Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

majinka Neaktivní

Svatba byla 8. září 2007 Brno Líšeň, Region Brno  • 

 • Celý den jsem byla maximálně v pohodě, akorát mě začali nervíčky pracovat když se před domem objevilo spoustu kamarádů a kolegů z práce. Miláčkova rodina dorazila o 20 min dřív než bylo domluveno a my se svědkovou jsme přijeli asi 2 minuty před nimi takže to bylo na knop.

  Ráno už jsme byly v 7 u kadeřnice, napřed udělala vlasy mamce a ta odjela vše připravit, pak přišla na řadu moje svědkyně no a pak konečně já, můj účes byl hotový asi za 2 hodiny a my pak mířily ještě k vizážistce. Ta z opiček udělala kanárky a my jeli směr můj domov :)

  Jen co jsme za sebou zavřely dveře jsem slyšela troubení jak kdyby jela další svatba, tak jsem vykoukla a oni už si to k nám mířili Karbanovi, o 20 min dřív než bylo domluveno, takže jsme teda přišli tak tak aby nás nikdo neviděl, už i tak jsme měli skluz, ale vše dopadlo ok. Miláček si na svoji budoucí manželku musel ještě dobrou hodinku počkat. Mamka mi říkala, že je bílý jak stěna a třepou se mu ruky, tak jsme se tomu smáli, protože já byla naprosto v pohodě, za mě tu nervozitu měli ostatní. Oblíkly jsme se, nastrojily družičky a už jsme jen čekaly až za mnou dojde můj tatínek a družba a šlo se. Před domem bylo spoustu zvědavců a foták nestíhal :) Nasedla jsem do svého krásného autíčka a jelo se směr obřadní síň.

  Na obřadu jsme opět pobavili všechny co tam byli, protože při proslovu starosty Líšně, kdy se můj miláček tak klepal a tekly mu i slzičky, přednášející se pořád na něho díval a já se smála,mělo nastat předávaní prstýnků a pak polibků,prstýnky dopadly dobře, ale miláček zapomněl na pořádný líbanec a když jsem si ho k sobě naklonila tak slovy A JOOOO mě nádherně políbil. Všichni jsme se tomu zasmáli a nálada byla hned uvolněná a miláček už měl i svoji barvičku :)

  Pak jsme se fotili a fotili a po hodině focení kdy už jsme všichni měli hald jsme jeli do hotelu a tam to pořádně roztočili :)

  Fakt jsme si ten den užili, škoda že byl tak krátky :)

  Všem, kteří byli v NÁŠ KRÁSNÝ DEN, součátí moc děkujeme a taky děkujeme za krásné dary.
Markéta Karbanová a Roman Karban - 8. září 2007 - Brno Líšeň, Region Brno - 41 fotek
majinka
Markéta Karbanová Roman Karban
Registrace: duben 2006
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 795
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)