Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

K a V   svatební album

jeskio  •  9 fotek  •  8. črc 2016, Netvořice, Region Benešov

Jaká byla svatba:

Když se před pár lety vdávala moje starší sestra, byla jsem si jistá, že lepší a dokonalejší svatbu už v životě nezažiji. Co mě neskutečně překvapilo bylo zjištění, že ta naše byla pohádková. Není vše jen o penězích a kolik lidí si můžete zaplatit. Loni jsem přijala roli svědkyně natolik zodpovědně, že jsem pak skončila týden na kapačkách. To jsem již nechtěla zažít a proto u nás proběhlo vše naprosto v klidu. Když jsme se v únoru zasnoubili na dovolené a po příjezdu začali hledat to pravé místo nebylo na letní svatbu příliš mnoho času. Termíny se všem plnili, ale vše nám vycházelo a nestačili jsme žasnout, že je tomu tak. Místo nás okouzlilo na první dojem. Kapela byla z loňské účasti svatby také jasná a fotograf doporučen. Oznámení jsme s "přítelem" vybrali ihned a společně jsme se shodli hned na prvním a tak to bylo vlastně se vším. Nákup dekorací probíhal průběžně, vždy po oboustranném schválení. Výslužku nám spousta lidí rozmlouvala, ale já sladkosti miluji a obzvlášť ty svatební. Takže jsem si jí prosadila. Část jsem pekla sama, část s mojí mamkou a část jsme nechali udělat úžasnou paní Filipovou. A udělali jsme dobře! Když se cukrovíčko rozváželo, všem se upřesnil předpokládaný čas příjezdu.
Den předem jsem vyzdobili sál na hodinu a večer se mohli věnovat našim známým, kteří na naši svatbu přiletěli z Anglie.
Mám toho nejúžasnějšího manžela. Ráno, když jsem mamce foukala doma hlavu, tak stačil vysát byt a začal žehlit prádlo, abychom přijeli do uklizeného bytu. Pak jel umýt auto a já zašla pro květiny. Po příjezdu na místo jsme s mojí kamarádkou (svědkyní) dozdobili altán a tím byla veškerá práce hotová. Přítel vítal hosty (v plavkách) a ženy se nechávaly zkrášlovat. Vše probíhalo naprosto přirozeně, vesele, nekomplikovaně.
Když už byli všichni v zahradě přišel pro mě tatínek a už se čekalo jen na ženicha až se obleče :-) Jen co jsem zahlédla první svatebčany, tak mi bylo krásně. Při prvních slovech oddávajícího jsem nekontrolovatelně plakala a zjistila, že nejsem sama. Oddávající měl krásnou řeč a nám šitou přímo na míru, což bylo velmi milé a osobní.
Pak už jen společné focení, hostina, novomanželské focení a zábava.
A to nejlepší nakonec. Již na svatbě je nás více než je vidět. Celé měsíce jsem měla hrůzu z toho, jestli se ještě ve 4 měsíci vejdu do šatů. Odnesl to jen pásek, který jsem měla jen na obřad :-*

Doporučuji dodavatele:

Ženichův oblek T.M.Lewin
Svatební prsteny Luděk Klápa Benešov, LK Ateliér
Květiny Koule
Fotograf Radek Fouček - Naprosto báječný člověk. Zapadl mezi nás. Všichni si pochvalovali jeho aktivitu a kreativitu.
Hudba Kapela Eksploze - Hudba byla z loni navštívené svatby jasný favorit. Při obřadu živá hudba v přírodě je to nejvíc a večer tančili všichni bez rozdílu věku.
Svatební šaty Elody.cz - svatební šaty - Bezproblémová a vstřícná komunikace. Že i bez zkoušky jsem věděla, že to jsou ony! Jakýkoli dotaz byl ještě tentýž den zodpovězen a šaty dorazily naprosto v očekávaném termínu a úplně totožné s obrázkem.
Dorty Designebn - Nádherný dort a absolutně nejchutnější. Každé patro jsme nechali udělat s jinou příchutí, aby si hosté mohli vybrat podle chuti a všichni si pochutnali.
Hostina Hotel Všetice - Pan Matějovský nám byl nápomocen s každým dotazem. Svatebčané okouzlilo místo nejen obřadu, ale také hostiny. Personál profesionální a ochotný. Nic nebyl problém, ani kakao ve 23 hodin :-) Pokoje krásné, čisté!
Make-up Eva Vrtíšková - Úžasná mladá slečna s citem a vkusem. Ohromná výhoda líčení i účesu v jednom!
Výzdoba Vlastní tvorba
None
Předání dopisu a dárku ;-)
Předání dopisu a dárku ;-)
Nachystána :-)
Nachystána :-)
S tím nejbáječnější člověkem bok po boku - tatínek!
1S tím nejbáječnější člověkem bok po boku - tatínek!
V tomto duchu probíhalo celé focení :-D
V tomto duchu probíhalo celé focení :-D
None
None
None
1
None