coverphoto
Neaktivní

lenulk

Lenka  /  28 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 25. bře 2016
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 1. 7. 2017
1133
dní po svatbě
Aktivita
59 příspěvků ve fotoblozích
25 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
výzdoba
Gabriela Polcarová - Rakovník - Dokonalá práce!
zásnubní prsten pro nevěstu
Pandora
svatební prsteny
Snubní prstýnky Brilas
podvazek pro nevěstu
Svatební výroba Marsik
svatební oznámení
PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o.
víno
Habánské sklepy - Výslužkové víno
obuv
Tamaris (nevěsta), CCC (ženich)
ženichův oblek
ŠATY GO HOME - Svatební a plesové centrum - Děkujeme za krásný oblek !
hudba
W music - Kapela, která naší svatbu zase povznesla o kus výš! Děkujeme za skvělé sklady a také za uvedení do prvních písní dle tradic! Protančili jsme střevíčky :)) Děkujeme Vám !
fotograf
KUbajzs - Nepopsatelný žážitek díky zachycení momentů, které jsou pro nás naprosto prioritní! Kdo hledá profesionála, který spline s davem, kdy ani nevíte, že fotí. Kdo hledá originalitu a opravdové zachycení emocí- vřele doporučujeme Jakuba! Nejlepší fotograf ! Z celého srdce děkujeme za tvojí práci !
hudba
Jan Kupsa - hraní na svatebních obřadech - Děkujeme za úžasné podtrhnutí svatební atmosféry ve Vašem podání! Honzu doporučujeme naprosto všem! Komunikace byla úplně bez problému a obecně prostě člověk, který ví, co dělá a dělá to moc dobře! :) Všichni moc chválili ! Děkujeme Vám !
svatební šaty
ŠATY GO HOME - Svatební a plesové centrum - Velké díky patří právě Vám! Od vás jsem si vypůjčila ty nejsnovější svatební šaty vůbec, při obřadu teď už manžela naprosto konsternovali :)) ! Byl unešený! Velmi děkuji za profesionální pomoc při výběru, dolaďujících úpravách a také, za ten nepopsatelný pocit, který mi šaty přinesli... Také velmi děkujeme, že půjčení obleku pro manžela - jednoduše úžasný ! Děkujeme Vám !
make-up
Jana Dufková make-up & hairstyling - Naprosto dokonalé líčení a účes! Za mě maximální doporučení pro ty, kteří hledají jen ty nejlepší služby, co vydrží! Účes i make-up vydržel naprosto celý den i noc! Všichni mi celou vizáž velmi chváili. Nic nebyl problém :)) Za mne skvělá práce od skvělého člověka. Mnohokrát děkuji !!
ubytování
Hotel Lions (Nesuchyně) - Lepší místo na svatbu jsme nemohli jednoduše vybrat! Personál se o nás staral jako vlastní a nic nebyl problém! Úžasné prostřední a servis jenom podtrhly dokonalost dne! Děkujeme z celého srdce za opravdu bezkonkurenční servis a vytvoření skvělé atmosféry!
dorty
Dorty od Rozárky - http://dortyodrozarky.cz/ - Neuvěřitelně krásná práce! Dort byl naprosto skvělý! I po 3 dnech, kdy jsme jej nestihli sníst byl prostě skvělý! Vláčný, osvěžující opravdu všichni z něj byli unešeni! Maximálně spokojenost a vřelé doporučení všem, kdo očekává vysokou kvalitu! Děkujeme
Žádné příspěvky