coverphoto
Neaktivní

zuzmenda

Z
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
http://unasdomacz.blogspot.cz/
zaregistrovala se 5. led 2014
Info o svatbe
Svatba byla 27. 5. 2017
2546
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
10 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
make-up
Kateřina Hrabalová - vizážistka a kosmetička
Pro Katku jsem byla rozhodnutá ještě dávno předtím, než jsme svatbu začali plánovat. Jedno z nejlepších rozhodnutí vůbec. Připadala jsem si opravdu krásně a make-up držel až do rána.
hostina
Kurdějov
Kurdějov. Kouzelné místo, kde jsem trávila skoro celé dětství. Obec, kde mám babičku a skoro celou svoji rodinu. Je tam božský klid a tak krásně, že se tam musí líbit snad každému. Měli jsme pronajatý na víkend celý objekt, velký sál na hostinu, taneční parket, kde bývají hody pro místo obřadu, vinotéku, kde jsem se líčila, vinné sklepy, kde jsme měli uskladněné veškeré sladkosti i víno. Všichni hosté byli z místa okouzleni.
dorty
paní Ondrová - Troubsko
Dort jsem sháněla měsíc před svatbou a od kamarádky jsem dostala tip na tuto paní. Kdybych se měla řídit jejími webovkami, nikdy bych se pro ni nerozhodla, ale protože jsem viděla fotky svatebního dortu mé kamarádky, věděla jsem, že výsledek bude dobrý. Dort byl výborný, všem moc chutnal, ale hlavně byl za úžasnou cenu (původní cukrář nám ho nacenil 4x dražší).
víno
můj nejšikovnější bratranec :-)
Být z vinařské rodiny se vyplatí!
účes
Vladimíra Floriánová
Vlaďka je moje vlastnice, takže jsem měla tu výhodu, že jsem kadeřnici nemusela složitě vybírat. Svatební účes byl přesně dle mých představ a zajistila mi od svého kamaráda floristy i věneček do vlasů, takřka za lidovou cenu :-)
svatební agentura
Dream agency - svatební salon a agentura Brno
Veškerou výzdobu jsem dělala sama, na výzdobu obřadu jsem si ale vybrala agenturu Dream agency. Moc ráda doporučím, vše bylo přesně dle našich představ.
květiny
Kvítí z lesa
Sehnat floristku, která mi udělá kytici z pivoněk za přijatelnou cenu v době, kdy pivoňky kvetou, se zdálo jako nadlidský úkol. Kvítí z lesa můžu jen a jen doporučit, kytice připravili přesně tak, jak jsem si přála.
etikety na láhve
Petra Koutná
Návrh i realizace je stejně jako všechny ostatní tiskoviny dílem Peti.
Žádné příspěvky