Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Lucie a Tomáš   svatební album

luciean  •  107 fotek  •  3. srp 2013, Roseta Radějov, Region Hodonín

Jaká byla svatba:

Byl to nejnádhernější a nezapomenutelný den našeho života. Byla dojemná a veselá zároveň. Vše se povedlo, tak jak jsme si vysnili. Počasí nám přálo, bylo teploučko a dokonce nám zapršelo štěstí, bylo to tak nečekané a úžasné. Sešli se všichni pozvaní, jak rodina, tak i přátelé. Všichni si ten den moc užili a ještě týden po svatbě si všichni pochvalují, jak perfektně se pobavili.
Svatba byla krasným ukončením našeho tříletého partnerského vztahu a zároveň začátkem našeho manželství a naší společné budoucnosti...

PROSÍM, FOTEČKY NEKOPÍRUJTE!!

Náš svatební videoklip: http://vimeo.com/72352087

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Foto Radovan Chvíla - Radovan je naprosto fantastický člověk a zároveň fotograf s nekonečnou fantazií a smyslem pro detail. Fotografování byla jedna velká zábava. Moc jsme si to užili. Každopádně, fotečky mluví za vše:-)
Hudba DJ Luděk Ptáček - Luděk byl suprovní. Domluvili jsme se převážně na repertoáru typu oldies, protože věková skladba našich hostů byla velmi pestrá. Chtěli jsme se zavděčit všem a Luděk svým výběrem hudby udělal z celého večera krásnou show.
Civilní obřad MěÚ Strážnice - Paní oddávající s paní matrikářkou přijeli za náma, aby nám udělali nádherný obřad přímo v místě Rosety.
Hostina Penzion Roseta Radějov - Roseta byla místem, kde se odehrál celý den. Obřad, hostina i večerní párty. Je to překrásné místo. Paní majitelka je suprovní ženská, která splní každé přání
Ubytování Penzion Roseta Radějov - Měli jsme nachystané úžasné novomanželské apartmá. Jen jsme si jej moc neužili, protože jsme slavili až do rána.
Doprava Vlastní
Svatební auto Naše autíčko
Svatební oznámení Tiskárna Amin Brno - Oznámení bylo krásné.Byli jsme se službami této tiskárny velmi spokojeni.
Instrukce pro svatebčany Já sama :-)
Dorty Cukrářství Kamila Hladůvková - Morkůvky - Tak úžasný dort a zákusky jsem už dlouho nejedla. Zákusky byly lehoučké, nebyly přeslazené. Paní Hladůvková nám udělala dort přesně podle našich představ a byl dokonalý.
Koláče Cukrářství Tomšejová - Bezkonkurenční svatební koláčky. Jen se po nich zaprášilo:-D
Víno Vinařství Valtice
Výslužky Cukrářství Kamila Hladůvková - Morkůvky - Výslužky jsme měli krásně nachystané.
Svatební šaty Svatební salon EL - Byl to jediný salon, který jsem navštívila a jsem velice ráda, že jsem nikam jinam nešla. Moje šatičky byly ty nejnádhernější a nejluxusnější. Byla jsem za hvězdu dne a ženich ze mě nemohl oči spustit. Paní v salonu byly velice příjemné a ochotné, vždy mi vyšly maximálně vstříct. Šatičky byly i při vracení krásně voňavé. S tímto salonem jsem byla naprosto spokojená.
Ženichův oblek Svatební salon Vera, Břeclav
Make-up Studio Helene Hodonín-Jana Přibilová - Janička je moje dlouholetá kosmetička. Udělala ze mě princeznu. Krásný make-up, který přežil slzy dojetí i velké teplo. I po celém dnu byl stále svěží a pořád jsem vypadala, jako čerstvě nalíčená
Účes Kadeřnictví SiD Hodonín- Zuzka Trechová - Zuzanka mi vytvořila naprosto originální účes. Při zkoušce účesu jsem ji nechala, ať mi vytvoří to, co se jí líbí a bude mi slušet. Proto byl originální a jenom můj. Držel celý den, přežil i velmi divoký tanec:-)
Svatební prsteny Zlatnictví Motyčková Lužice - Prstýnky nám vyrobili podle mého návrhu. A jsou luxusní.
Výzdoba Má dlouholetá úžasná kamarádka a floristka v jedné osobě - Janička mi vyrobila veškerou květinovou výzdobu, moji svatební kytici, kytičky pro maminky, svědkyni a korsáže. Výzdoba byla přesně podle mých představ. Jednoduchá, ale zároveň přenádherná. Všem se líbila
Svatebni koordinátor Já sama :-)
Podvazek pro nevěstu FI-TO
Bižuterie Svatba s radostí.cz
Obuv Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Byly úžasné a pohodlné...protancovala jsem v nich celou noc...
None
None
None
None
None
None
moje láska Ivory:-*
3Moje láska Ivory:-*
None
None
None
None
None
1
hlídá:-)
1Hlídá:-)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
poprvé mě uviděl....
Poprvé mě uviděl....
None
None
None
None
None
None
None
6
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
moje vysněná...
Moje vysněná...
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
prší nám štěstí...
Prší nám štěstí...
None
luxusní rautík nám přichystali:-)
Luxusní rautík nám přichystali:-)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3