Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

mili89 Neaktivní

Svatba byla 13. září 2014 Hořičky, Region Náchod  • 

Make-up Kateřina Grofová http://www.nechtesehyckat.eu/ - Hýčká, stará se, a nejen překrásně nalíčí, ale i zbaví stresu, pobaví a zařídí, že den patří Vám :)
Květiny Kateřina Grofová http://www.nechtesehyckat.eu/ - A krom líčení, stihne i perfektní květinovou výzdobu, -> připravila tak nádherné květinky, za tak nádherné ceny :) Už teď vím, že všechny další květiny budou jedině od ní :)
Fotograf Lucie Dvořáková - Lucinka je fotografka na vysoké úrovni - vyfotí vše, na co si vzpomenete a sama přijde se spoustou dalších a dalších nápadů! Předem jsme poslali styl fotek, které se nám líbili a něco o sobě - vznikly nápady na fotky, které dojímají i rozesmávají :)
Hudba Václav Urrlich a Jitka Červenková - Měli jsme výhodu, že jde o kamarády, kteří si přivydělávají jako Dj ové :) Znají nás roky, protančili s námi střevíce, tkaže věděli, co máme rádi. Ale postarali se i o hudební doprovod při obřadu a to mohu jen doporučit! Všichni vzpomínají, a všechny hosty písničky rozplakaly.
Hostina Vila Barbora - Hořičky okr. Náchod - Jedinečné jídlo, a hlavně proto, že VŠE JE DOMÁCÍ! Cmunda, tataráček, rolky .... ach! Když za Vámi celý večer lidé chodí děkovat za výběr hostiny - jak si pochutnali a jak sem nutně musí zase někdy přijet na jídlo ..... krásný pocit :)
Ubytování Vila Barbora - Hořičky okr. Náchod - Zde byl obřad, hostina i ubytování pro rodinu - malebné pokojíčky, starodávně zařízené, ale se vším všudy. Příjemné :)
Ubytování Penzion Rogallo, Hořičky - Perfektní ubytování, apartmány stylizované, moderně vybavené, naši hosté si již zarezervovali místa pro letní dovolenou :)
Instrukce pro svatebčany Webnode - Všechno jsme měli na webových stránkách, zadarmo. Vřele doporučuji. Měli jsme zde mapky, popis trasy, odkazy na ubytování, program, fotky z příprav. Vše. Hosté si jen pochvalovali. Nyní funguje jako místo pro fotky ze svatby, kam si všichni mohou kdykoliv pro ně přijít, stáhnout a vlastnit je :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
mili89
Mili Roman
Registrace: březen 2014
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 2