coverphoto
Aktivní

palomitacheca

Lenka  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
No quiero perderte, tampoco olvidarte, solamente quiero quererte. Tú eres lo que todo hombre busca. Tú eres lo que todo ser encuentra. Tú eres el amanecer de mi vida y quién más que yo te puede querer? (de mi amigo Kiko)
zaregistrovala se 20. říj 2011
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 22. 8. 2013
2513
od svatby
Aktivita
95 příspěvků ve fotoblozích
558 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
PrahaSrpen 2013Olomouc
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +123
Svatební album
Lenka a Jan
22. 8. 2013 Olomouc | 127 fotek
svatební prsteny
Kované prsteny - Damasteel prsteny jsme si navzájem sami ukovali díky možnosti, kterou nabízí kovářství Kočí :o)
květiny
Kované prsteny - Nakonec jsem se rozhodla pro jednoduchou bíle natřenou kovanou růžičku se zlatou patinou a byla to nejlepší možná volba :o)
fotograf
mirekbednarik.com - svatební fotograf - Skvělý fotograf, který svou práci dělá rád :o) spolu s kameramanem Jirkou Dvořákem vytvořili skvělou atmosféru pro focení a natáčení a na výsledku je to vidět.
výzdoba
Alucca - Lucka je moc šikovná! Podle fotky nám namalovala rodinné figurky a později i cedulku na dveře. Měla to o to náročnější, že jsem nás chtěla namalované v tartanu - to jí ale nedělalo žádný problém a výsledek je perfektní!
kameraman
SVATEBNÍ VIDEO iVideos.cz - Staňte se hvězdou svého svatebního filmu... - Skvělý kameraman sehraný s naším fotografem = nejlepší možná kombinace! Slogan "Staňte se hvězdou svého svatebního filmu" je naprosto přesný - naše svatební video je spíše jako romantická pohádka a my jsme hlavní hrdinové :o) https://vimeo.com/75415112
podvazek pro nevěstu
Já sama :o) - Upletený technikou kumihimo, doplněný korálky a malou pandou :o)
doprava
Lendy Minibusy - Prostorný a pohodlný minibus pro naše hosty :o)
ubytování
Penzion Marta Mohelnice - Ubytování nedaleko domu mých rodičů, nebylo co řešit :o)
svatební oznámení
Já sama :o) - Obyčejné kartičky z Tchibo, na které jsem na přední stranu vyšila vybraný vzor, uzlíky schovala pod naši fotku, dolepila text a bylo hotovo. Obálky jsem vepředu dozdobila keltským srdíčkem podle vyrobené šablonky a obálku zapečetila vytištěnými a vystříhanými pečetěmi s keltským vzorem :o)
koláče
Moje a manželova maminka - Není nad domácí výrobu :o)
šperky
Lassy - Kouzelný koníček - Na zakázku mi vyrobila svatební diadém do vlasů podle vzoru na náušnicích, které mám z obchodu Drakkaria
obuv
Heritage Of Scotland - Boty z "našeho rodinného" tartanu Heritage of Scotland mi nesměly chybět!
ženichův oblek
Heritage Of Scotland - Skotský obchod s velkým výběrem
svatební šaty
Vladimíra Hauerová - Šikovná krejčová z Prahy, která mi ušila moje vysněné šaty :o) tartanový korzet objednaný ze skotského obchodu Heritage of Scotland
dárky pro hosty
Leona Václavíková - Minivínka a čokoládky s krásnými etiketami podle návrhů přesně dle požadavků - skvělý dáreček pro hosty :o)
hudba
Miroslav Anger ml. - Pipe Major skupiny The Rebel Pipers - skotský dudák měl veliký úspěch, bez něj by naše svatba nebyla tak krásná. Svou hrou nás dovedl až k oltáři a doplnil tak krásnou skotskou atmosféru!
hostina
hrad Bouzov - paní Odložilová nám nabídla pronájem malé čajovny na hradě, kde jsme si uspořádali raut a mohli si odpočinout během odpoledne
civilní obřad
hrad Bouzov - Ve všem nám vyšli vstříc, paní Odložilová byla velice ochotná a skvěle se s ní spolupracovalo :-) nabídla nám možnost soukromé prohlídky s kostýmovanými postavami, které jsme rádi využili a zpestřili tak večer nejen sobě, ale i našim hostům :o)
22. srp 2014

Dnes přibližně ve 21:15 to bude rok, co jsme si v Kapitulní síni (v místnosti určené pro řádová zasedání a významné události) pod největším lustrem na hradě řekli ANO a oficiálně tak spojili svoje životy 🙂 Byl to nádherný večer a nikdy na něj nezapomenu!
https://vimeo.com/75415112