Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

janulkahazulka Neaktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
janulkahazulka
Nevěsty chystáte něco pro svoji polovičku na Valentýna? Upřímně moc tenhle svátek neslavíme, ale nějaké malé překvápko (třeba i do stovky), ale nápadité, by se mi pro něj líbilo ;)
janulkahazulka
Právě jsem shlédla další díl mých oblíbených Sběratelů kostí a hádejte, co mě napadlo? Ano, Kůstka a Booth se v USA už vzali!!! A vyhledávač vydal tajemství v podobě jejich svatebních fotek ;)
janulkahazulka
Jak vás, milé nevěsty, požádal o ruku? ;) "Můj Pavlík" si naplánoval úžasnou show, se kterou se vytasil na mojí rozlučce se svobodou (asi před 35 kamarádkami) měsíc před svatbou, když už jsem si myslela, že prstýnek nikdy nedostanu... Kamarádky to pro mě zaznamenaly na video, se kterým se vám musím pochlubit: jen ale upozorňuju, že je příšerné kvality... ;)
janulkahazulka
Pomalu nám finišuje svatební sezóna, tak bych se během 14 dnů mohla konečně dostat k výběru top fotek z naší svatbičky. Já už se tak těším, až na to bude čas a všechny je sem poctivě nahraju! ;))) BTW: Zveřejňovala jsem ho sice už jednou, ale pokud jste neviděli/y naše svatební video, tady je:
janulkahazulka
Tak nějak jsem na svůj osobní profil pozapomněla, ale vězte, milé nevěsty, že už mám svatbu za sebou...! A že byla dokonalá, o tom snad nemusím ani psát ;) V říjnu, až bude méně práce, přidám i nějaké fotky. Zatím alespoň video na ochutnávku:
janulkahazulka
janulkahazulka
Registrace: únor 2009
Příspěvků: 22
Inzerátů: 0
Přátelé: 7
Líbí se mi tyto fotoblogy (6)