Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

evelynka82 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 7. srpna 2009 ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha  • 

 • Náš svatební den: nádherný... rozesmátý, pohodový, plný sluníčka. Vše vyšlo na 100%

  Můj svatební den začal v 5:50, kdy jsem byla vzbuzena na snídani. S Tomem jsme se dohodli, že se budeme připravovat každý zvlášť, takže on trávil svatební ráno s jeho rodinou v našem bytečku a já (dle tradice) u mých rodičů :)

  Po snídani jsme trochu pouklízeli a čekali na fotografku (příchod 6:30), kameramana (příchod 6:45) a kadeřnici, která kvůli renovaci salonu došla až k nám domů (příchod 6:45). Všichni dostali kafíčko a mohli jsme začít. Účes trval asi hodinku, pak dorazila babička a po ní má kamarádka (a v tento den i družička) Katka, která mě současně i líčila.

  Jelikož jsem neměla do vlasů žádné ozdoby, které jsem mít měla, paní fotografka byla tak hodná a s mým bratrem dojela do květinářství pro poupátka růží do účesu a koupila tam i 3 štrasové sponky s kytičkou.

  Nastal však malý časový skluz - měli jsme odjíždět v 9h, ale ono půl desáté a my pořád doma, já v županu... prostě jsem začala mírně panikařit :)

  Zdržení pokračovalo navlékáním šatů, natáčením ("navlékejte si ten podvazek trochu pomaleji" :)), fotografováním nepovedených záběrů a upravováním účesu... Z odjezdu v 9h se tak stal odjezd po 10h :) no umíte si představit, jak mi asi bylo, když jsme měli přejet půlku Prahy během půl hodiny na místo setkání :) museli jsme jet jako první, jelikož ostatní nevěděli, kde to je, každou chvíli jsme brzdili nebo čekali na kraji silnice, až nás dojedou, prostě něco pro mé nervy :)

  Naštěstí jsme dorazili jakžtakž včas, přivítali jsme se s rodinou miláčka, rozdali jsme květiny a korsáže ženichovi a svědkům a mohlo se jít do altánu.

  Vyřídili jsme všechny nezbytnosti (občanky a hudbu při obřadu), přichystali jsme se a obřad mohl začít. Při příchodu ženicha a ostatních zněla Canon in D, u mého příchodu Motiv panny z Panny a netvora, svorně jsme si řekli "Ano", při podpisech a přípitku znělo Tennessee z Pearl Harboru a při gratulacích The Love of a Princess ze Statečného srdce. Perličkou byl přelet vrtulníku v průběhu obřadu :) no co, to jen tak někdo nemá :)))

  ... a podpis byl také v pořádku :)

  Následovalo fotografování a natáčení, které trvalo v altánu a v přilehlém parku přibližně hodinu. Pak se jelo na hostinu :)

  Hostina se konala na Praze 4 - Libuši v restauraci Fantasy. Milá slečna, se kterou jsme si domlouvali hostinu a podrobnosti, si s námi slavnostně připila, popřála nám vše nej a rozbila nám obří talíř, abychom si ho zametli. No... trošku jsme podváděli :) (na naší obranu - byly to opravdu velké kusy a na koberci se to dost blbě zametalo). K obědu byla klasicky knedlíčková polévka, jako hlavní jídlo přírodní kuřecí řízek, americké brambory a zeleninová příloha. Pak jsme nechali hosty, ať si povídají, a šli jsme se točit a fotit ven před restauraci do trávy (jak to paní fotografka nazvala "do divočiny" :)). Po focení a natáčení jsme se vrátili, nakrájeli přecpaným hostům dort, všichni jsme se přepapali a nastalo trávení a klidový režim :)

  Okolo půl 5 se všichni rozešli, já jsem byla odvezena k rodičům na převlečení a jeli jsme s manžílkem domů.

  Prostě krásný den :)
Eva N. a Tomáš H. - 7. srpna 2009 - ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha - 30 fotek
evelynka82
Eva Němcová Tomáš H.
Registrace: říjen 2008
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 57
Inzerátů: 0
Přátelé: 0