coverphoto
Neaktivní

marketkrs

Markéta Kršková  /  29 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 10. zář 2015
bydlí v městě Benešov
Info o svatbe
Svatba byla 4. 6. 2016
1641
dní po svatbě
Aktivita
4 příspěvky ve fotoblozích
15 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +55
Svatební album
Markéta Kršková a Jan Vaněk
4. 6. 2016 Benešov | 59 fotek
květiny
květinářství flamengo Benešov
Květiny pro nevěstu, maminky, družičky + vývazky + květiny do vlasů jsme měli z květinářství Flamengo v Benešově. Domluva byla výborná, květiny nádherné, cena skvělá! Paní uměla velice dobře poradit a navrhnout různé možnosti.
svatební agentura
svatební agentura Yes&Yes
Svatební agentura nám pomáhala především s výzdobou restaurace, která byla naprosto fantastická (personál restaurace říkal, že nejhezčí výzdoba jakou měli! ). Pak měly na starosti veškeré zpracování tiskovin (program, jídelní lístek, mapa na které byly nalepeny fotky..), v neposlední řadě návrh a realizace svatebního oznámení, které bylo nádherné. Vůbec nechápu kam tyto slečny chodí na nápady, ale jsou neskutečné! Cokoli jsme s nimi mohli zkonzultovat, pomohly asi s miliardou věcí, dodávaly fantastické nápady a hlavně je pak uměly zrealizovat! Předsvatební focení jae taktéž jejich práce - famózní práce! Bez nich by naše svatba nebyla ani zdaleka taková, jaká byla! Obrovské díky!
výzdoba
svatební agentura Yes&Yes
Veškerou výzdobu nám zajišťovala svatební agentura Yes&Yes. Výzdoby byla opravdu nádherná, jemná, přírodní, přesto vtipná a plná nápadů, které těmto holkám snad nikdy nedochází! Velké díky! Mohu více, než doporučit!
Snubní prsteny jsme kupovali ve zlatnictví Rýdl v Praze. Slečna byla velmi ochotná, poradila, bylo vidět, že tomu rozumí a nesnaží se nám prodat co se jí hodí. Skvělá zkušenost. Cena taky výborná!
make-up
Cutrin
Make-up měl rovněž na starosti Cutrin a i v tomto případě musím jen a jen chválit. Neskutečně vystihla typ líčení, které mám ráda.. jemné a přirozené... Skvělá práce! Líčila také družičky, které byly nádherné!
účes
Cutrin
Účes můj i družiček jsem svěřila do rukou Cutrin, která má kadeřnický salon ve Voticích. Byla to skvělá volba! Cutrin byla velmi ochotná, má neuvěřitelnou trpělivost, symptická, neskutečně šikovná... lépe jsem nemohla vybrat, velké díky!
obuv
Deichman, CCC
Obuv jsme kupovali u Deichmana a v CCC. Musím říci, že ani jednoho z nás neboleli nohy, žádné puchýře... takže dobrý :-)
ženichův oblek
ZARA
Oblek jsme kupovali v ZAŘE. Naštěstí nám s tím pomáhala slečna Renata z agentury Yes@Yes, protože ani jeden nevíme, jak mají být správně dlouhé rukávi, nohavice... jaké jsou typy límečků a pro jakou příležitost je ten a který oblek. Každopádně super kvalita a super cenu!
marketkrs přidala 35 nových fotografií
17. čvc 2016

Markéta Kršková a Jan Vaněk

(59 fotek)
Svatební album
marketkrs přidala 2 nové fotografie
26. bře 2016

Předsvatební focení

(29 fotek)