Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

majdalenka09 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 11. března 2017 Region Praha  • 

Hudba Muzikant a DJ - Radim Keith - Velmi doporučujeme, výborný zpěvák i moderátor, ke konci večera i DJ. Bezproblémová komunikace, vše si sám připravil, vkusně a vtipně moderoval námi vybrané hry, výborně spolupracoval. Všichni moc spokojeni,hudba skvělá,hraje pro malé i velké, starší i mladší, české i cizí, včetně písniček na přání. Zazpíval nám i první tanec. Určitě doporučuji a děkuji!!!!
Hostina Vila Lanna - Skvělé místo pro svatební hostinu i párty, zajistí výborný raut včetně neomezené konzumace vína a piva, ubytování pro novomanžele i případné hosty. Lze využít i pro samotný obřad. Krásná zahrada, tedy parádní místo pro svatební fotky.
Make-up Erika Zelenková - Bezproblémová a příjemná komunikace, dorazí na místo, kde se budete líčit, vkusné líčení a krásný účes, který všichni chválili. Doporučuji!!!
Květiny Kristýna Zemanová - Perfektní květinová výzdoba a jako bonus i lahodný svatební dort a koordinace svatebního dne i zařizování před svatbou. Bezproblémová komunikace, vše klapalo jak na drátkách:) Doporučuji!!!
Fotograf Markéta Chaloupkova - Bezproblémová a příjemná komunikace, fotí přípravy, obřad, novomanžele, skupinová foto,i hostinu, skvěle organizované, nápadité, stačí se jen postavit tam, kam určí a krásné fotky jsou na světě. Doporučuji!!!!
Tento fotoblog je zatím prázdný.
majdalenka09
Magdalena Indrova - 31 r.
Registrace: leden 2017
Bydliště: Praha 10, Region Praha
Příspěvků: 3
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Po svatbě
6 8 4 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)