coverphoto
Neaktivní

luciean

Lucie   /  33 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 1. zář 2012
bydlí v městě Hodonín
Info o svatbe
Svatba byla 3. 8. 2013
2566
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
20 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +103
Svatební album
Lucie a Tomáš
3. 8. 2013 Hodonín | 107 fotek
obuv
Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Byly úžasné a pohodlné...protancovala jsem v nich celou noc...
bižuterie
Svatba s radostí.cz
podvazek pro nevěstu
svatebni koordinátor
já sama :-)
výzdoba
má dlouholetá úžasná kamarádka a floristka v jedné osobě - Janička mi vyrobila veškerou květinovou výzdobu, moji svatební kytici, kytičky pro maminky, svědkyni a korsáže. Výzdoba byla přesně podle mých představ. Jednoduchá, ale zároveň přenádherná. Všem se líbila
svatební prsteny
Zlatnictví Motyčková Lužice - Prstýnky nám vyrobili podle mého návrhu. A jsou luxusní.
účes
Kadeřnictví SiD Hodonín- Zuzka Trechová - Zuzanka mi vytvořila naprosto originální účes. Při zkoušce účesu jsem ji nechala, ať mi vytvoří to, co se jí líbí a bude mi slušet. Proto byl originální a jenom můj. Držel celý den, přežil i velmi divoký tanec:-)
make-up
Studio Helene Hodonín-Jana Přibilová - Janička je moje dlouholetá kosmetička. Udělala ze mě princeznu. Krásný make-up, který přežil slzy dojetí i velké teplo. I po celém dnu byl stále svěží a pořád jsem vypadala, jako čerstvě nalíčená
ženichův oblek
Svatební salon Vera, Břeclav
svatební šaty
Svatební salon EL - Byl to jediný salon, který jsem navštívila a jsem velice ráda, že jsem nikam jinam nešla. Moje šatičky byly ty nejnádhernější a nejluxusnější. Byla jsem za hvězdu dne a ženich ze mě nemohl oči spustit. Paní v salonu byly velice příjemné a ochotné, vždy mi vyšly maximálně vstříct. Šatičky byly i při vracení krásně voňavé. S tímto salonem jsem byla naprosto spokojená.
výslužky
Cukrářství Kamila Hladůvková - Morkůvky - Výslužky jsme měli krásně nachystané.
víno
vinařství Valtice
koláče
Cukrářství Tomšejová - Bezkonkurenční svatební koláčky. Jen se po nich zaprášilo:-D
dorty
Cukrářství Kamila Hladůvková - Morkůvky - Tak úžasný dort a zákusky jsem už dlouho nejedla. Zákusky byly lehoučké, nebyly přeslazené. Paní Hladůvková nám udělala dort přesně podle našich představ a byl dokonalý.
instrukce pro svatebčany
já sama :-)
svatební oznámení
tiskárna Amin Brno - Oznámení bylo krásné.Byli jsme se službami této tiskárny velmi spokojeni.
svatební auto
naše autíčko
doprava
vlastní
ubytování
Penzion Roseta Radějov - Měli jsme nachystané úžasné novomanželské apartmá. Jen jsme si jej moc neužili, protože jsme slavili až do rána.
hostina
Penzion Roseta Radějov - Roseta byla místem, kde se odehrál celý den. Obřad, hostina i večerní párty. Je to překrásné místo. Paní majitelka je suprovní ženská, která splní každé přání
civilní obřad
MěÚ Strážnice - Paní oddávající s paní matrikářkou přijeli za náma, aby nám udělali nádherný obřad přímo v místě Rosety.
hudba
DJ Luděk Ptáček - Luděk byl suprovní. Domluvili jsme se převážně na repertoáru typu oldies, protože věková skladba našich hostů byla velmi pestrá. Chtěli jsme se zavděčit všem a Luděk svým výběrem hudby udělal z celého večera krásnou show.
fotograf
Foto Radovan Chvíla - Radovan je naprosto fantastický člověk a zároveň fotograf s nekonečnou fantazií a smyslem pro detail. Fotografování byla jedna velká zábava. Moc jsme si to užili. Každopádně, fotečky mluví za vše:-)
Žádné příspěvky