skupiny Harlej. ,, Slečno zapiskejte i za mě, já pískat na prsty neumím 😅". Už jsou to 4roky a máme krásnou 2letou dceru a za měsíc svatbu 🥰❤️.
Odpovědět
My jsme se seznámili ještě přes Lidé.cz😅. Už je to kousek přes 14 let, zjistili jsme dokonce, že známé spoustu společných lidí, takže byla jen otázka, kdy na sebe narazíme ❤️. Máme spolu tři nádherné děti a v červenci "konečně 😅" svatba😍.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejvíce náš příběh vystihuje "dopis" který jsem napsala našemu prozatím nenarozenému miminku: S tatínkem jsme se seznámili v září 2022, že spolu budeme chodit jsme si řekli 11. 10. 2022. Koncem října jsme absolvovali rodinnou oslavu ve vinném sklípku na Moravě (bratranec Benjamín slavil 30té narozeniny). Tatínek se hned spřátelil s celou rodinou z mé strany (což bylo moc hezké pozorovat). 5. 12. 2022 jsem přišla s tím, že jsem těhotná. Tatínek měl obrovskou radost. Já byla najednou zmatená a nevěděla jsem co si mám myslet a už vůbec co mám dělat. Silvestrovský víkend jsme prožili v Paříží. Byl to náročný výlet autobusem přes noc, následně celý den „courání“ po Paříži zakončený plavbou lodí a čekáním na ohňostroj a opět cesta směr domov. Tou náročností výletu a nedostatkem spánku se mamince podařilo překazit žádost o ruku v Paříži. Tatínek tedy nelenil a vymyslel nový plán pro svou žádost. 😊 Žádost se uskutečnila 3. 1. 2023 na Holém vrchu (k vidění ve videoklipu Marka Ztraceného – Vítr do plachet). Protože maminka ale dělá v nervozitě veliké blbosti tak si troufla říct 3 x NE, a nakonec tedy padlo slůvka JO, se kterým se tatínek „spokojil“. (videozáznam k dostání u tatínka 😊) Dále pak probíhalo stěhování do nového, společného bytu a začalo vzájemné poznávání, učení a příprava na společné soužití i s tebou. Občas je protivná maminka – občas tatínek. Myslím že občas si i všichni tři polezeme na nervy, ale je potřeba nikdy nezapomenout na to, že vše má řešení. Důležitě je že se, jak my s tatínkem máme rádi, tak i to že tebe budeme vždycky milovat a snažit se tě vychovat, jak nejlépe dokážeme. Co se bude dít dál je ve hvězdách ale určitě nikdy na takový „divoký“ začátek nezapomeneme. 😊 Děkuji
Odpovědět
S přítelem jsme se seznámili na oslavě narozenin našich společných přátel v září 2018 a od ledna 2019 jsme pár. Před rokem v dubnu jsme se zasnoubili a za měsíc máme svatbu ❤
Odpovědět
Profilova fotka
Neskutečné, jak čas letí. ⌛Letos jsme oslavili 1.5. společných 10 let. V březnu přišla nečekaně žádost o ruku 🤩🥹 a 10. A 11. Května slavíme spolu narozeninky. 🥰 Prostě osud ✨
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My se poznali před šesti lety když mi umřel partner. Kocour byl takový to světlo někde v dálce. Opora a budoucnost. Vydržel se mnou fakt hodně. Tu mojí hubu nevymáchanou moje nálady.... Baví nás chodit po rozhlednách kopcích a vyhlídkách.... A svatba (kdoví)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás seznámila naše kamarádka. Seděla jsem s ní na pivu a usoudila že už jsem dlouho sama a ona zná v práci jednoho fajn kluka. 🙏 Dali jsme randíčko na prvního apríla začali spolu chodit a už je to 9 let. Máme spolu čtyřletého syna a pětiměsíční dceru 💋
Odpovědět
S mým manželem jsme se seznámili v práci, kde já pracovala jako kuchařka a on jako pracovník údržby. Na obědy chodil do kuchyně, kde jsem pracovala. Takze jsme se pouze zdravili ve zneni dobry den. Nekdy jsme prohodili neco jako jak se mate?Chodili jsme kolem sebe asi 2 roky. Po dvou letech nám zaměstnavatel udělal letní akci pro zaměstnance školy. No a on i já jsme tam samozřejmě byly. Přišlo na seznámení, tykání... druhý den jsme si domluvili schůzku. No a spolu už jsme 3roky a máme 19 měsíčního chlapecka 🥰
Odpovědět
My jsme se s manželem seznámili před skoro 11 lety na jedné velké oslavě 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
S partnerem jsme se seznámili na oslavě narozenin naší společné kamarádky. Nejprve jsme si psali, pak jsme párkrát zašli na víno a poté jsme spolu začali chodit. Nyní jsme spolu už 11 let a máme dvě malé dcerky 👨‍👩‍👧‍👧
Odpovědět
Profilova fotka
Jela jsem na kopřivy a na kofole zpět jsem v zahradce potkala muže jménem Jiří Kopřiva a od té doby jsme spolu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?