Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

korina Neaktivní

Svatba byla 14. října 2006 v Praze, Staroměstská radnice a Vrtbovská zahrada, Region Praha  • 

 • Bylo to úžasné. Počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou, bylo snad lepší než 17.června, kdy jsme měli mít svatbu poprvé. Tímto chci poděkovat všem, kteří ztratili ohledně počasí slůvko tam nahoře a dopřáli nám v polovině října slunečný den s modrou oblouhou a dvaceti stupni. Jmenovitě Janě R., Miriam, Rice a všem dalším lidičkám.

  Chtěla bych poděkovat rodičům, že s námi byli, svědkům Janě a Liborovi, kteří souhlasili s tím, že na sebe vezmou tento důležitý úkol a zhostili se ho se ctí. Obzvláště chci poděkovat své kamarádce Danušce, která se mnou absolvovala všechno od zkoušení šatů až k tomu, že svolili, abychom jim s fotografem, kadeřnicí a kosmetičkou udělali při sobotních ranních přípravách z bytu" kůlničku" na dříví. Děkuji také jejímu příteli Martinovi, který tak úžasně bavil moje rodiče a tetu Aničku, budou na něj určitě ještě hodně dlouho vzpomínat. Danuška s Martinem tmelili na svatbě kolektiv a díky nim se ani ti, kteří přišli sami a nikoho neznali, necítili vyloučeni. Ještě jednou moc děkuju.
  Lenka s Petrem dorazili i když doma je čekaly nemocné děti. A moje úžasná kolegyně Vlastička s dcerou Natálkou také přišly, i když doma mají malé mimčo.
  Až z Itálie přijela na svatbu Elettra, Lorenzo, Enrico a Dana, z Anglie Dave a Sue. Děkujeme, že kvůli nám vážili tak dlouho cestu.
  Večer přišla Jana K. s manželem a úžasně řádili. Jana R. dorazila sama z dálky a vydržela s námi až do pozdních hodin. Speciální dík patří kamarádovi Radkovi, který nám řídil auto a fotil a vůbec nám strašně moc pomáhal.
  Skvěle se bavili také všichni kamarádi z ženichovy strany a můj bratr s přítelkyní.
  Moc děkuji svým studentů, kteří se přišli podívat na třídní učitelku, byli moc krásně oblečení a udělali mi děsnou radost. V pátek mi dali také úžasný dárek.Díky i všem ostatním studentům za jejich přítomnost a jejich mnohdy velmi vtipné dary.
  Na obřad se přišli podívat i další lidé - Bohunka K., paní Daniela G., Jarka V. s manželem, kolegové z práce. Díky.
  Dále děkujeme všem turistům (speciálně japonským), kteří nám svým pískáním, tleskáním a společným focení ještě vylepšili cestu po Staroměstském náměstí, na Staroměstské věži a Karlově mostě.
  A největší dík mému manželovi Dádovi, který přetrpěl statečně a mile dlouhé focení a svatební den s ním byl úžasný.

  Díky taky vám všem za inspirace na fotky a rady.
Martina a David - 14. října 2006 - v Praze, Staroměstská radnice a Vrtbovská zahrada, Region Praha - 22 fotek
korina
Martina David
Registrace: září 2005
Příspěvků: 28
Inzerátů: 0
Přátelé: 0