Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

xori Aktivní

Svatba byla 16. července 2015 Všetice, Region Benešov  • 

 • To že jsme s přítelem spolu a budeme se brát, tak nad tím se do dnes pozastavuje ještě spousta lidí... Ale jak to vlastně vše bylo ?
  2 roky jsem se scházela s přítelovým šéfém, který měl slavit narozeniny ve stylu filmů od Tima Burtona. Hned od začátku bylo jasné, že já jdu za mrtvou nevěstu ( moje srdeční záležistost :) ) . No a moje spolubydlící ( přítelova kolegyně z práce ) mi hned oznámila, hele bude tam můj kolega , jde za mrtvého ženicha, sice je zadaný a ty taky nejsi uplně volná, ale to přeci není problém ne ... ? ;)
  Nadešla ona párty a už od vchodu bylo jasné že si budeme spolu výborně rozumět , mrtvá nevěsta s mrtvým ženichem , to snad ani jinak nejde... :) Večer plynul , něco jsme již popili a mě nenapadlo nic lepšího, než skočit do bazénu ve svatebních šatech :D . Kdo nezkusil, nepochopí, šaty mají asi 50 kg a prostě se nelze pohnout... Jakub mě naštěstí vysvobodil a vytáhl z bazénu. Následně za mnou přišel a políbil...
  Večer skončil a už jsme se neviděli. Jakub se s přítelkyní rozešel, jelikož to již mezi nimi dlouho neklapalo a spolubydlící se nás po měsíci od párty snažila dát opět dohromady. Vymyslela tedy úžasný plán, že Kuba je na tom špatně a měly bychom ho jít rozveselit , takže půjdeme všichni společně do kavárny. No moc se mi tam nechtělo , ale co už po dlouhém přemlouvání jsem přišla. Velmi jsme si tam rozuměli a hned na druhý den si domluvili schůzku, že společně vyvenčíme naše psy.
  Od té doby jsme se scházeli pravidelně a po měsíci začali společně bydlet.
  Dalšího půlroku jsme se rozhodli, že bychom chtěli mimčo , jelikož já jsem věděla, že děti mít nemohu, ihned nás přijali do CAR , no a když jsem si šla po 3 měsích vyšetření a testů pro plán na umělé oplodnění , rovnou mi lékař řekl, že jsem již v 9tém týdnu ... :)
  Po pár měsích jsme již byli 3 a s tím přišla i žádost o ruku. Vše mi příjde trochu jako pohádka a tak mi nezbývá doufat, že vše bude tak i dál pokračovat a budeme " žít šťastně až do smrti " ... :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
xori
Michaela - 30 r. Jakub - 39 r.
Registrace: září 2014
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 112
Inzerátů: 0
Přátelé: 12