Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

martina_nehvizdy Neaktivní

Svatba byla 5. září 2015 Dolní Počernice, Region Praha - východ  • 

 • Jaká byla naše svatba?
  Naprosto dokonalá! Jak pro mě, tak i pro manžela :) Opravdu musím říct, že to bylo přesně dle mých představ. Moc jsem se toho bála, že se něco stane, že se něco nestihne, rozbije, rozhádá :D, ale vše v náš den D vyšlo na 1* !
  Slečna co mě česala i malovala přijela o půl 7 a vše jsme krásně stihly. Hrozně jsem si to užívala, nervózní jsem nebyla :) Kolem půl 11 mě holky oblékly a v 11 odjížděla kolona. S manželem jsme měli skvělou vychytávku a to vysílačky, tak se v koloně jelo úplně bez problému a byla u toho hrozná sranda (doporučuji hlavně pro dlouhé kolony) :)
  Ve 12 byl obřad.. Když jsem uslyšela svoji písničku, na kterou jsem měla vycházet, tak nervozita se vůbec nedostávala.. Asi se zastavila v plné míře u jiné nevěsty (chuděrka) :D Na obřad se nám krásně rozsvítilo.. Když jsem scházela ze schodů, tak jsem se poprvé podívala na svého "budoucího" manžela a konečně se mi rozklepala kolena :) Moc mu to slušelo, hrdě tam stál a vyhlížel nevěstu :) Obřad byl nádherný :)
  Po obřadu jsme udělali pár společných fotografií a rodina poté odešla na oběd. Svíčková v Léta Páně byla neskutečná, opravdu vynikající. Po obědě jsme již s manželem šli na focení nás dvou a svatebčané se mezitím bavili svatebními novinami :D Ty měly velký úspěch, doporučuji!
  Od 17 hod začínal raut, krájení dortu bylo až kolem 18 hodiny :) Nějak to rychle utíkalo a já na vše pořád zapomínala :D
  Večer jsme si krásně všichni užili, kolem druhé ranní jsme s manželem odcházeli, abychom si užili naší svatební noc :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
martina_nehvizdy
Martina Petr
Registrace: říjen 2014
Bydliště: Nehvizdy, Region Praha - východ
Příspěvků: 30
Inzerátů: 0
Přátelé: 8
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)