Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

zuzu79 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 6. září 2008 v Napajedlích, Region Zlín  • 

  • Bylo to fantastické, nervy fungovaly, ale ne tolik, jak jsem myslela. Hektický byl vlastně jenom pátek, když se rozvážely zákusky a naváželo na hotel. Večer před svatbou jsem si s kamarádkou poseděla do dvou do noci u lahvinek vína, takže nervozitě jsem nedala prostor. Skoro jsem nespala, páč mě žrali komáři, fakt super. Ráno kadeřnice a kosmetička, ohromná spokojenost. Žádné zmatky, všichni přijeli na čas, fakt jsem se divila, že při mé občasné flegmatické povaze to klaplo, holky fakticky se hlavně nenervujte a berte všechno v klidu, čím víc nervů, tím víc hádek a zmatků!!!!!Dokonce jsme to zvládli ve stísněném prostoru 2+1 v 17-ti lidech a bez ponorky Akorát ze začátku trapas při děkovačce rodičů, to byli nervozní všichni, protože se rodiny zase až tak neznaly a nevěděly, jak se chovat, doufám, že z toho kameraman něco vybere.
    Kytička byla fantastická. Obřad sám o sobě taky krásný, můžu vám říct, že je úplně jedno, jakou hudbu vyberete, stejně ji ve finále vůbec nevnímáte Strašně se mi klepaly ruce u prstýnků a podepsala jsem se nějak jako Chuchludooová (trapas, si aspoň matrikáři počtou) U polibku jsme se nechali nějak unést, mě se zdál krátký, ale ostatní nám tleskali a byly ovace, jakože jsme to krapet protáhli Zatahovačka před radnicí fantastická, kluci byli úžasní. A co dodat k hotelu??? Grandiózní, fantastické, obsluha má jedničku s hvězdičkou, prostory jsme nemohli vybrat lepší, všichni nám v dojetí volají, že na lepší svatbě nebyli Holky, i když teď nadáváte a nestíháte, věřte tomu, že každý detail vaší svatby bude oceněn, nedovedete si představit, jakou radost udělaly čokoládky a moje srdíčka jako jmenovky s kolíčkama všichni originálně nosili na klopě, aby rodiny věděly, kdo je kdo. Vypadalo to skvěle a moje námaha se vyplatila. Vaše svatba je obrazem každé nevěsty.
    Počasí jsme si předplatili, horko na focení, ale zato se celá svatba odehrávala na terase, taková teplá noc nebyla už dlouho, co vám budu povídat, šaty jsem sundala ve čtyři hodiny ráno. Kapela hrála senzačně a obrovskou radost mi udělal můj kamarád, když pozval svoji dceru se skupinou a zatančili nám břišní tance Proběhl i únos nevěsty, ženicha to stálo asi 2000,- Jo a jestli někoho zajímá svatební noc??? Tak žádná nebyla, věřte, že budete tak unavení, že si užijete až svatební ráno. Snídaně (spíš oběd) na terase ve dvou, měl taky svoje kouzlo. Spočítáno, sečteno.......nejkrásnější den v životě, to nevím, na ten si ještě nechávám prostor a čas, ale bylo to nádherné a užili jsme si to na 110 %.
    Jo a holky................řiďte se mým heslem....na nervy a stresy je vždycky času dost,stačí bohatě v pátek před svatbou, stejně je to zbytečné a prd platné a přece nebudete nenávidět svatební den, když ještě ani žádný nezačal.
Zuzka a Zdeňa - 6. září 2008 - v Napajedlích, Region Zlín - 50 fotek
zuzu79
Zuzka Zdeňa
Registrace: leden 2008
Bydliště: Region Uherské Hradiště
Příspěvků: 118
Inzerátů: 0
Přátelé: 1