Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

weru_nka Neaktivní

Svatba byla 16. září 2017 Bořetín, Region Pelhřimov  • 

 • Svatbu jsme řešili už od samého počátku, kdy mě Jirka požádal o ruku (15.9.2016) Hned jsem aktivně začala hledat nejvhodnější místo. Jelikož jsme si okamžitě stanovili datum svatby (16.9.2017)
  Nemám moc ráda svatby alá princeznovské šaty a zámek. Takže jsme sháněli krásné místo v přírodě, daleko od civilizace :-) Po přejímání mnoha a mnoha míst, které se nám líbili, jsme pořád nemohli najít to naše vysněné. Nechtěli jsme řešit příliš pravidel, jako ukončit svatební párty ve 22 hodin, nebo druhý den rychle do 9ti ráno vše sklidit a odejít zadními dveřmi, protože v 10 začíná další svatba :-) Mimochodem to byla opravdu pravidla, která nám některá poptávaná místa řekla.. :-)
  Nakonec jsme tedy vybrali nádherný statek na pomezí Vysočiny a Jižních Čech. Bořetínský statek!!!! Maličký ale malebný stateček v čisté přírodě nedaleko České Kanady.
  Po získání nádherného místa na naši PÁRTY jsem zauvažovala do jakého stylu bude vše laděné a jelikož máme rádi bohémský styl života s duší dřevorubeckého hipstera, byla to pro nás jasná volba :-)
  Jelikož jsem ve znamení Panny, tak jsem chtěla vše do puntíku naplánované a zorganizované, prostě vše vyladěné ... Poptala jsem, proto holky ze svatební agentury YES&YES!!! A musím říct, že tohoto kroku v životě nebudu litovat, protože holky jsou úžasné, komunikativní, milé a velice ochotné ke všemu co jsem si umanula :-) S holkama jsem se spojila v březnu 2017 a od té doby začal náš maraton :-)
  Po doporučení úžasných dodavatelů na svatbu přes cateringové služby, přes květiny a sladký bar. Jsme poptali pár, kteří nám vyhovovali. Nakonec jsme vybrali catering SWEET&PEPPER DAYS, jídlo od nich bylo nejen nejlepší co jsem kdy na svatbách měla tu šanci ochutnat, ale lidi z tohoto cateringu jsou úplně úžasní!!! Domluva, komunikace, ochota, vlídnost a hlavně vyjít vstříc všem našim manýrům :-)
  Svatební dort a vše sladké jsme poptali u výborné cukrářky SLADKÉ OD BLANKY!!!! Každičké sousto, chutnalo jako MANA a navíc vše vypadalo tak krásně až se tajil dech. Člověk se až bál, jestli je vše k jídlu!
  Co se týče květin, tak ty jsme poptali v Brně, od Kláry Uhlířové!!! Připravila nám nádherné květinové dekorace v podzimních barvách tmavočervené, zlaté a přírodních zemitých odstínech béžové a šedé!!! Květiny celý koncept svatby nááádherně doplnil a vytvořil přírodní nádech právě natrhaných květin.
  U fotografa jsme měli ihned jasno, vlastně jsme ani nikoho jiného nevybírali!! Prostě to bude Lukáš!! :-) Lukáš Korynta je krásný člověk a navíc krásně fotí, tudíž nebezpečná kombinace :-)
  V den D jsem byla už od rána pěkně nervózní, jelikož nám mělo celý den pršet a mělo být pouhých 13 stupňů. Holky z agentury, vymysleli super kompromis, přesunout hostinu z venkovních prostor do statku. Kde se vše nááádherně dodekorovalo!!! Navíc mé vysněné chill koutky přesunuly do altánu, kde bylo plno žárovkových světýlek, deky, polštáře, koberce a vodní dýmka. Prostě pohoda a NO STRES!!!
  Obřad proběhnul na poli u lesa a rybníčku. Hosté šli překrásnou alejí stromů až k samotnému obřadu, kousek od Bořetínského statku.
  Neměli jsme žádné tradice, takže místo házení rýže, se házel ptačí zob. Žádné házení kyticí, žádné rozbíjení talířů atd atd... prostě jsme si vše užili tak jak se to líbí nám....ne tak, jak by to mělo být!!!
  Hosté byli překvapení, ale vše se jim moc líbilo a každý si pochvaloval krásnou pohodovou atmosféru!!!! A tak to má být!!!! Ne vždy se každému zavděčíte, ale my jsme si vše užili a bylo to nádherné!!! Strašně všechno uteklo a co teď??? Asi si užívat jeden druhého a milovat se pořád stejně, jako po deseti letech společného žití... :-)
  A tady posílám ještě malé povídání o naší svatbě :)
  http://yesandyes.cz/svatby/
  nebo
  https://www.facebook.com/yesandyescz/?fref=ts
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
weru_nka
Veronika - 33 r. Jiří Novák - 32 r.
Registrace: listopad 2016
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 33
Inzerátů: 0
Přátelé: 3
Po svatbě
9 8 9 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (6)