SOUTĚŽ UKONČENÁ: Vyhrajte minitiskárny Canon + fotopapír v hodnotě cca 10 000 Kč

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
SOUTĚŽ UKONČENÁ! Milé budoucí nevěsty, ženichové ale i již sezdané páry! Napište pár slov o tom, jak jste se seznámili s partnerem/partnerkou, jak jste se dali dohromady, přidejte k tomu vaši fotografii a vyhrajte minitiskárny + fotopapír. Chcete-li soutěž vyhrát pro svou kamarádku, sestru a podobně, můžete přidat fotografii inspirace pro vaši vysněnou svatbu. Až 3 z vás obdarujeme minitiskárnou + fotopapírem v celkové hodnotě cca 10 000 Kč. Na výběr bude Canon SELPHY CP1500, Canon SELPHY SQUARE a Canon ZOEMINI: https://www.canon.cz/printers/selphy-... https://www.canon.cz/printers/selphy-... https://www.canon.cz/printers/zoemini/ Jak se zapojíte? Přímo do této diskuse přidejte fotku s vašim partnerem/partnerkou a napište nám pár slov o tom, jak jste se seznámili, nebo jak jste se dali dohromady. Uveřejnit můžete také fotografii inspirace pro vaši vysněnou svatbu. Tentokrát budeme losovat 3 výherce. Vítězové budou vybráni náhodně prostřednictvím programu. Do soutěže se můžete zapojit od dnešního dne 8.5.2023 do 21.5.2023 Pravidla soutěže: - každý se do soutěže může zapojit pouze jednou (vytváření duplicitních profilů za účelem vyšší šance na výhru je zakázáno a soutěžící bude ze soutěže s okamžitou platností vyloučen) - soutěž bude probíhat přímo v této diskusi od dnešního dne 8.5.2023 do 21.5.2023 - výherci se stanou 3 soutěžící - vyhodnocení soutěže bude přímo v diskusi k soutěži, nejpozději do 24.5.2023
Odpovědět
Profilova fotka
S partnerem jsem se seznámila na zábavě. Už jsme spolu 16 let a v červnu se budeme brát. 🙂
Odpovědět
My se seznámili ale jak je v dnešní době moderní přes internet konkrétně přes online hru. Ze začátku jsme si psali, poté za mnou přijel a poté už to jelo jako na dráze 😂. A popravdě toho vůbec nelituji, jsme spolu 7 let. Moje máma vždy říká že když bychom se nenašli takto tak bychom se potkali na Václaváku 😂😂😂 i když jsme oba z Moravy a nebyly jsme nikdy v Praze 😂😂 svatbu máme tento rok a už se na to těším když už nebudu jen zadaná ale provdaná 🤗
Odpovědět
Profilova fotka
Se snoubencem jsme se seznámili přes internet. Byla to náhoda a navíc bydlel jen pár kilometrů ode mě. Hned na první schůzce mi naznačil, že nechce být jen kamarád. Po roce se se mnou odstěhoval na druhý konec republiky kvůli studiu. Jsme spolu 5,5 let, rekonstruujeme dům a čeká nás svatba. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem, tedy se snoubencem jsme spolu 6 let a letos v září se bereme.🥳 Seznámili jsme se díky mé spolužačce ze střední, kdy jsme společně složily první část maturity a chtěly to zapít. Její bývalý přítel je dobrý kamarád mého dnešního snoubence.😁 Když jsem přítele poprvé viděla , upadla mi huba až na tam, jak se říká. Byl to skvělý večer, rádi na něj vzpomínáme. ❤️ Za těch pár let jsme společně zvládli dobré i špatné a těším se na naše další dny a splněné plány, které plánujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Poprvé jsme se potkali ve školce, na gymplu jsme byli kamarádi a nakonec to zajiskřilo a bude to 5 let co jsme spolu. Tři dny před výročím budeme mít svatbu 🙂 ♥
Odpovědět
Profilova fotka
S drahým jsme spolu 10 let. Známe se od malička z hasičů. Jeho maminka mě trénovala a já si ho pamatuji jako nejvyššího chlapa na světě a on mě jako nejmenší Šmoulinku na světě (přezdívka mi zůstala dodnes) 😁 tehdy by nenapadlo nikoho, ani nás, že spolu budeme, že se vezmeme a že spolu máme krásnou holčičku 🖤
Odpovědět
Profilova fotka
S partnerem jsme spolužáci z vysoké. 4 roky na výšce jsme si každý šel svou cestou a v 5. ročníku jsme se náhodou oba přihlásili na Erasmus na Maltu. Mé spolubydlící z bytu na Erasmu úplnou náhodou vybrali partnera jako posledního spolubydlícího do bytu. Nejdřív jsem byla naštvaná, že přeci v zahraničí se chci seznamovat s novými lidmi a nemluvit češtinou, ale nakonec se stalo, že mi partner začal být bližším a bližším společníkem. Dali jsme se dohromady na Silvestra, když jsme se na vánoční prázdniny na otočku vrátili do Čech. Já si přesně nepamatuju, jak přesně se to stalo, ale zřejmě nám k vyslovení vzájemné náklonnosti hodně pomohl alkohol ☺️ Letos jsme slavili 6 let spolu. Bereme se v červenci, celou svatbu připravujeme svépomocí s obrovským ochotným přispěním našich rodin. Blízcí nám spíš říkají, ať peníze místo do svatby dáme raději do procestování zahraničí. Ale mrzelo by mě, kdyby u tak důležitého momentu, nebyli pro nás důležití lidé s námi a my se jim za všechno, co pro nás udělali nemohli alespoň částečně odvděčit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem jsme se seznámili přes kamarádku která mě přesvědčila abych ji pomohla obsluhovat na narozeninách jeho otce. A tam nás dávali dokupy všichni 😄. Po nějaké době jsme se dali dohromady, teď jsme svoji 4 roky a čekáme druhé miminko
Odpovědět
Profilova fotka
Se svým budoucím manželem jsme se seznámili na seznamce BADOO . Nejdřív jsme si na seznamce začli psát a bylo to hrozně příjemné, jelikož jsme toho měli tolik společného. Pak jsme si na sebe dali čísla a začli jsme si volat. Pamatuju si že když jsme si volali poprvé tak sem byla unešená z jeho hlasu, který mě strašně imponoval a hrozně uklidňoval. A asi po měsíci jsme si dali schůzku na Ještědu. Uplynula domluvená hodina a on nikde, 😞 tak jsem se začala obávat jestli vůbec dorazí a telefon měl vypnutý. Asi po 30 min sem ho uviděla jak přichází, spadl mi kámen ze srdce a byla sem moc ráda že ho vidím. Když jsme k sobě přišli pozdravili jsme se a on se mi omlouval že jde pozdě ale že kamarád ho odvezl na spodní parkoviště a on musel pětky za mnou. Tak sem mu řekla že mi je to líto, že musel takovou dálku pěšky a on mi na to odpověděl že nemusí , že jemu to za to stálo. A já sem si řekla, že mi přišel princi na bílém koni 😍. Tak jsme se vydali až nahoru na rozhlednu a přitom jsme si povídali. Z něj vyzařovala taká úžasná energie, byla jsem unešená když mi vyprávěl co všechno zažil. A řeknu vám že jsme spolu 8 let v září máme svatbu . A stále bych mohla poslouchat jak mi vypráví. Prostě jeho hlas mě neskutečně uklidňuje a cítím se s ním v bezpečí. Máme s polu 3 letého syna 💙🍀 a jsme stále zamilovaný.
Odpovědět
S manželem jsme se poznali na FB seznamce kterou akorát během pandemie FB spustilo. Na prvním rande mi uvařil segedín a už jsem mu zůstala 🙂. Po roce přišla žádost o ruku a loni byla svatba. Nyní čekáme prcka 😄
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se s manželem našli ve školce, pak jsme spolu chodili do stejné třídy devět let. Na střední školu jsme se rozešli každý jinam a při srazu ve druháku si na sebe vyměnili mobilní čísla.... Pak už SMS, pizza, .... no jsme spolu 20 let a máme dva super rošťáky.
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem jsme spolu 14 let, máme dva krásné kluky a v srpnu nás čeká svatba😁
Odpovědět
Článek se načítá
L
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem jsme se seznámili na zámku, já jsem tam provázela a on byl nejlepší kamrád kolegy průvodce. Pak jsme okolo sebe osm let kroužili a dneska máme dvě děti a pět let od svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
Poprvé jsem ho viděla v práci:Kdy jsem si řekla se slovy “No tak tebe bych chtěla mít doma” (samozřejmě myšleno ironicky) . No a o pár let později tomu tak je . ( paradox) 😀 Narazili jsme na sebe v baru slovo dalo slovo . Vztah jsme ani jeden nechtěli . A teď už spolu táhnem brzy 4 rok . 🫶
Odpovědět
Profilova fotka
Alžběta Seidlová S mým manželem Tomášem jsem se seznámila před 27 lety na tehdejší house párty, kde o mě při tancování zakopnul. Od té doby ze mě neospustil oči, byl to opravdu pěkný zážitek. Na zábavu přišel s kamarádkami a odešel pak jen se mnou.❤️ Svatbu jsme měli krásnou i s obřadem v kostele a to manžel je zapřísáhlý ateista. 😉 Spolu máme tři vytoužené syny a máme se pořád tak rádi, jako na začátku našeho vztahu.❤️ Letos oslavíme 20.výročí od svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme s manželem už přes 10 let a v loni jsme se konečně vzali.
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem jsme spolu téměř 24 let ♥️ Poznali jsme se na zábavě a od té doby jsme nerozluční parťáci 👏
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Poznali jsme se na střední škole, ze školní lásky to došlo až tak daleko, že se po 10ti letech vztahu letos vezmeme ❤️ Máme 2 letou dcerku a chceme být kompletní rodina ❤️
Odpovědět
Seznámili jsme se přes seznamku. Měsíc spolu randili, ale nakonec mě nechtěl. Zůstali jsme přáteli. Po 8 letech jsme se dali dohromady, do roka se nám narodil syn a teď v červnu máme svatbu.
Odpovědět
S manželem jsme se seznámili na vesnické pouti, kde mi vystřelil růži, která byla osudová, protože jsme spolu už 25 let. =)
Odpovědět
Profilova fotka
S nynějším přítelem jsme se seznámili před 8 roky při přípravě narozeninové oslavy mého, nyní již ex-přítele a jeho kamarádů. Máme spolu jednu krásnou
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina_valouchova
Odpovědět
S manželem jsme se seznámili díky seznamce. Byla jsem tři týdny v Karlových Varech a odhodlala jsem se napsat dnes již mému manželovi, který tehdy hledal parťáka/parťačku na výlety. Věděli jsme, že by z toho nic nemohlo být, protože jsem bydlela 400 km daleko, a tak jsme jeden před druhým nic nepředstírali, nic si nevymýšleli. A přesně to bylo zřejmé tím důvodem, že jsme se do sebe zamilovali. Jsme spolu již téměř 7 let, 3 roky manželé, máme 14 měsíční dceru a dva zakrslé králíky. Fotka byla pořízena, když jsem poprve odjížděla. To jsme se znali necelé dva týdny.
Odpovědět
S partnerem se známe od mimina. Naše rodiny jsou si velmi blízké. 🙂 před pár lety jsme se po letech potkali na chatě a přeskočila mezi námi jiskra. Bohužel měl tehdy dlouholetou partnerku (na chatě nebyla) a já se musela smířit, ze z toho nic nebude. K mému štěstí mu bývala partnerka po 9 letem vztahu a krátce před svatbou dala z nenadání košem. Začali jsme se vídat a ta naše jiskra tam pořad byla ❤️ dnes jsme spolu 3 roky, příští rok máme svatbu a nemůžeme byt šťastnější.
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem jsem se seznámila na diskotéce, ale už jsem ho znala z fotek od kamarádky,které se líbil. Ale protože ona si našla jiného, řekla jsem ji, že ho ulovím já. Smála se, že to nedám 😁 a já to dala. Dodneška ji říkám, když mě manžel zlobí, že co mi to udělala 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes již se snoubencem ❤️ jsme se potkávali na různých koňských akcích, jelikož koně jsou naše společné životní hobby. Věděli jsme o sobě, jeden druhého zaujal, ale ani jeden z nás to nějak neregistroval a neřešil. Dva roky po sobě jsme se potkali na Hubertově jízdě v Jančí, koukali po sobě, ale nakonec vždy jeden odjel a tím to skončilo. Třetí rok jsme se náhodou oba ocitli se stejnou partou na hasičských závodech, kde ani jeden z nás neplánoval jít a tam přeskočila jiskra. Tančili jsme spolu, bavili, smáli a jak to tak bývá po akci jsme si začali psát. Po týdnu jel Marek na týden s kamarády na vodu a za celý týden se neozval ani jednou SMS. Hrozně mě to mrzelo a řekla jsem, že tím jsem s ním skončila. Samozřejmě přijel z vody, napsal zprávu a ještě v ten den jsme jeli spolu ven 😅. Od té doby jsme začali randit a stýkat se. V dnešní době jsme spolu dva roky, Marek je pro mě nejlepším partnerem jakého jsem si mohla přát, máme nádherný vztah, krásný život na našem statku s našimi třemi koňmi a co je nejdůležitější? To, že je nejlepším strejdou pro mou čtyřletou dceru, které plnohodnotně vynahrazuje tatínka, přijmul ji jako svou a dělá pro ní první poslední!
Odpovědět
Se svým drahým jsem se poznala na dětském táboře, kde já byla zdravotník a on vedoucí oddílu. Láska na první pohled to nejspíš nebyla, neboť po seznámení mi dal za úkol probrat ztráty a nálezy z uplynulého tábora, kde nebylo nic jiného než špinavé ponožky a trička dětí. Po celou dobu, co jsem se prohrabovala smradlavými ponožkami jsem ho proklínala a říkala si, jaký je to blb. Během tábora jsme si začali hodně povídat a zjistili jsme, že ve skutečnosti bydlíme kousek od sebe a že si hodně rozumíme. Po skončení tábora jsme se začali vídat a loni v létě, 3 roky od seznámení, mi ve stejný den a na stejném místě před necelými 150 účastníky tábora dal prstýnek a já řekla ANO. Svatba nás čeká letos v září a oba se už moc těšíme až další rok pojedeme na tábor se stejným příjmením.❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Nerada soutěžím, štěstí ve hře nemívám 🙂 ale zde musím. Po jedenácti letech a dvou dětech si řekneme ANO. Seznámili jsme se přes FB a naši společnou známou. Po prvním setkání jsem mu řekla, že to můžeme zkusit, ale že svatební fotka z toho nebude 😄 A jak se říká, nikdy neříkej nikdy 😄 9.9.2023 si tu svatební fotku pořídíme a minitiskárnu do svatebního fotokoutku strašně potřebujeme 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?