Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Markéta Kršková a Jan Vaněk   svatební album

marketkrs  •  59 fotek  •  4. čer 2016, Červený Hrádek/ Hulín, Region Benešov

Jaká byla svatba:

Jaká byla naše svatba? Musím říci, že naprosto úžasná! Vše se povedlo na jedničku, panovala super atmosféra všichni byli spokojení, počasí tak akorát, prostě vše vyšlo nejlépe, jak jsme si jen mohli přát :-)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Robin Puškáš svatební fotograf - Fotografa jsme hledali podle doporučení a recenzí, musím říci, že jsme rozhodně nešlápli vedle! Robin je velký sympaťák. Jednání s ním probíhalo naprosto bez problému. Fotky jsou moc pěkné, přirozené a hlavně odrážející atmosféru naší svatby. Mohu jen a jen doporučit!
Hudba Kapela Riviera, Ústí nad Labem - K této kapele jsme v podstatě přišli jak slepý k houslím :-D Byli naprosto famózní! Hráli jednu pecku za druhou, všichni sympaťáci, výborná zpěvačka.. no co víc si přát! Po domluvě nám pak ještě prodlužovali hraní, :-) Opravdu můžu doporučit! Velké díky patří celé kapele!
Civilní obřad Zámek Červený Hrádek u Sedlčan - Myslím, že lepší místo jsme si ani nemohli vybrat! Jednání probíhalo naprosto v pořádku, vše bylo naprosto bez problému... nádherné prostory zámku udělaly skvělou atmosféru při obřadu. K dispozici bylo křídlo, takže hudba k obřadu byla víc než nádherná (měli jsme svého pianistu). Místo skvělé, jednání skvělé, cena tak akorát :-)
Hostina Penzion Hulín - Naše velké, ale opravdu velké díky patří především paní provozní, která byla za všech okolností velice příjemná a vždy se nám snažila vyjít vstříc. Přes problémy s ubytováním, které se bohužel nedali ovlivnit ani paní provozní, ani námi, tak nakonec vše bylo naprosto skvělé. Personál byl neskutečně příjemný, ochotný.. . opravdu klobouk dolu! Veškeré jídlo, bylo naprosto fantastický a to jak oběd, tak večerní raut! Velké díky!
Ubytování Penzion Hulín
Svatební oznámení Svatební agentura Yes&Yes - Svatební oznámení nám navrhovala agentura Yes@Yes. My i celé naše široké okolí z oznámení bylo nadšeno! Neskutečné nápady, co tyto dámy dokáží vymyslet :-)
Dorty Sladké od Blanky - Svatební dort (v našem případě dorty) nám pekla paní Blanka ze Zhoře u Tábora. Dorty byly opravdu nádherné a co je ještě důležitější, tak byly opravdu vynikající! Krásně lehké nadýchané! Jednání s paní Blankou bylo naprosto bez problémů, je to velmi příjemná a šikovná paní! :-) Rozhodně bych neměnila! Děkujeme moc!
Svatební šaty Svatební salon Clea Benešov - Ne, ne, ne a ještě jednou ne! Při zkoušce šatů probíhalo vše v pořádku, domluva v salonu byla také OK. Zádrhel ovšem přišel až v den převzetí šatů, respektive ve svatební den. Když jsem si šaty přebírala, tak už byly v pytli, tak jsem jen zkontrolovala, že to jsou ony a už jsem si je nezkoušela, to byla chyba! Bohužel jsem si nevšimla, že šaty jsou špatně zkrácené (dohoda zněla zakončit šaty krajkou a těch 10 cm látky co je pod krajkou odpárat - což neměl být problém) šaty tedy byly o trochu zkrácené, ale pod krajkou bylo necháno oněch 10 cm, které tam být neměly! Tudíž jsem šaty celý den tahala v ruce! Bohužel to není vše. Spodnička byla v pytli strčená za šaty, takže při převzetí nebyla vidět. Spodnička byla špinavá, roztrhaná, měla více kruhů, než jsem měl mít a ty kruhy byly zkroucené. Šňůrka na šněrování byla zašlá, takže k těm famózně bílým šatům to vypadalo opravdu "skvěle". Když jsem šaty vracela, tak se mi ani nikdo neomluvil... Rada zní - šaty si při převzetí ještě jednou vyzkoušet!
Ženichův oblek ZARA - Oblek jsme kupovali v ZAŘE. Naštěstí nám s tím pomáhala slečna Renata z agentury Yes@Yes, protože ani jeden nevíme, jak mají být správně dlouhé rukávi, nohavice... jaké jsou typy límečků a pro jakou příležitost je ten a který oblek. Každopádně super kvalita a super cenu!
Obuv Deichman, CCC - Obuv jsme kupovali u Deichmana a v CCC. Musím říci, že ani jednoho z nás neboleli nohy, žádné puchýře... takže dobrý :-)
Účes Cutrin - Účes můj i družiček jsem svěřila do rukou Cutrin, která má kadeřnický salon ve Voticích. Byla to skvělá volba! Cutrin byla velmi ochotná, má neuvěřitelnou trpělivost, symptická, neskutečně šikovná... lépe jsem nemohla vybrat, velké díky!
Make-up Cutrin - Make-up měl rovněž na starosti Cutrin a i v tomto případě musím jen a jen chválit. Neskutečně vystihla typ líčení, které mám ráda.. jemné a přirozené... Skvělá práce! Líčila také družičky, které byly nádherné!
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Snubní prsteny jsme kupovali ve zlatnictví Rýdl v Praze. Slečna byla velmi ochotná, poradila, bylo vidět, že tomu rozumí a nesnaží se nám prodat co se jí hodí. Skvělá zkušenost. Cena taky výborná!
Výzdoba Svatební agentura Yes&Yes - Veškerou výzdobu nám zajišťovala svatební agentura Yes&Yes. Výzdoby byla opravdu nádherná, jemná, přírodní, přesto vtipná a plná nápadů, které těmto holkám snad nikdy nedochází! Velké díky! Mohu více, než doporučit!
Svatební agentura Svatební agentura Yes&Yes - Svatební agentura nám pomáhala především s výzdobou restaurace, která byla naprosto fantastická (personál restaurace říkal, že nejhezčí výzdoba jakou měli! ). Pak měly na starosti veškeré zpracování tiskovin (program, jídelní lístek, mapa na které byly nalepeny fotky..), v neposlední řadě návrh a realizace svatebního oznámení, které bylo nádherné. Vůbec nechápu kam tyto slečny chodí na nápady, ale jsou neskutečné! Cokoli jsme s nimi mohli zkonzultovat, pomohly asi s miliardou věcí, dodávaly fantastické nápady a hlavně je pak uměly zrealizovat! Předsvatební focení jae taktéž jejich práce - famózní práce! Bez nich by naše svatba nebyla ani zdaleka taková, jaká byla! Obrovské díky!
Květiny Květinářství flamengo Benešov - Květiny pro nevěstu, maminky, družičky + vývazky + květiny do vlasů jsme měli z květinářství Flamengo v Benešově. Domluva byla výborná, květiny nádherné, cena skvělá! Paní uměla velice dobře poradit a navrhnout různé možnosti.
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Fantastické slečny z Yes@Yes :-)
Fantastické slečny z Yes@Yes :-)
None
None
None
None