Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

tachomitrka Neaktivní

Svatba byla 24. září 2016 Návsí, Region Frýdek-Místek  • 

 • Všechny nevěsty zde píšou, jak den před svatbou relaxovali a v den svatby byly obletovány jako princezny takhle jsem to bohužel neměla, ale i tak jsem si den užila a nenechala jsem si ho nikým zkazit.

  Den před svatbou byl úplný blázinec, s přítelem jsme vozili do restaurace dort, zákusky, květiny, alkohol a vůbec kde co....když už jsem na příteli viděla, že začíná být nervózní nechala jsem ho na starosti jeho sestře a odjela ke svým rodičům domů - tam jsme chystali výzdobu kolem domu a skončili asi v 10 večer, kdy jsme si zašli na jedno pivko a šli jsme spát -takže žádný odpočinek se den před svatbou nekonal.

  Ráno v den svatby mě naštvala hned ze startu má sestra - kdy mi milostivě oznámila, ať si jdu nazdobit své auto, že se ona přece nebude starat o všechno a že toho má dost...a tak jsem si prosím pěkně sama zdobila auto, nikdo mě neobskakoval, neptal se mě na pocity jak se cítím a nechovali se ke mě nijak vyjímečně :( což mě mrzelo....dokonce jsem si musela vydobit místo v koupelně, abych se vůbec mohla připravit - líčila jsem se sama....Klid nastal teprve, když všichni odjeli na snídani a já zůstala s mamkou doma sama a čekala na kadeřnici. Pak přijela fotografka, nafotila detaily šatů, detaily doplňků a mé přípravy a čekalo se až přijede ženich...
  V 11:00 přijeli všichni zpět k nám před dům ze snídaně a čekali na něho úkoly - jakožto Bezpečnostní technik se musel dostat přes zapečetěnou branku, jako falešnou nevěstu dostal krásně ozdobenou fenku :) a pak už jsem vyšla já.
  Obřad byl ve 12:00 - nesnesitelné horko způsobovalo postupné narovnávání mých lokýnek a rozpouštění pečlivě naneseného make-upu :-D zdárně jsme vyřkli slovo ANO, pozametali si střepy štěstí a odebrali se do restaurace, kde jsme se vzájemně nakrmili velkou lžící. Po obědě jsme se vytratili na společné focení - byl to docela zabiják na tom slunku - přítel vydržel ale po celou dobu i v saku a dokonce řekl že ho focení baví - což jsem nečekala:) Vrátili jsme se za necelou hodinu a půl a v sálu už by nikdo nepoznal že je na svatbě - svatebčani se převlékli do triček a kraťasů (nechtěli jsme po nich ať se utápí v 37 stupních v košílích a dlouhých kalhotech)Výhodou restaurace byly terasy, kde jsme se zdržovali víc než v sále, který většinou zel prázdnotou a byl tam v podstatě jen DJ :). U našeho prvního společného tance brečely maminky jako želvy což mě dojímalo.
  Z důvodu horka se ani moc nepilo a nejedlo ....až když slunko zalezlo začalo se pořádně pařit, kdy jsme místo klasických svatebních písní žádali DJ o zahrání Kabátů, Metalicy a Iron Maiden :) byla to prostě naše nevšední svatba.

  Spát jsme šli s ženichem asi kolem půl 2,kdy ale on padl na postel a v tu sekundu byl tuhý a já se nemohla dostat ze šatů (vzadu jsem měla knoflíčky) a musela jsem zpět do restaurace hledat sestru aby mě šla na pokoj odstrojit :-D
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
tachomitrka
kamila Renek
Registrace: duben 2013
Příspěvků: 35
Inzerátů: 0
Přátelé: 34
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)