SOUTĚŽ: Vyhraj kosmetiku od Yves Rocher v hodnotě 1800 CZK!

Profilova fotka
Milé nevěsty, protože dnes máme první podzimní den, připravili jsme si pro vás spolu s https://www.yves-rocher.cz/ skvělou soutěž na uvítání nového ročního období. Podzim je znamením relaxu, domácí pohody při svíčkách s chutným čajem v ruce a rovněž přípravy pleti na příchozí chladné počasí. Dopřejte své pokožce zaslouženou péči s novou řadou Sensitive Camomille. Vědci Yves Rocher vyvinuli 98% přírodní a zcela veganskou recepturu s přihlédnutím k toleranci citlivé pokožky k různým složkám. A vy si o ni právě teď můžete zasoutěžit! 💟 V balíčku v hodnotě více než 1800 CZK najdete: 1. Odličovací krém Sensitive Camomille 2. Zklidňující a vyživující balzám Sensitive Camomille 3. Odličovací olej Sensitive Camomille 4. Zelený korekční krém Sensitive Camomille 5. Micelární voda Sensitive Camomille 6. Lehký zklidňující krém Sensitive Camomille V balíčku kromě kosmetiky najdete také voňavé a zdravé překvapení. Celou řadu Yves Rocher Sensitive Camomille si můžete prohlédnout zde: http://bit.ly/yves-rocher-cz-sensitiv... Jak se zapojit? 😎 Napište přímo do této diskuse, jak probíhají vaše přípravy na svatbu. Máte už vše naplánované nebo ještě s přípravou čekáte? Budete se věnovat i přípravě vaší pleti před velkým dnem? Výherce bude vybrán náhodně prostřednictvím programu. Do soutěže se můžete zapojit od nynějška 22.9.2020 do 30.9.2020 do 12:00.🍀 Držíme palce! 💟 Pravidla soutěže: - každý se do soutěže může zapojit pouze jednou - podmínkou zařazení do slosování je vložení příspěvku do diskuse s názvem "SOUTĚŽ: Vyhraj balíček od Yves Rocher v hodnotě 1800 CZK!" - soutěž bude probíhat přímo v této diskusi od 22.9.2020 do 30.9.2020 - vyhodnocení soutěže bude přímo v soutěži, nejpozději do 4.10.2020 - výherců budeme kontaktovat prostřednictvím interní pošty přímo na stránce, zároveň jejich uživatelská jména po skončení hlasování zveřejníme v této diskusi - organizátorem soutěže je společnost 4networks SK & CZ, s.r.o., která provozuje stránky beremese.cz - organizátor si vyhrazuje právo vyřadit soutěžících ze soutěže, pokud bude mít podezření na nekalé chování nebo soutěžící poruší pravidla soutěže - kompletní podmínky soutěže jsou dostupné zde: http://www.beremese.cz/magazine/podmi...
Odpovědět
1
2
Mám už naplánováno téměř vše 🙂 začala jsem fofrem 😄 Mám domluvenou kosmetičku ke které začínám chodim 4.1.2021 a bude o mě pečovat až do svatby 🙂 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k tomu, že se svatba koná za 10 dní, tak už je většina věcí nachystaná. Naštěstí máme malou svatbu, takže toho nebylo moc. Pleť se snažím sama hydratovat, na kosmetičku už v malém rozpočtu opravdu místo nebylo...
Odpovědět
Profilova fotka
Vetsinu veci uz mame naplanovanou, resime posledni detaily. Peci o plet se venuji prubezne, neverim na to, ze by me poslednich par mesicu pred svatbou spasilo, takze pred svatbou klasicky odlicim a osetrim zklidnujicim olejem od Saloos🙂
Odpovědět
Protože jsem velký detailista a svatbu chci mít na 100 % podle svých představ, tak plánuju nestálé, i když náš den je až příští rok. Chci, aby všechno proběhlo co nejlépe, aby každý detail byl tak, jak má a hrozně mě to baví. ❤️
Odpovědět
Naplanovane mame jen hrube rysy, prece jen mame svatbu az 2021. O plet pecuji pravidelne ... jen ted se mi vyrazilo nejak hodne “nedobrot”.
Odpovědět
Profilova fotka
Přípravy na svatbu běží v plném proudu. To nejdůležitější už mám a to jsou šaty. Kadeřnici a kosmetičku už mám domluvenou. Ale dobrá péče o pleť je důležitá včas před svatbou ☺️
Odpovědět
Budeme mít svatbu příští rok na konci léta a zařízeno toho máme už docela dost, ale nemám právě ještě ani vizážistku ani kadeřnici. Tak to chci co nejdříve napravit. Jinak plánuju taky co nejdříve začít s pravidelnou kosmetikou.
Odpovědět
Chystam se pomalu ale jiste, plet je potreba pripravit zacinam chodit na kosmetiku a pedikuru, taky si delam rpavidelne pletove masky a zkousim nove odlicovace a vyzivne kremy
Odpovědět
Svatbu máme až v květnu, ale přípravy jsou v plném proudu. Jsem tak natěšená, že už nakupuji výzdobu, jmenovky apod., také máme místo hostiny, jediný co nemůžeme najít, je správné místo na obřad, zatím se nám nic nelíbilo. A o pleť se starám celoročně, takže před svatbou to o moc víc "přehánět" nebudu. 😊
Odpovědět
Já mám tedy už po svatbě, ale plánovali jsme ji celý rok a za mě musím říct, že co se týče času, tak je to naprosto ideální. Nemusíte jednat ve spěchu a stresu - teda ne až tak moc 🙂 pomáhal mi k tomu i svatební diář, kde jsem měla napsáno, co je v jakém období vhodné zařizovat a vlastně funguje podobný plánovač i tady na beremku. 🙂 O pleť jsem se oproti minulosti začala starat více, přeci jenom už nejsem žádná teenka. Byla jsem na kosmetice, párkrát jsem si zašla do solárka (tady k tomu se ale musí přistupovat s rozumem a opatrností), slunila se a co se týče produktů o pleť, pořídila jsem si většinu věcí právě od Yves. Gel na obličej, peeling, odličovadlo, micelárku, krém a mám i takový gelík na oční okolí. Opravdu už se snažím dodržovat tu rutinu si každé ráno a večer obličej vyčistit a namazat krémem, jednou za týden peeling. Oči si taky řádně odličuji, žádný tuhý mýdlo. A ten gelík na oční okolí zatím používám jen ráno 🙂 Plus jsem teda používala a používám takovou tu uhlíkovou hloubkově čistící masku, ale to od jiné značky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu plánujeme na příští rok na konec léta. Momentálně jsme na začátku zařizování , kdy zařizujeme termín a místo. Domlouváme barevné ladění a od toho se následně budou vyvíjet další dekorace, jídlo, pití a styl v jakém se svatba ponese. Naše představy jsou, aby bylo vše jednoduché a přírodní a myslím, že k tomu patří i kosmetika od Yves Rocher.
Odpovědět
@michaela_recht zajímalo by mne, proč není možné rozkliknout kompletní podmínky soutěže... stránka prý neexistuje...
Odpovědět
Článek se načítá
Svatbu plánujeme na duben 2021. A to nejdůležitější již máme zařízené a domluvene (termín, místo, matriku, DJ, fotografku, dort, make-up+účes, svatební šaty). Aktuálně sbírám inspiraci pro výzdobu sálu a svatební tabule, a postupně nakupuji. Vzhledem k místu svatby jsme se rozhodli pro přírodní rustikální styl. O pleť se snažím pravidelně pečovat už nyní, protože mám skoro ročního prcka a občas se, co se péče o sebe týče, zanedbavam. Ráda bych po novém roce také párkrát zašla přímo ke kosmeticce a vyzkoušela produkty Yves Rocher na sobě. Vím, že je kosmetika skvělá, švagrová ji miluje ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka Ahoj, ďakujeme za upozornenie, pravidlá by sa už mali v poriadku zobrazovať :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je opravdu krásná soutěž, já se tedy chystám na svatbu jako družička a byla jsem na kosmetice(asi podruhe v živote) a věnuju zvýšenou péči o plet, aby mi nevybehly nejaké pupínky at.. takže ano, řekla bych, že kvuli svatbě o plet ted více pečuji
Odpovědět
Profilova fotka
Naplánované zatím nic, plánuji aktuálně teprve zásnuby. 🙂 A pleť mám naštěstí zdravou, takže žádné speciality s ní nedělám, více ošetřuji jen, když mám na sobě delší dobu make-up, což vzhledem k faktu, že teď téměř nevycházím z domu, je opravdu výjimečně.
Odpovědět
Vše je naplánované. Pleť řešit nebudu, pouze líčení. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
S plánováním teprve začínáme a moc se těšíme 🥰
Odpovědět
Profilova fotka
Přípravy mám již za sebou, ale klidně bych si to zopakovala znovu! ♥ Jak samotné přípravy tak i celý svatební den! Kosmetiku YR používám už asi rok a musím říct, že super 🙂
Odpovědět
My už máme vše nachystané, připravené jen vyčkáváme na den D 🙂 a o mou pleť se postará kosmetička 🙂
Odpovědět
My máme svatbu zhruba za měsíc a téměř všechno už máme zařízené, zbývá doladit poslední detaily. Taky samozřejmě doufáme, že nám naše plány nepřekazí omezení kvůli covidu... ale jsme optimisti a věříme, že to nakonec všechno vyjde 🙂 O pleť se snažím před svatbou starat pravidelněji a pečlivěji než dříve a pevně doufám, že mi tyto návyky vydrží i po svatbě! YR je moje oblíbená kosmetika, ještě se mi nestalo, že by mi nějaký přípravek neseděl.
Odpovědět
Budu svědčit bráchovi a starám se snad víc, než jsem se starala o přípravy na mou vlastní svatbu. Fakt to prožívám a chci mít vše do puntíku naplánované! 🙂
Odpovědět
O plet se staram normalne ale asi pul roku pred svatbu dam extra vitamin C serum plus jednu navstevu u kosmeticky minimalne 🙂 Svatba na cervenec 2021 probiha dobre, vsechny dulezite veci mame zabookovane a ted jenom vyckavame a koukam po satech 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Připravují se svědomitě několik měsíců předem.I o pleť se starám.
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra je ten den D. Masku už mám za sebou 😅
Odpovědět
My mame az za rok v cervenci a zatim mam DJ, kosmeticku a misto 😁 ale uz zacinam vybirat vyzdobu a nekoho na dort. ♥️
Odpovědět
Moje přípravy i svatební den samotný už v pořádku proběhly, ale začínám pomáhat s přípravami kamarádce. O pleť jsem se nijak zvlášť nestarala, jen odličovač, shodou okolností od této značky. Všechny nedostatky zvládla zahladit úžasná vizážistka.
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme po svatbě. Přípravy trvaly zhruba půl roku a vše klaplo včetně počasí. Ale byly to teda nervy! 😅 S pletí jsem nikdy neměla větší problémy, používám denně hydratační krém po ránu a na noc už i na vrásky 🤪, občas si dopřeju masku a chodím pravidelně na kosmetiku. Tu jsem si dopřála i 4 dny před svatbou a pleť pak byla v pohodě a zvládla celodenní zátěž make upem 👌🏻
Odpovědět
Svatba neni náhoda, vše musi být dokonale a dlouhodobě naplánováno i včetně odpočinuté zářivé pleti nevěsty. 😍 Bude to plátynková maska se zlatem 😅 . A ličení bude ve stylu NUDE , nechci nic přehnaného..,chci vypadat odpočatě, přirozeně a šťastně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přípravy jsou dosti hektické, jelikož připravujeme tento rok již po druhé 😞 covid nám udělal zásadní čáru v přípravách i samotném svatebním dni... Příští rok už to musí klepnout. A pleť? Bude krásnější než teď, což s kosmetikou YR určitě klapne 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?