Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

anetinkakotikova Neaktivní

Svatba byla 2. září 2017 Velké Meziříčí, Region Žďár nad Sázavou  • 

 • Naprosto božskáááá....<3
  Dle nás naprosto dokonalá! Dle našich blízkých krásná, pohádková, výjimečná, dojemná, romantická a veselá....

  Nakonec vše vyšlo dle našich (hlavně mých) představ, až tomu nemohu uvěřit. Protože to, co se dělo asi týden před svatbou bylo opravdu stresující. Ale jak se říká vše zlé k něčemu dobré. V den D jsem byla úplně uvolněná, svá, prostě JÁ. Řekla jsem si že starostí a zařizování bylo dost a že si to prostě chci užít a tak se taky stalo. Oba s mužem jsem si to náramně užívali, každý nám říkal, jak spolu vypadáme úžasně a že je to neuvěřitelné, jak si to moc užíváme, že z nás opravdu vyzařuje láska.
  Svatbu jsme dělali především pro nás dva - protože den D byl opravdu a hlavně o nás dvou. Proto jsme si řekli, že nebudeme řešit, jestli se to bude líbit tomu a tam tomu, jestli jídlo bude jíst ten a onen. Prostě jsme byli trošku sobečtí a neohlíželi jsem se na ostatní - protože, jak to tak bývá, člověk se nezavděčí všem. Teď můžu říct, že jsme to udělali dobře, protože lépe to ani dopadnout nemohlo.
  Všichni naši blízcí, přátelé a známí vykřikovali a pořád za námi chodili, že na lepší svatbě nebyli, že to máme do posledního puntíčku totálně dokonalé a dotažené do konce. A že jídlo je úžasné a tolik pití na výběr a ta dekorace... No prostě nás to tak hřálo u srdíčka, že to byla ta poslední třešnička na dortu, o které jsem si mohla nechat zdát. Ne jen, že jsem si to dokonale užívali my, ale opravdu i Ti ostatní. Jakou pohádkovou atmosféru nám nachystali při prvním tanci, při pouštění balónku s přáním pro nás novomanželé, při házení kytice a podvazku. Prostě jedním slovem fantastické.
  Na náš den D budeme ještě dlouho vzpomínat, snad celý život a nejen my, ale všichni, kdo se ho zúčastnili.
  Všem jim z celého srdíčka děkujeme...<3
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
anetinkakotikova
Aneta Kotíková - 29 r. Ivo - 31 r.
Registrace: listopad 2016
Bydliště: Velké Meziříčí, Region Žďár nad Sázavou
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 23
Po svatbě
9 4 4 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (17)