Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Eva N. a Tomáš H.   svatební album

evelynka82  •  30 fotek  •  7. srp 2009, ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha

Jaká byla svatba:

Náš svatební den: nádherný... rozesmátý, pohodový, plný sluníčka. Vše vyšlo na 100%

Můj svatební den začal v 5:50, kdy jsem byla vzbuzena na snídani. S Tomem jsme se dohodli, že se budeme připravovat každý zvlášť, takže on trávil svatební ráno s jeho rodinou v našem bytečku a já (dle tradice) u mých rodičů :)

Po snídani jsme trochu pouklízeli a čekali na fotografku (příchod 6:30), kameramana (příchod 6:45) a kadeřnici, která kvůli renovaci salonu došla až k nám domů (příchod 6:45). Všichni dostali kafíčko a mohli jsme začít. Účes trval asi hodinku, pak dorazila babička a po ní má kamarádka (a v tento den i družička) Katka, která mě současně i líčila.

Jelikož jsem neměla do vlasů žádné ozdoby, které jsem mít měla, paní fotografka byla tak hodná a s mým bratrem dojela do květinářství pro poupátka růží do účesu a koupila tam i 3 štrasové sponky s kytičkou.

Nastal však malý časový skluz - měli jsme odjíždět v 9h, ale ono půl desáté a my pořád doma, já v županu... prostě jsem začala mírně panikařit :)

Zdržení pokračovalo navlékáním šatů, natáčením ("navlékejte si ten podvazek trochu pomaleji" :)), fotografováním nepovedených záběrů a upravováním účesu... Z odjezdu v 9h se tak stal odjezd po 10h :) no umíte si představit, jak mi asi bylo, když jsme měli přejet půlku Prahy během půl hodiny na místo setkání :) museli jsme jet jako první, jelikož ostatní nevěděli, kde to je, každou chvíli jsme brzdili nebo čekali na kraji silnice, až nás dojedou, prostě něco pro mé nervy :)

Naštěstí jsme dorazili jakžtakž včas, přivítali jsme se s rodinou miláčka, rozdali jsme květiny a korsáže ženichovi a svědkům a mohlo se jít do altánu.

Vyřídili jsme všechny nezbytnosti (občanky a hudbu při obřadu), přichystali jsme se a obřad mohl začít. Při příchodu ženicha a ostatních zněla Canon in D, u mého příchodu Motiv panny z Panny a netvora, svorně jsme si řekli "Ano", při podpisech a přípitku znělo Tennessee z Pearl Harboru a při gratulacích The Love of a Princess ze Statečného srdce. Perličkou byl přelet vrtulníku v průběhu obřadu :) no co, to jen tak někdo nemá :)))

... a podpis byl také v pořádku :)

Následovalo fotografování a natáčení, které trvalo v altánu a v přilehlém parku přibližně hodinu. Pak se jelo na hostinu :)

Hostina se konala na Praze 4 - Libuši v restauraci Fantasy. Milá slečna, se kterou jsme si domlouvali hostinu a podrobnosti, si s námi slavnostně připila, popřála nám vše nej a rozbila nám obří talíř, abychom si ho zametli. No... trošku jsme podváděli :) (na naší obranu - byly to opravdu velké kusy a na koberci se to dost blbě zametalo). K obědu byla klasicky knedlíčková polévka, jako hlavní jídlo přírodní kuřecí řízek, americké brambory a zeleninová příloha. Pak jsme nechali hosty, ať si povídají, a šli jsme se točit a fotit ven před restauraci do trávy (jak to paní fotografka nazvala "do divočiny" :)). Po focení a natáčení jsme se vrátili, nakrájeli přecpaným hostům dort, všichni jsme se přepapali a nastalo trávení a klidový režim :)

Okolo půl 5 se všichni rozešli, já jsem byla odvezena k rodičům na převlečení a jeli jsme s manžílkem domů.

Prostě krásný den :)

Šaty: Svatební salon Adina (Praha 4, Pankrác) - moc milá obsluha, šatičky byly čisté a voňavé
Oblek: Budina (Praha) - paní moc milá, přesně odhadla miláčkovu velikost, stačil jeden pohled a přesný oblek měl na sobě. Objednala i menší košili (správnou velikost neměli) a také super.
Líčení: kamarádka Katka, moc šikovná. Navíc nám po celý den dělala "kouče" při točení a focení, prostě nám pomáhala a byla nám oporou. Moc jí děkuju.
Účes: slečna Terezka ze Salonu Vltava v Modřanech. Sice trošku jiný účes, než jsem si představovala, ale výsledek stál taky zato. Navíc byla opravdu levná, takže spokojenost.
Květiny: paní Renata Jebavá (Praha 4, Krč) - nádherná kytice pro nevěstu, pro maminky, babičku i družičku, korsáže pro ženicha i svědky. Prostě obrovská spokojenost. Kvalita za úžasnou cenu.
Prstýnky: Svět snubních prstenů - obsluha moc milá, velký výběr. Ceny přiměřené.
Obřad: Viniční altán na Gröbovce (Praha 2) - opět spokojenost s obsluhou, paní oddávající i paní z matriky opravdu moc příjemné
Hostina: Restaurace Fantasy (Praha 4, Libuš) - bezvadný přístup obsluhy, slečna byla příjemná nejen při zařizování příprav, ale i při celé hostině. Rádi se tam zase někdy stavíme.
Dort: cukrárna Fishr - výborný dort, všem moc chutnal (tři patra, spodní čokoláda, dvě horní vanilka).
Video: vidmat.cz - pan Ladislav Novotný. Profesionál na svém místě.
Foto: Lada Baladová - nějak nevím, jak přesně bych její práci popsala. Nejlépe bych to asi vystihla slovy perfektní, profesionální, pohotová, neuvěřitelně milá. Připadali jsme si, jako by nás fotil někdo, koho známe roky. 1000% spokojenost. Díky moc, Lado!

Všem moc děkujeme a můžeme je vřele doporučit!!!