Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

camperses Neaktivní

Svatba byla 1. srpna 2015 Trojanovice, Česká republika  • 

  • Velmi dobře si vzpomínám na naše první setkání. Po úspěšném pohovoru s majitelem hotelu jsem vystoupala do schodů na zaučovací směnu a spatřila jej - " Patrik........, manažer hotelu, dobrý den". Po asi dvoutýdenní vzájemné nelibosti jsme začali zjišťovat, že vlastně nejsme takoví, jak jsme se napoprvé vyjevili - už jsem pro něj nebyla pohodlná cukrová panenka a on pro mě nebyl nafoukaným rýpalem.

    Patrik se do mne velmi brzy zamiloval a začal mne uhánět. Jiskřilo to mezi námi, ale byla jsem nedobytná - žila jsem s (ex)přítelem v dlouhodobém vztahu....ale Patrik, jako by na to neslyšel, dokonce kvůli mě přestal kouřit (10 let asi 20ks denně) :) Dělal taková malá gesta, která byla strašně příjemná a viděla jsem, jak úžasný je to člověk uvnitř....a po dvou měsících si mé srdce získal a navždy mu budu za jeho vytrvalost vděčná!

    Nikdy jsem nebyla tolik šťastná, jako s ním, je ze stejného těsta a dokážeme vše, co si umaneme...a to se týká i krásné nezapomenutelné svatby, na kterou se moc těšíme a chceme ji považovat opravdu jako obřad a stvrzení naší lásky - akci našeho života!
Bááája a Páááťa - 1. srpna 2015 - Trojanovice - 89 fotek
camperses
Bááája - 30 r. Páááťa - 35 r.
Registrace: září 2014
Bydliště: Trojanovice, Region Vsetín
Příspěvků: 96
Inzerátů: 0
O mně: Jsem neskutečně šťastná, protože mám nejlepšího muže pod sluncem! ...teda pořád ještě snoubence :-D
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (3)