MySpace Countdowns

V létě spolu budeme už devět let a o svatbě jsme hodněkrát mluvili, ale nikdy nedošlo na realizaci. Pořád nebyl ten pravý důvod. Před třemi lety jsem otěhotněla, ale Miláček si přál svatbu v létě, kdy já měla být v nějakém sedmém osmém měsíci, takže jsem to zavrhla. Svatba se tedy odložila, až se narodí prcek. Naší Bětunce budou už v září tři roky :o)) (kdo si počká, ten se dočká), tak konečně 20. června ve 12:00 hodin náš svazek zpečetíme. Ani nevím, jak se to stalo, ale asi našemu vztahu hodně pomohly rodinné starosti a taky 5 týdnů odloučení, co jsem byla s dcerou v lázních. 7. února nás přijel taťka navštívít a večer se vytasil v kleče s prstenem a prohlásil: "Mamčo, vezmeš si mě?" Co na to říct,.....bylo to překvapení, i když jsem to tak hrozně moc chtěla, tak v ten okamžik jsem to nečekala,.....následovaly slzy štěstí a mé "Ano". Teď jsme ve fázi příprav. A musím říct, že po nakouknutí sem do pár albíček se mě zmocnil zmatek, protože my ještě nic nemáme doma. Ale věřím, že vše se stihne. Teď budu následovat koupě látek na moje a dcery šaty, prstýnky, oznámení asi natiskneme doma,....no a už to bude. Naštěstí mám hrozně šikovnou svědkyni, která je mojí kamarádkou už od školky, takže s její pomocí všechno zvládnu. Já věřím, že vše dopadne tak, jak má a nakonec to bude opravdu ten nejkrásnější den v životě ženy (hned vedle narození dítěte)
***
20.4.2009 - dostala jsem k narozeninám od mojí nej kamarádky a svědkyně modrý podvazek
***
4.5.009 - první zkouška šatů u švadleny - zatím je hotový jen saténový podklad, přes něj bude ještě šifonové řasení - i když jsem si ty šaty navrhla, tak vůbec nevím, jak budou vypadat a mám trochu strach, ale paní je moc šikovná, takže budou určitě krásné
***
7.5.2009 - byla jsem na poště vyzvednout věci na dekoraci
***
9.5.2009 - miláček byl vyzvednout na poště prstýnky - vybíral sám, protože prstýnky kupuje ženich, ale dostala jsem šanci je odsouhlasit :o)
***
13.5.2009 - kosmetika i se zkouškou líčení, myslím, že se povedlo, ale ještě budeme zkoušet další barvičky a pak rozhodneme, která lépe sedne
***
20. 5. 2009 – zaplacená záloha za hospůdku, kde budeme mít hostinu a oslavu
***
22. 5. 2009 – druhá zkouška šatů u paní švadleny – jsem nadšená, šaty jsou opravdu nádherný. Paní můžu naprosto doporučit.
***
25. 5. 2009 – další zkouška líčení – tentokrát ve studených barvách. A asi je rozhodnuto, půjdeme do studených tónů a asi jen změníme barvu vlasů.
***
2.6.2009 - barevná typologie u kosmetičky, abychom zjistili jaký jsem typ. Tak jsem letní a konečně už jsme taky rozhodli o barvě líčení na svatbu. Moc se to povedlo a já jsem naprosto spokojená.
***
6.6.2009 - zapíjení svobody se svědkyní a dvěma bývalýma kolegyněma z práce. Nejdřív jsem si myslela, že jako půjdeme jen na večeři do pizzérie, dáme vínko a pokecáme, ale nějak se to zvrtlo, skončily jsme na diskotéce ve Škuneru, parket byl náš, ohromně jsme si to užily a dorazily domů v půl čtvrté. Bylo to super, spontánní a takové to má být. Holky, moc vám všem třem děkuji, že jste byly se mnou a udělaly mi opravdu nezapomenutelný večer. Díky.
***
9.6.2009 - předposlední zkouška šatů. Už to jde do finále a jsou opravdu nádherný. Už se těším, až si je obléknu v den D.
***
16.6.2009 - poslední zkouška šatů. Jsou užásné, moje i Bětulinky. Opravdu splnili moje očekávání. Paní je fakt moc šikovná.
***
17.6.2009 - doplnění nehtů a úprava před svatbou. Zítra mě čeká vaření guláše a dělání obložených mís a salátu, tak doufám, že si je při tom nezničím.
***
18.6.2009 - nákup jídla ještě na obložené mísy a saláty.
***
19.6.2009 - konečné přípravy na svatbu - vaří se guláš na odpolední oslavu, připravují se obložené mísy, pytlíčkují se perníčky a vážou se mašle na buxus....nervozita stoupá