Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzka a Zdeňa   svatební album

zuzu79  •  50 fotek  •  9. zář 2008, v Napajedlích, Region Zlín

Jaká byla svatba:

Bylo to fantastické, nervy fungovaly, ale ne tolik, jak jsem myslela. Hektický byl vlastně jenom pátek, když se rozvážely zákusky a naváželo na hotel. Večer před svatbou jsem si s kamarádkou poseděla do dvou do noci u lahvinek vína, takže nervozitě jsem nedala prostor. Skoro jsem nespala, páč mě žrali komáři, fakt super. Ráno kadeřnice a kosmetička, ohromná spokojenost. Žádné zmatky, všichni přijeli na čas, fakt jsem se divila, že při mé občasné flegmatické povaze to klaplo, holky fakticky se hlavně nenervujte a berte všechno v klidu, čím víc nervů, tím víc hádek a zmatků!!!!!Dokonce jsme to zvládli ve stísněném prostoru 2+1 v 17-ti lidech a bez ponorky Akorát ze začátku trapas při děkovačce rodičů, to byli nervozní všichni, protože se rodiny zase až tak neznaly a nevěděly, jak se chovat, doufám, že z toho kameraman něco vybere.
Kytička byla fantastická. Obřad sám o sobě taky krásný, můžu vám říct, že je úplně jedno, jakou hudbu vyberete, stejně ji ve finále vůbec nevnímáte Strašně se mi klepaly ruce u prstýnků a podepsala jsem se nějak jako Chuchludooová (trapas, si aspoň matrikáři počtou) U polibku jsme se nechali nějak unést, mě se zdál krátký, ale ostatní nám tleskali a byly ovace, jakože jsme to krapet protáhli Zatahovačka před radnicí fantastická, kluci byli úžasní. A co dodat k hotelu??? Grandiózní, fantastické, obsluha má jedničku s hvězdičkou, prostory jsme nemohli vybrat lepší, všichni nám v dojetí volají, že na lepší svatbě nebyli Holky, i když teď nadáváte a nestíháte, věřte tomu, že každý detail vaší svatby bude oceněn, nedovedete si představit, jakou radost udělaly čokoládky a moje srdíčka jako jmenovky s kolíčkama všichni originálně nosili na klopě, aby rodiny věděly, kdo je kdo. Vypadalo to skvěle a moje námaha se vyplatila. Vaše svatba je obrazem každé nevěsty.
Počasí jsme si předplatili, horko na focení, ale zato se celá svatba odehrávala na terase, taková teplá noc nebyla už dlouho, co vám budu povídat, šaty jsem sundala ve čtyři hodiny ráno. Kapela hrála senzačně a obrovskou radost mi udělal můj kamarád, když pozval svoji dceru se skupinou a zatančili nám břišní tance Proběhl i únos nevěsty, ženicha to stálo asi 2000,- Jo a jestli někoho zajímá svatební noc??? Tak žádná nebyla, věřte, že budete tak unavení, že si užijete až svatební ráno. Snídaně (spíš oběd) na terase ve dvou, měl taky svoje kouzlo. Spočítáno, sečteno.......nejkrásnější den v životě, to nevím, na ten si ještě nechávám prostor a čas, ale bylo to nádherné a užili jsme si to na 110 %.
Jo a holky................řiďte se mým heslem....na nervy a stresy je vždycky času dost,stačí bohatě v pátek před svatbou, stejně je to zbytečné a prd platné a přece nebudete nenávidět svatební den, když ještě ani žádný nezačal.

Šaty:Svatební studio Svozílkovi Zlín, perfektní a profesionální přístup, šaty jsem vyzvedla voňavé a čisté a vrátila silně ušpiněné, ale vzali to bez výčitek

Závoj: Svatební studio PRINCESS Uherské Hradiště-úžasná a moc příjemná paní Slámová, která nám dělala i květinovou výzdobu na hotelu, auta a moji svatební kytici, všechno zvládla na jedničku a její přístup k vám zahřeje na srdíčku.

Oblek a doplňky ženicha: Úžasný pan Kohel z Uherského Hradiště, fantastický vkus, posuďte sami na fotkách.

Hostina: Hotel MLÝN Velehrad - nedovedu si představit lepší místo pro naši svatbu, perfektní přístup majitele i personálu, nic nebyl problém a starali se o nás do ranních hodin.

Prstýnky: Zlatnictví RM Prior Zlín - skvělý p. Mahdal

Kadeřnice: Paní Skácelová Napajedla, vždy podává výborné výkony, takže jsem ani nic jiného nečekala

Kosmetička: Paní Hrabcová Napajedla, líčení mi vydrželo až do večera, i když bylo 31 stupňů, jemné a decentní, maximální spokojenost

Bižu: Šperky pro radost Jablonec nad Nisou, objednávka bez problémů, spokojenost

Dort: Cukrárna Michal Budař Uherské Hradiště, byl vynikajíc í!!!

Cukroví: Paní Gajdošíková Halenkovice, všichni jenom mlaskali a olizovali se

Koláčky: Vyhlášené vlčnovské

Foto: p. Buček Otrokovice, skvělá spolupráce, i když sluníčko pražilo o 106 a těžko se mu pracovalo se světlem a stínem, fotky vypadají moc hezky

Kameraman: p. Bartas Otrokovice, moje tušení se naplnilo, že to bude bomba... skvěle sestříhané, doplněné o výbornou hudbu, je zajímavé, jak dokázal vystihnout detaily, které my jsme ani nevnímali...Moc děkujeme za skvělou památku na náš důležitý den, rozhodně doporučujeme

Musím poděkovat všem, opravdu jsem se nesetkala s nikým a ničím, kde by byl nějaký problém, musím pochválit i přístup Napajedelské radnice a matriky. DĚKUJI za náš skvělý svatební den!
Samozřejmě velký dík patří i rodičům, rodině, kamarádům, svědkům, se kterými jsem se cítila uvolněně, krásně a šťastně.....DÍKY, MÁME VÁS RÁDI !!!
No a určitě děkuji i mým kočkám z diskuze za inspiraci, rady, pokecáníčko, jsou to fajn baby a díky nim jsem dala naší svatbě podobu, která nás nejlépe vystihuje. DÍKY ŽABKY !

zdobení auta
Zdobení auta
podle nožky poznej nevěstu ;o)
Podle nožky poznej nevěstu ;o)
poznal mě...
Poznal mě...
s babi a dědou
S babi a dědou
už mě taťka vede
Už mě taťka vede
já ti prstýnek dám...
Já ti prstýnek dám...
tak a už jsi můj ;o)
Tak a už jsi můj ;o)
gratulace
Gratulace
copak nás dole asi čeká?
Copak nás dole asi čeká?
zatahování před radnicí
Zatahování před radnicí
společná
Společná
příjezd na hotel
Příjezd na hotel
zametání talíře, jsme sehraní ;o)
Zametání talíře, jsme sehraní ;o)
svatební tabule
Svatební tabule
svatební tabule
Svatební tabule
přípitek
Přípitek
polívčička
Polívčička
ham...
Ham...
čtení přáníček
Čtení přáníček
rozbalování darů
Rozbalování darů
sólo pro novomanžele
Sólo pro novomanžele
zpívání lidovek
Zpívání lidovek
živijóóóóó...
Živijóóóóó...
dárek od kamaráda
Dárek od kamaráda
holky byly skvělé
Holky byly skvělé
v pozdních nočních hodinách
V pozdních nočních hodinách
únos nevěsty
Únos nevěsty