Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

novacka82 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 19. června 2009 V Kapli sv. Jana Nepomuckého v Děčíně-Chrástu, Region Děčín  • 

 • JEDNODUŠE PROSTĚ NÁDHERNÉ!!!
  ******......******

  Další fotky najdete na http://novacka82.rajce.idnes.cz/Novakovi_20.6.2009/
  ******......******

  Pokud by mě manžel znova požádal o ruku, tak do toho okamžitě jdu zase, ale jenom pokud bych si měla brát jeho. Byl opravdu úžasný a skvělý a já mu chci tímto poděkovat a říct mu, jak moc ho miluju a jsem šťastná, že jsme si prošli tím, čím jsme si prošli, protože jinak bych ještě stále nebyla mladá paní Nováková. Děkuji, že jsi měl tolik trpělivosti a počkal celých devět let, než já dostanu rozum a uvědomím si tu důležitou věc, že moje rodina jste teď TY a BĚTULINKA! Asi to se mnou ještě několikrát nebudeš mít jednoduchý, ale já tě moc miluju a věřím, že to spolu všechno zvládneme. STRAŠNĚ MOC VÁS OBA S BĚTUNKOU MILUJU!!!
  ******......******

  Veliké díky patří i mému milovanému tatínkovi, který mě vedl k oltáři. Taťko, děkuji Ti moc, že jsi mě odvedl a že jsi byl ten den se mnou. Děkuju i Věrce, jsem ráda, že jste byli oba s námi a pomohli mi zapomenout na to nepříjemné.
  ******......******

  Děkuji i Martinovým rodičům a sestře, že na mě jsou hodní a že mě přijali do rodiny. Taky že mi v den svatby, a nejenom tehdy, pomáhali a pomáhají. Moc Vám děkuji.
  ******......******

  Den to byl opravdu nádherný, jen je pravda, co tu už hodně bylo napsáno před námi a to jest, že to vážně rychle uteče.
  ******......******

  5:30 - budíček, následovala rychlá sprcha, obléknout, vzít závoj a čelenku a vyrazit směr svědkyně.
  ***
  6:35 - jsme dorazili se svědkyní Leničkou do hospůdky, kterou jsme měli pronajatou na hostinu a oslavu, rychle jsme daly ubrusy, nazdobily. Svědkyně ještě pokračovala a já před osmou vyrazila ke kadeřnici.
  ***
  8:00 - skoromanžel s dcerou odjel z domova ke svým rodičům, kde vyložil Bětunku a jel navážet jídlo a pití do hospůdky.
  ***
  8:00 - 9:45 - kadeřnice
  ***
  9:55 - 10:30 - líčení
  ***
  10:40 - dorazila jsem domů už nalíčená a načesaná a šla se ještě rychle osprchovat a obléknout alespoň do spodního prádla a čekala než dorazí svědkyně, aby mě navlékla do šatů
  ***
  11:00 - oblékání do šatů
  ***
  11:15 - přijeli si pro mě svatební hosté
  ***
  11:30 - odjezd směr obřad
  ***
  12:00 - 12:30 - obřad
  ***
  12:30 - 13:00 - focení (to proběhlo celkem rychle, měla jsem strach, že budeme někde pozovat třeba hodinu - ale věděli jsme jaké fotky chceme, takže to šlo vážně hladce)
  ***
  13:20 - odjezd do Jílového do hospůdky Pod lesem, kde jsme měli zajištěnou hostinu a oslavu
  ***
  14:00 - to už jsme asi zhruba sedali ke stolů a začínali baštit
  ***
  16:00 - začali se sjíždět první svatební hosté a začala zábava, která se opravdu moc dobře vydařila a pokračovala až zhruba do 2:30
  ******......******

  Všem bych chtěla tímto moc a moc poděkovat, že přišli a byli s námi a já doufám, že byli spokojeni a že se také dobře bavili. Taky bych chtěla poděkovat všem holkám a klukům, že nám pomohli s obsluhou za barem (měli jsme to bez obsluhy, takže sámoška:o)) a že mě nechali si i občas odpočinout (jmenovitě strejda Luky). Veliké díky patří strejdovi Lukymu, který vezl nevěstu a pak i trochu rozvážel, co bylo potřeba. Luky díky, hodně jsi nám pomohl a máš to u nás. A moc veliké díky patří mojí nejskvělejší svědkyni a nej nej nej kamarádce a sluníčku Leničce, která se mnou celou svatbu naplánovala a připravila, a která mi byla velikánskou psychickou podporou ve chvílích, kdy jsem to nejvíce potřebovala a vždy byla při mě. Leničko, mám Tě moc ráda a děkuji, že jsi tu se mnou a pro mě a děkuju, že jsi mi to tak skvěle odsvědčila. Zdendovi zase moc děkujeme, že vážil tak dlouhou cestu ze Švédska jen proto, aby to odsvědčil svému kámošovi a mému manželovi :o) Zdendo a Lotto děkujeme, že jste také byli s námi a že jste kvůli nám přišli o ty letní švédské slavnosti. Taky obrovské díky patří Romance, která nám dohlížela na Bětunku. Romanko, děkujeme moc. Máme Vás moc rádi!
  ******......******

  A Vám všem ostatním taky veliké DÍKY, DÍKY, DÍKY ...... byli jste všichni skvělí a my na naší svatbu budeme opravdu hodně moc rádi vzpomínat, a to právě i díky Vám.
  ******......******
Alžběta Vaňková a Martin Novák - 20. června 2009 - V Kapli sv. Jana Nepomuckého v Děčíně-Chrástu, Region Děčín - 50 fotek
novacka82
Alžběta Vaňková Martin Novák
Registrace: březen 2009
Bydliště: Region Děčín
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0