coverphoto
Neaktivní

terezlu

Tereza  /  25 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 5. lis 2017
bydlí v městě Beroun
Info o svatbe
Svatba byla 14. 7. 2018
732
dní po svatbě
Aktivita
21 příspěvků ve fotoblozích
75 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +106
Svatební album
Tereza a Michal
14. 7. 2018 Beroun | 110 fotek
účes
Klára Mikulíková - Účes také naprosto podle představ. Mohu stoprocentně doporučit.
make-up
Klára Mikulíková - Úžasná, milá a strašně šikovná slečna. Vůbec se nelíčím a děsila jsem se toho, ale výsledek naprosto předčil očekávání.
obuv
Baťa
ženichův oblek
HM
svatební šaty
Nuance - Šaty Pronovias nepotřebují komentář. :-) Jsem naprosto spokojená a ještě jsem neviděla šaty, které by se mi líbily víc. Chválil mi je úplně každý. :-)
dorty
Vymazlené dortíčky Rudná - Dort byl krásný a výborný. Byl jen trochu problém v komunikaci, ale vše se vyřešilo a dopadlo dobře.
svatební oznámení
Svatební oznámení, svatební noviny Michal - Také mohu jen doporučit. Rychlý, příjemný a osobní přístup, ve všem vyšel vstříc. Navíc za ceny, za které bych si ho nevyrobila ani sama.
hostina
Zámecký dvůr Všeradice - Jsme moc rádi, že jsme si tohle místo vybrali. Velký areál se sportovním vyžitím, hřištěm pro děti a spoustou míst na focení. Úžasný přístup, obsluha, ale i perfektní jídlo a ceny. Počítali jsme minimálně o 7 tisíc víc, než nás nakonec hostina vyšla i se spropitným, a přitom všichni chválili a byli přecpaní. :-D :-)
kameraman
Dvořák VIDEO - videoslužby - Také mohu jen doporučit. Skvělý, profesionální přístup, s fotografem se skvěle doplňovali a byli nám k ruce, když jsme potřebovali. Vůbec jsem nevnímala, že nás natáčí, přišlo mi to přirozené.
fotograf
Martin Menšík photography (Martin Menšík) - Byl naprosto nejlepší. Všechno nafotil a u toho stíhal organizovat a ještě zabavit děti. Díky jeho skvělému a zábavnému přístupu se při focení bavili i starší členové rodiny a úplně každý ho chválil. Dokázal vyfotit naprosto neskutečné fotky v jednom areálu. Byl naprosto nejlepší svatební investicí, shodli jsme se, že bychom mu dali i jednou tolik.
Žádné příspěvky