Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

sammaelka Neaktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
sammaelka
Prosím o radu - prstýnky budeme mít ve skleněné misce v písečku - jak dopravit do obřadní síně (pojedeme autem) - už nasypané a nazdobené, nebo vše zabalené zvlášť a nachystat až na místě? A kdo to má mít na starosti? Já? Ženich? Někdo z rodiny? Děkuji.
sammaelka
Včera další (v pořadí třetí za celou dobu) hororový sen o svatbě, ovšem tenhle měl fakt grády. Nejdřív mi brácha rozkrájel svatební dort a rozdal ho kamarádům - navíc ten dort byl jak pro pětileté dítě k narozeninám - plný pohádkových figurek z marcipánu, pak mi můj drahý přinesl obálku s penězi se svatebním darem, já ji někam založila a... Zobraz celou zprávu
sammaelka
Prosím poraďte mi - nevěstina rozlučka se svobodou - co jste měly, dělaly, kde jste byly, kolik vás bylo, kdo vše tam byl? A ještě jedna podstatná otázka - kdo to platil? .-D Mockrát děkuji všem!! :-)
sammaelka
Vlastní playlist k tanci na svatbu - kolik máte písní? Jak je máte řazené? Byl-li by někdo ochotný poslat mi soupis nebo nějakou předlohu, byla bych fakt moc vděčná! :-)
sammaelka
Vdané paní, co už "to" máte za sebou, kolik času vám zabralo novomanželské focení? Domlouvala jsem s fotografkou varianty a nejlepší návrh asi byl udělat pár snímků všech lidí před obřadní síní, odjet na oběd a potom se ve dvou (u nás teda ve třech) vytratit fotit. Jen nevím, kolik cca času si na to tak vyhradit. Poradíte? :-)
sammaelka
Někde jsem tu viděla foto, jak "vyztužit" jutovou látku (provázek), bylo to namočené v nějakém bílém roztoku. Netušíte prosím, z čeho to bylo? Moc děkuji za rady!!
sammaelka
Ženský, co lépe pod svatební šaty - klasické silonky punčocháče, nebo samodržící punčochy? :-)
sammaelka
PROSÍM O RADU - koho a čím jste zaúkolovaly ve svatební den? Např. kdo rozdával vývazky/myrty, kdo zdobil auta, restauraci, kdo bavil sjíždějící se hosty atd. Absolutně netuším, jak to rozvrhnout.... :-(
sammaelka
Prosím prosím - kde se dá sehnat "tabulová barva" ?
sammaelka
sammaelka
Registrace: červenec 2007
Příspěvků: 38
Inzerátů: 0
Přátelé: 77
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)
Moje kolekce