coverphoto
Neaktivní

krupka1

Hana  /  28 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 5. úno 2017
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 11. 8. 2018
693
od svatby
Aktivita
17 příspěvků ve fotoblozích
3 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +105
Svatební album
Hana a Vladimír
11. 8. 2018 Brno | 109 fotek
květiny
Renata Skočovská, Brno - Paní květinářku jsem vybírala na doporučení. Komunikace z její strany byla velmi aktivní, dokonce když byl výpadek požadovaných květin kvůli počasí, aktivně mě kontaktovala o postupu a sama situaci operativně řešila a vyřešila ji na výbornou. Cena vyšší, ale květiny byly opravdu krásné. Doporučuji.
svatební prsteny
Red and Cube, Brno - Prsteny opravdu krásné a jedinečné, přístup asistentek příjemný a vstřícný. Prsteny jsme ovšem objednali 8 týdnů před svatbou a skrz chybné rady asistentek s výběrem velikosti jsme po první zkoušce velikosti museli oba ještě měnit, takže následovala druhá zkouška a prsteny jsme dostali až týden před svatbou. Obecně ale určitě doporučuji.
make-up
Lenka Stara makeup & hair - Paní Lenka je báječná žena a vynikající kadeřnice a vizážistka. Účes i líčení moje i svědkyně dopadly na výbornou. Příjemná cena za provedenou službu. Určitě doporučuji!
ženichův oblek
Pánské obleky BANDI - Jedna z nejlepších služeb vůbec - asistentky v tomto obchodě byly vždy nesmírně ochotné a vstřícné, zkušené v oboru a přesně rozuměly našim přáním. Obleky jsme tam koupili hned dva. Různé cenové rozpětí, vynikající výběr. Rozhodně doporučuji.
svatební šaty
Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Svatební salon CAXA - výběr šatů na 1*, šaty byly překrásné, hosté byli doslova oslněni. Při mých návštěvách byli všichni vždy moc milí, nebyl problém s tím, že jsem s sebou nosila i miminko, dokonce mi dceru paní i podržela, když měl můj doprovod zpoždění. Jedinou výtkou je, že když jsem požádala o zkoušku navíc, bylo mi řečeno, že mají tak nabito, že na ni čas nebudou mít. Jinak ale určitě doporučuji.
dárky pro hosty
Řekni ano - svatební dárky (nejen) pro Svědky - Krásné náramky i hrníček, není co vytknout. Doporučuji.
svatební oznámení
Goldpress, s.r.o. - Krásná oznámení, dodrženy lhůty, aktivní komunikace dodavatele. Ceny vyšší, ale stálo to za to. Doporučuji.
ubytování
Penzion Slunečnice, Kuřimská Nová Ves - NEDOPORUČUJI. Více se rozepíšu později - pokud by někoho zajímalo víc než mám na profilu, ať se ozve. Místo je nádherné, ale házeli nám klacky pod nohy s cílem co nejvíce vydělat, jak jen se dalo. Velmi neférové jednání.
hostina
Penzion Slunečnice, Kuřimská Nová Ves - NEDOPORUČUJI. Více se rozepíšu později - pokud by někoho zajímalo víc než mám na profilu, ať se ozve. Místo je nádherné, ale házeli nám klacky pod nohy s cílem co nejvíce vydělat, jak jen se dalo. Velmi neférové jednání.
kostel
farář Martin Kopecký - Farář Martin udělal náš obřad nezapomenutelným. Komunikace sice nebyla vždy 100%, protože je na něm místy poznat, kolik si toho na sebe nakládá (každou sobotu přes sezonu cca 7 svateb) - např. na místo obřadu přijel 10min po plánovaném začátku, a to se slovy, že má hned po nás ještě další obřad. Ale obřad samotný určitě uspěchaný nebyl, naopak byl nádherný, jedinečný, vtipný i dojemný. Většina hostů říkala, že tak krásný obřad ještě nezažili. Doporučuji.
hudba
DJ NASH - DJ jsme museli změnit na poslední chvíli (cca 14 dní před svatbou) - na Vítka jsme dostali kontakt po známosti, naštěstí měl čas. Domluva byla perfektní - s ničím nebyl problém, cena dobrá. Na místě pak fantastické provedení. Byli jsme více než spokojeni, moc doporučuji!
Žádné příspěvky