coverphoto
Neaktivní

sierral

Š  /  40 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 31. čvc 2012
bydlí v městě Praha - východ
Info o svatbe
Svatba byla 6. 8. 2016
2845
dní po svatbě
Aktivita
28 příspěvků ve fotoblozích
385 příspěvků ve fóru
5 inzerátů
Skupiny
Srpen 2016
Sledované fotoblogy (40)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +90
Svatební album
Š a D (My Dva, Ty a Já, Já a Ty)
6. 8. 2016 Český Krumlov | 94 fotek
svatební oznámení
nevěsta sama :-)
PS: anickaslepicka spíše nedoporučuji.
doplňky ženicha
bubibubi
Dopňky, které mají nápad a šmrnc! Jednoznačně skvělá volba.
ženichův oblek
VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti
Nejlepší volba (ona ani jiná volba nebyla, když si berete sportovce s atypickou postavou)! Krásný oblek na míru za 10tis.
hudba
Trio Karageorgiev
Ponaučení pro příště – nic nenechávat na poslední chvíli. Ladění hudby k obřadu se ukázalo jako výzva pro mě i pro ně, jelikož jsme se necelé dva týdny před svatbou rozhodli z 50% změnit hudbu a zcela úplně vypustit klasiku. Ač mi bylo řečeno dlouho dopředu, že to problém není, tak nakonec to přeci jen trošku zatěžkávací zkouška nervů byla (k nový písním se musely sehnat i noty a nacvičit je). Nakonec se vše ale kromě jedné písně k naší velké spokojenosti povedlo!
obuv
Baťa
Úžasné kožené sandálky na nízkém podpadku. Nelituji, že jsem se 6 dní před svatbou zřekla svých Louboutinek, protože jsem v nich vydržela celý den!
svatebni koordinátor
Svatební dekorace U Simony
Simča je báječný člověk. Dekoratérka srdcem i duší (vyřádila se na svatební tabuli neskutečně!). S koordinací tolik zkušeností ještě v době naší svatby neměla, ale ač několik věcí nedopadlo, tak nám vytrhla trn z paty. Bez ní by to asi byl chaos. Pevně věřím, že díky dalším zkušenostem se může vyšvihnout mezi TOP koordinátory pro JČ.
ubytování
Statek Kloubek
Nádherné místo s ještě nádhernější stodolou. Nebyl host, kterému by se zde nelíbilo. Jen dvě věci zmíním - a) starší pokoje už opravdu potřebují rekonstrukci (respektive alespoň obměnu veškerého nábytku) a za b) paní majitelka je velmi vstřícná, ne že ne, ale vše má svoji cenu. Pozor tedy na to a raději si vše dopředu domluvte a potvrďte. Chce odjet o hodinu – dvě později nebo si zavézt věci o den dřív? Vždy se zeptejte, zda je to spojeno s nějakým poplatkem a mějte to při finálním vyúčtovaní sebou černé na bílém! Jen tak předejdete nedorozumění a nebo případnému zklamání.
fotograf
Couple of Prague
Lukáš s Eliškou byli nejlepší volbou. Neskutečně milí a pokorní mladí lidé, kteří dokonale splynuli s davem. A holky pozor, můj muž si focení užíval a dokonce se mi i omluvil, že byla kvůli foto/video nejedna hádka :-) Jen čekání na fotky je poněkud dlouhé. Věřím, že to ale bude stát za to!
Žádné příspěvky