ROMIK MĚ POŽÁDAL O RUKU PŘED TŘEMI LETY A KONEČNĚ PO SEDMI LETECH SE BUDEME BRÁT :)

SVATBA SE BUDE KONAT V LIŠNI NA ZÁMEČKU 8.9.2007 VE 14.00

Tak už je to pomalu tady, září bude za chvíli a přípravy jsou v plném proudu :) ...........................................................................................................................................................................................Rodině a příátelům jsem oznámili naše úmysly, požádali jsme nejlepší přátelé aby nám svědčili, budeme mít 2 družičky a jednu družbu a spoustu hostů :).........................................................V září 2006 jsme si rezervovali termín v Lišni na radnici a obřad bude 8. 9. 2007 v 14 hod. v zámečku Belcredi. ..............................................................................................................................................................V únoru 2007 rezervována hostina - hotel Imos - Medlánky
.................................Roman si koupil svatební košili v barvě růžové a tmavě vínovou kravatu.
Došla mi také krásná bižuterie :)
........................................................................................................................................................Začátkem března mě svědková Danča oznámila, že čeká miminko, takže moc gratulujeme a já musím požádat kamarádku Jajku, jestli mi svatbu odsvědčí :)

.........................................................................................................................................................V březnu jsem si vybrala svatební šaty ve Velké Bíteši. Budu mít odtud i bižuterii,závoj, rukavičky a taky ozdoby na auta jen ještě nevím jestli panenku s panáčkem nebo prstýnky :)
............................................................................................................................................................Zamluvili jsme také fotografku a kapelu, oznámili kamarádovi, že bude tvůrce našich oznámení _)
...........................................................................................................................................................18.3.2007 jsem požádala kamarádku, jestli mi půjde za svědka a hurááá mám novou svědkovou :)

.................................................................................................................................................Na svatebním veletrhu v Brně jsem si koupila ozdoby na okna do aut, podvazek a taky spoustu mašlí a stužek :) Vybírali jsem také prstýnky, ale pořád nemůžeme najít ty podle našich představ :(

.....................................................Takže už mám něco nového, něco půjčeného, darovaného a modrého :)

..............................................29.3. 2007 jsme se konečně domluvili, jak budou vypadat naše prstýnky a tady je vidíte :) no no nejsou krásné?
.........................Taky už mám domluvenou kosemtičku, vizážistku a vím jak budu učesaná.......................4.3 jsme byly s holkami v bystrci na kolotočích tak si to tam pěkně užily no však mrknite na fotečky :)..........................................................................Dnes je 6.4 a já mám narozeniny a takové krásné růže jsem dostala od miláčka :)

Velikonoce budeme trávit na šumavě už se moc těším tady je pár foteček místa kde budeme :) Budeme bydlet v penzioně u kouhoutů, máme rezervovaný pokoj por romantiky a navštívíme Český krumlov, možná i hrad Rožumberk a spoustu krásných míst :)

Tak přidávám fotky z prodlouženého velikonočního víkendu, navštívili jsme spoustu krásných míst - České Budějovice, Telč, Český krumlov, Kvildu, Plešné jezero, byli jsme také u pramenu Vltavy ikdyž na vlastní nebezpečí :) ale stálo to za to, škoda, že nám to tak rychle uteklo. Ubytování bylo suprové, příjemný pan pronajímatel, ale těch německých turistů...no hrůza...ale aby jste viděli jak jsme se měli, přikládám pár foteček :)****************************************************************************22.5 objednány prstýnky a došla mi také krásná bižuterie

26.6.2007 vyzkoušen účes :)
3.7.2007 máme doma krásné snubáčky :)
10. 7. došla mi fizelína a krásné spodní prádlo*****************************************************************************
20. 7. zařízené kytičky**************21.7 koupené botky a miláčkův krásný oblek

3.8 jsem dostala krásný bryndáček od mé supr kamarádky dany
14.8 koupené ještě jedny punčošky pro jistotu :)*****koupeny svíčky, kalíšky a písek na výzdobu svatební tabule****************byli jsme domlouvat hostinu a maximálně nám vyšli vstříc a jako svatební dar od pana provozního jsme dostali novomanželské apartmá :) :)