coverphoto
Neaktivní

laka_lacenda

Petra  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. lis 2014
Info o svatbe
Svatba byla 5. 9. 2015
1798
dní po svatbě
Aktivita
23 příspěvků ve fotoblozích
930 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (48)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +19
Svatební album
Petra a Pepa
5. 9. 2015 Praha | 23 fotek
rozlučka se svobodou
Chapadlo, Praha - Nusle, Techtle Mechtle - Holky ji připravily dle mého gusta - večere, koktejly a discoooooooooooooooooooooooooooooo :-D
květiny
Svatební kytice - Od začátku jsem chtěla pěnové růže (živé kytice nemám ráda, je mi jich líto) - a byly náááádherné. Dokonce i mojí mamě se nakonec kytka líbila, i když od začátku proti umělé protestovala :-)
výzdoba
Já a personál Českého statku - Výzdobu jsem si vymyslela a nakoupila sama, ale personál mi vše připravil krásně a dle mého popisu.
svatební prsteny
GOLDEX - snubní prsteny - Chirurgická ocel a pro mě tři diamanty. Skvělá práce a hlavně jsou úzké, což jsme chtěli.
bižuterie
Aliexpress - Náušnice a čelenka dohromady za dva dolary :-D
účes
Make-up artist Lucie Janoušková - Viz výše! A musím podotknout, že jsem nikdy nevěřila, že se z mých vlasů dá vytvořit takový objem.
make-up
Make-up artist Lucie Janoušková - Skvělá a sympatická ženská, hrozně ukecaná :-D A taky neuvěřitelně šikovná!!! Udělala ze mě kočku :-) Make-up vydržel vše :-D
obuv
BANDI - ženich a aukro - nevěsta
doplňky ženicha
BANDI
ženichův oblek
BANDI - Co dodat - oblékl se tam komplet :-)
doplňky nevěsty
SVATBA SNŮ - Bolerko přes šaty z nich udělalo naprosto jiné šaty a až s ním to byly ty WOW šaty.
podvazek pro nevěstu
Dárek od holek na rozlučce
svatební šaty
SVATBA SNŮ - Půjčovné sice není nejlevnější, ale šaty opravdu překrásné, čisté a voňavé. Příjemné asistentky. Bez problémů. Jediná výtka je, že se u salonu absolutně nedá zastavit autem. :-( Bohužel přímé centrum Prahy je centrum Prahy. :-(
koláče
Vendula Mesnerová - Dortíky od Vendulky (http://www.edortiky.cz/) - Stejně jako dort - minizákusky lahodné, ale koláčky byly naprostá pecka. I babičky z nich byly paf :-)
dorty
Vendula Mesnerová - Dortíky od Vendulky (http://www.edortiky.cz/) - Nejlepší volba!!! Každé patro dortu jiné a všechny naprosto famózní.
instrukce pro svatebčany
Já :-P
svatební oznámení
Edit´s Factory - Oznámení dle našeho návrhu. Navíc pro nás vyráběla i placky a magnetky s lamičkama. Úžasné. :-)
ubytování
Pension Český statek - Využili jsme celou kapacitu tj. 32 míst. Pokoje čisté a velmi rychle ráno připravené přesto, že tam z pátku na sobotu taky byla svatba.
hostina
Pension Český statek - Neslyšela jsem jedinou výtku k menu, rautu ani grilování - naopak maso ve svíčkové se jen rozplývalo na jazyku. Jídla bylo spousty a obsluha skvělá.
civilní obřad
Pension Český statek - V zahradě, jednodušše a krásně.
hudba
DJ Goro - Hudba pro Vaše akce - Výborná volba! :-) Původně se plánoval konec hraní na půlnoc, ale rozjelo se to tak, že se hrálo až skoro do dvou. Jirka přesně věděl, co a kdy má zahrát. Sympaťák :-)
fotograf
Blanka Benešová - https://www.facebook.com/pages/Blanka-Bene%C5%A1ov%C3%A1-fotografka/165182463642873?fref=ts Naše dlouholetá známá, co fotí "poloprofesionálně". U foceni jsme se neskutečně nasmáli :-D Všem doporučuju!!!!
Žádné příspěvky