Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

jeskio Neaktivní

Svatba byla 8. července 2016 Netvořice, Region Benešov  • 

 • Když se před pár lety vdávala moje starší sestra, byla jsem si jistá, že lepší a dokonalejší svatbu už v životě nezažiji. Co mě neskutečně překvapilo bylo zjištění, že ta naše byla pohádková. Není vše jen o penězích a kolik lidí si můžete zaplatit. Loni jsem přijala roli svědkyně natolik zodpovědně, že jsem pak skončila týden na kapačkách. To jsem již nechtěla zažít a proto u nás proběhlo vše naprosto v klidu. Když jsme se v únoru zasnoubili na dovolené a po příjezdu začali hledat to pravé místo nebylo na letní svatbu příliš mnoho času. Termíny se všem plnili, ale vše nám vycházelo a nestačili jsme žasnout, že je tomu tak. Místo nás okouzlilo na první dojem. Kapela byla z loňské účasti svatby také jasná a fotograf doporučen. Oznámení jsme s "přítelem" vybrali ihned a společně jsme se shodli hned na prvním a tak to bylo vlastně se vším. Nákup dekorací probíhal průběžně, vždy po oboustranném schválení. Výslužku nám spousta lidí rozmlouvala, ale já sladkosti miluji a obzvlášť ty svatební. Takže jsem si jí prosadila. Část jsem pekla sama, část s mojí mamkou a část jsme nechali udělat úžasnou paní Filipovou. A udělali jsme dobře! Když se cukrovíčko rozváželo, všem se upřesnil předpokládaný čas příjezdu.
  Den předem jsem vyzdobili sál na hodinu a večer se mohli věnovat našim známým, kteří na naši svatbu přiletěli z Anglie.
  Mám toho nejúžasnějšího manžela. Ráno, když jsem mamce foukala doma hlavu, tak stačil vysát byt a začal žehlit prádlo, abychom přijeli do uklizeného bytu. Pak jel umýt auto a já zašla pro květiny. Po příjezdu na místo jsme s mojí kamarádkou (svědkyní) dozdobili altán a tím byla veškerá práce hotová. Přítel vítal hosty (v plavkách) a ženy se nechávaly zkrášlovat. Vše probíhalo naprosto přirozeně, vesele, nekomplikovaně.
  Když už byli všichni v zahradě přišel pro mě tatínek a už se čekalo jen na ženicha až se obleče :-) Jen co jsem zahlédla první svatebčany, tak mi bylo krásně. Při prvních slovech oddávajícího jsem nekontrolovatelně plakala a zjistila, že nejsem sama. Oddávající měl krásnou řeč a nám šitou přímo na míru, což bylo velmi milé a osobní.
  Pak už jen společné focení, hostina, novomanželské focení a zábava.
  A to nejlepší nakonec. Již na svatbě je nás více než je vidět. Celé měsíce jsem měla hrůzu z toho, jestli se ještě ve 4 měsíci vejdu do šatů. Odnesl to jen pásek, který jsem měla jen na obřad :-*
K a V - 8. července 2016 - Netvořice, Region Benešov - 9 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jeskio
Kateřina Horáková Václav Žemlička
Registrace: únor 2016
Příspěvků: 3
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)