Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

destinee Aktivní

Svatba byla 4. října 2014 zámek Potštejn, Region Rychnov nad Kněžnou  • 

 • ...POKUD KOPÍRUJETE MÉ FOTKY, PROSÍM UVEĎTE MĚ U NICH JAKO INSPIRACI...

  Tak jak to tu píšete každá........svatba byla krásná, jedinečná, neopakovatelná...pro mě dokonalá, brala jsem si toho nejbáječnějšího muže a co víc si přát. Myslím si, že ty přípravy, během kterých jsem i tady na beremku poznala spoustu skvělých nevěst, se opravdu vyplatily. Vyšlo opravdu všechno včetně nádherného počasí.
  Týden před svatbou byl opravdu hodně náročný a už jsem byla vážně unavená. Hodně stresu v práci a do toho finišování s přípravami. Od úterý jsem měla dovolenou, abych postupně navozila výzdobu na místo a hlavně upekla dobroty do sweet baru, ano i ty makronky, které jsem po svatbě v neděli našla v ledničce :-D V pátek jsem s mamkou a floristkou místo krásně nazdobily, ruku k dílu přiložil i ženich a kamarádi fotografové. Bylo to trochu hektické ale zvládlo se to. Večer jsem byli krátce posedět a pak honem domů. Bohužel stres s nervozita se trochu projevila a den před svatbou jsem do 4 do rána blikala a měla střevní potíže, takže v den D jsem vypadala opravdu "svěže", ale nic s čím by si šikovná vizážistka neporadila. Naštěstí suché rohliky a hořký čaj vše dopoledne v den D srovnaly.
  V den D jsem ráno ještě něco dočančala, mezitím se líčila mamka a pak už jsem přišla na řadu já. Líčení bylo nádherné stejně jako účes. Všechno nám vycházelo suprově....až na tu svatební dietku, díky které mi byly trochu volnější šaty, ale nic s čím bychom si my holky šikovné neporadily ( pro zasmání...šaty jsem měla vycpané několika páry silikonem a ponožek - nikdo nic nepoznal a šaty držely kde měly :D ). Nachystaná jsem byla téměř na minutku přesně a mohli jsem vyrazit. Do téhle doby jsem byla úplně v klidu, ale cestou autem už začala nervozita.
  Jako utajená nevěsta (holky doporučuju všem, ptž ta chvíle, kdy HO vidíte, jak tam na vás čeká, ten první pohled na vás, to je prostě nádhera) jsem vystupovala jiným vchodem, s taťkou jsem počkali pěkně schovaní než nastoupil ženich a všichni ostatní a pak se šlo na věc...........neškobrtla jsem jak jsem se bála, nepřišlápla jsem si šaty (za to tatínek opakovaně :-) a řekl ANO :-) Obřad mám tak nějak v "mlze" a vůbec jsem pořád na takovém svatebním růžovém obláčku.
  Po obřadu jsem se fotili a svatebčané mezitím byli v parku nebo na kafíčku a dortíčku v zámecké kavárně a pak jsem odjížděli na oběd. Když jsem přijeli, tak jsem byla nadšená, neviděla jsem komplet výzdobu s kytkami ani zapálenými svíčkami a byla to nádhera.
  Myslím si, že si to všichni báječně užili. Všem se to moc líbilo. Svatební noviny, placky, zrcátka, strom na otisky, tombola i háčkované hračky pro malé svatebčany, všechno mělo úspěch.Každý za mnou chodil a chválil a to i ti, od kterých bych to v životě něčekala. Po obědě jsem krájeli dort a jeli se ještě jednou fotit i s naším psíkem. Mezitím se hosté bavili - fotokoutek, svatební strom, tombola atd. Po příjezdu ještě pár skupinových fotek, pak jsem házela kytkou (dvakrát, ptž prostě jsem levá a chápu, že mezi truhlíky s květinami pro ni nikdo skákat nebude) a ženich házel podvazek. Pak první tanec v záři prskavek a pak jsem se jen bavili a snažili se maximálně si ten den užít.
  Neměnila bych nic (jen detaily jako delší prkavky a kartičku ke svatebním novinám, že si je hosté mohou nechat a nemusí je vracet) jen to strašně rychle uteklo.
  Klidně bych si to zopakovala, ale zpomaleněji.

  P.S. Aby to nebyla jen samá chvála, pro ty které vědí tak ano, některé osoby nepřekvapily ale ten den mi to nezkazilo a bylo a je mi to jedno :-)

Martina a Ondra - 4. října 2014 - zámek Potštejn, Region Rychnov nad Kněžnou - 240 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
destinee
Dneska 4 roky, aneb zkouška manželovi trpělivosti pokračuje :-)
destinee
Holky, nemáte tip na ubytování na Moravě? Už máme vyzkoušené: Opilé sklepy Vinařství U Kapličky Pálavské vinohrady Rády bychom na příští ladies weekend vyzkoušely něco jinéh
destinee
Od mého milovaného manžela k prvnímu výročí
destinee
Jupí, v neděli to bude už jeden rok, co jsem občas nesnesitelná manželská furie a pořád jsem vdaná :-) Ještě, že mám tak báječného a trpělivého manžela.

♥ naše svatební hudba ♥ (Článek)  vybrali jsme

Příchod nevěsty:

refrén Hurts - Stay...

destinee
Martina Vonková - 37 r. Ondra - 40 r.
Registrace: únor 2009
Bydliště: Region Rychnov nad Kněžnou
Příspěvků: 7
Inzerátů: 0
Přátelé: 115
Líbí se mi tyto fotoblogy (46)