Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Martina a David   svatební album

korina  •  22 fotek  •  15. říj 2006, v Praze, Staroměstská radnice a Vrtbovská zahrada, Region Praha

Jaká byla svatba:

Bylo to úžasné. Počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou, bylo snad lepší než 17.června, kdy jsme měli mít svatbu poprvé. Tímto chci poděkovat všem, kteří ztratili ohledně počasí slůvko tam nahoře a dopřáli nám v polovině října slunečný den s modrou oblouhou a dvaceti stupni. Jmenovitě Janě R., Miriam, Rice a všem dalším lidičkám.

Chtěla bych poděkovat rodičům, že s námi byli, svědkům Janě a Liborovi, kteří souhlasili s tím, že na sebe vezmou tento důležitý úkol a zhostili se ho se ctí. Obzvláště chci poděkovat své kamarádce Danušce, která se mnou absolvovala všechno od zkoušení šatů až k tomu, že svolili, abychom jim s fotografem, kadeřnicí a kosmetičkou udělali při sobotních ranních přípravách z bytu" kůlničku" na dříví. Děkuji také jejímu příteli Martinovi, který tak úžasně bavil moje rodiče a tetu Aničku, budou na něj určitě ještě hodně dlouho vzpomínat. Danuška s Martinem tmelili na svatbě kolektiv a díky nim se ani ti, kteří přišli sami a nikoho neznali, necítili vyloučeni. Ještě jednou moc děkuju.
Lenka s Petrem dorazili i když doma je čekaly nemocné děti. A moje úžasná kolegyně Vlastička s dcerou Natálkou také přišly, i když doma mají malé mimčo.
Až z Itálie přijela na svatbu Elettra, Lorenzo, Enrico a Dana, z Anglie Dave a Sue. Děkujeme, že kvůli nám vážili tak dlouho cestu.
Večer přišla Jana K. s manželem a úžasně řádili. Jana R. dorazila sama z dálky a vydržela s námi až do pozdních hodin. Speciální dík patří kamarádovi Radkovi, který nám řídil auto a fotil a vůbec nám strašně moc pomáhal.
Skvěle se bavili také všichni kamarádi z ženichovy strany a můj bratr s přítelkyní.
Moc děkuji svým studentů, kteří se přišli podívat na třídní učitelku, byli moc krásně oblečení a udělali mi děsnou radost. V pátek mi dali také úžasný dárek.Díky i všem ostatním studentům za jejich přítomnost a jejich mnohdy velmi vtipné dary.
Na obřad se přišli podívat i další lidé - Bohunka K., paní Daniela G., Jarka V. s manželem, kolegové z práce. Díky.
Dále děkujeme všem turistům (speciálně japonským), kteří nám svým pískáním, tleskáním a společným focení ještě vylepšili cestu po Staroměstském náměstí, na Staroměstské věži a Karlově mostě.
A největší dík mému manželovi Dádovi, který přetrpěl statečně a mile dlouhé focení a svatební den s ním byl úžasný.

Díky taky vám všem za inspirace na fotky a rady.

Svatební agentura Sedmikráska z Prahy – úžasný zážitek spolupracovat s touto firmou. Kontaktovali jsme je už v listopadu 2005 a společně připravovali svatbu na 17. června. Nikdy pro ně nebyl nic problém, všechno zařídily, byly kreativní a jejich vystupovaní na úrovni. Kdykoliv jsem dostala email od Sedmikrásek, byl formulován takovým způsobem, že mi hned bylo lépe a to i v situacích, kdy jsme ze dne na den museli změnit datum svatby a na rychlo shánět místo. Při zařizování svatby se člověk musí setkat a jednat s mnoha lidmi a tahle svatební agentura byla naprostá špička. Skvěle koordinovaly celý svatební den a my nechali všechny starosti na nich. Hosté z nich byli nadšení. Jmenovitě tedy děkujeme hlavně Kateřině Škorpíkové, poté její kolegyni sl. Mestekové a Lídě, jedné z koordinátorek.
La Park Kladno – zde probíhala svatební hostina a bylo zde ubytování pro nás a některé hosty. Skvělé služby, skvělé jídlo a výborná spolupráce s panem Krejčíkem. Děkujeme jemu i personálu. Speciální díky kuchaři za grilované prase. Jedli ho i vegetariáni.
Staroměstská radnice – krásné místo, pozitivní přístup a hlavně naprosto úžasný radní Anatol Macháček, který nás oddával. Mluvil krásně, nic patetického, nic nečetl, z obřadu udělal zážitek.
Kadeřnice – naprosto skvělá Kateřina Medková z Prahy Vinohrad, našla jsem si účes a ona ho vytvořila s přehledem a tak úžasně, že z toho byli všichni paf
Vizážistka – Kristýna Celbová z Prahy- kontakt na ni jsem našla tady na stránkách. Normálně se vůbec nelíčím a ona mne nalíčila naprosto přirozeně, cítila jsem se skvěle.
Fotograf – Josef Mašek z Prahy- perfektní profesionál, fotky jsou naprosto ÚŽASNÉ , jeho přístup byl skvělý stejně jako jeho nápady
Svatební šaty- salón Potěšení na Vinohradech- velmi ochotné dámy, několikrát jsem šaty i termín přeobjednávala, šaty krásné čisté a všEM SE MOC LÍBILY.
Svatební oznámení- první firma 4M- krásné, druhé navržené mnou podle jedné předlohy této firmy tak, aby se hodilo k naší situaci- firma Regrafika z Poličky- všichni se mu obdivovali.
Šperky- zde mnohokrát oslavovaná firma Harman art, perfektní komunikace s paní majitelkou, šperk navrhnutý na míru. Ze začátku jsem nechtěla tyto služby využít, jsem nedůvěřivá k tomu, co nevidím na vlastní oči, ale nakonec jsem vůbec nelitovala.
Nehty - Manikérka Hana Žďárská z Prahy- udělala zázrak
Čokoládky s našimi jmény na stůl – firma Reklamní čokolády-skvělé.
Cukrárna E-party z Kladna – krásný dort, vynikající minizákusky, určitě doporučujeme.
Bellis květiny Kladno – tady jsme byli poněkud zklamaní, kytka na auto se povedla a podložka pod prstýnky taky, ale korsáž ženichovi upadla ještě než vyjel z Kladna do Prahy a kytka nevěsty vadla rychlostí blesku. Možná nebyla dobrá volba orchideje, ale to hold máme pro příště:).
Pronajatý autobus- bez problémů.
DJ Libor z rádia Relax – hrál skvěle, bohužel musel odejít už v deset, ale jeho kolega to zvládl.
Prsteny- Ráj prstenů – výborné, zmenšení, které jsme museli provést u mého nebyl celkem problém.

čekaní před obřadem
Čekaní před obřadem
se svědky
Se svědky
ještě svobodní
Ještě svobodní
s tatínkem
S tatínkem
poslední úpravy
Poslední úpravy
s Danuškou a Martinem
S Danuškou a Martinem
večerní zábava
Večerní zábava
zprava: Radek, Mirek, ženich, Libor
Zprava: Radek, Mirek, ženich, Libor
čokoládky
Čokoládky
noční překvapení
Noční překvapení
oznámení
Oznámení
se studentkami
Se studentkami
kamarád Radek - některé fotky jsou od něj
Kamarád Radek - některé fotky jsou od něj