Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Seznam skupin > Zakynthos - ojedinělá krása v Jónském moři

Zakynthos - ojedinělá krása v Jónském moři
Stejné místo
Počet členů
178
Počet příspěvků
68
Založená
Září 2013
Založil
Popis a cíle skupiny

Půvabný Zante, přezdívaný jako ostrov lásky, si zamilujete na první pohled. Oproti jiným sluncem vyprahlejším destinacím je pro něj typická bujná zeleň, květy hrající pestrými barvami a hlavně překrásné tyrkysové moře a písčité pláže.

Na ostrově se rozhodně nebudete nudit. Zážitky jako potápění s mořskými želvami, plavání v tajemných jeskyních, surfování, jachting, horské pěší túry a mnoho dalších, si nemůžete nechat ujít,

Kouzlu ostrova přispívají také především usměvaví a pohostinní obyvatelé, horké klima, výlety za vzácnými tuleni, stoleté vesničky s poklidným rytmem života, množství kostelů, klášterů a historických památek. To je jen malý výčet toho, co čeká na návštěvníky tohoto krásného zeleného ostrova v Jónském moři.

Moderátoři skupiny
Pravidla skupiny

Skupina je určena všem nevěstám, které se na Zakynthos chystají nebo zde prožily krásné chvíle, ať už to byly líbánky, zasnoubení, svatba či jen dovolená - pojďte s námi sdílet Vaše zážitky a zkušenosti :-)

Budeme se také snažit odpovídat na veškeré dotazy spojené s tipy na ubytování, výlety, taverny, také čemu se určitě vyvarovat a co si nenechat ujít :-)

Jinak pro zájemce o svatbu v Řecku vřele doporučujeme s manželem CK Alex: http://www.svatbyvrecku.cz