Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Bááája a Páááťa   svatební album

camperses  •  89 fotek  •  1. srp 2015, Trojanovice, Česká republika

Jaká byla svatba:

Jsme nesmírně vděční, že jsme se přes všechny starosti s plánováním místa obřadu a hostiny rozhodli svatbu uskutečnit na naší zahradě. Párty stan, krásné prostředí, úžasné slunečné teploty při 25°C a skvělá nálada! Všechny okamžiky už nesmazatelně patří k tomu NAŠEMU DNI. Já se pořád divím, jak moc mi to slušelo a manžel jak byl neskutečně sexy, jak se všichni úžasně bavili a tančili a smáli se...všechen program je moc bavil a právě díky bohatému programu se první hosté začali zvedat až kolem 1:00 v noci. Svědkové a družičky brali své úlohy zodpovědně, i když někdy potřebovali popostrčit a hlavně poradit :) Všechna krásná výzdoba stála za tu námahu a nejkouzelnější byla naše růžová toi-toi :)

Doporučuji dodavatele:

Hudba DJ Mirek, svatba v Beskydech - Pan Mirek byl profesionál, přívětivý, vždy se přizpůsobil jak se patří a snažil se nám vyjít maximálně vstříc. Hudba nebyla příliš hlasitá, byla akorát. Na přání nám pustil naši prezentaci a nechal zahrát karaoke :)
Hudba Aristo Quartet - Při obřadu nám nádherně hrálo kvarteto v čele s panem Blahůškem. Moc příjemná partie, která se nám postarala o nezapomenutelný zážitek. Perfektně zahráli i dvě písně na naše přání, všichni prostě byli dojatí :)
Catering Hotel Beskyd, Trojanovice - Zprvu jsme se báli tohoto postaršího hotelu, který nám měl zaštiťovat jídlo na celý den. Ale s paní manažerkou Dubskou probíhala naprosto perfektní komunikace, dělali co bylo v jejich silách, aby se přizpůsobili našim požadavkům. Až na opožděné "snídaně" (místo aby byly v 10h nachystané se začaly chystat v 10:30) tak můžeme jen chválit. Jídlo si všichni chválili, bylo ho strašně moc, až nám bylo líto kolik se toho musí vyhodit. Poskytli nám stoly, židle, veškerý jídelní servis, pípu, kávovar i automat na vodu, o vše bylo postaráno! :)
Ubytování Hotel Beskyd, Trojanovice - Zde jsme se také rozhodli naše hosty ubytovat. Někteří původně nechtěli žádné ubytování, ale nakonec tam spali téměř všichni, většina byli spokojení, některým starším vadilo, že nemají standardní koupelny s wc, hotel jimi nedisponuje na všech pokojích, ale pokoje samotné byly uklizené a čisté.
Dorty Babičky - Babičky se nechaly všechny zaměstnat a rády :) Jedna ani dva týdny nespala a napekla nám 19 druhu výborného cukrovího! Další jsme požádaly o domácí tiramisu jako dezert - vynikající! A v neposlední řadě nás překvapila ještě jedna babička s tím, že na každé svatbě musí být dort, a my jsme jej od ní dostali nádherný v barvě naší svatby :)
Svatební šaty Svatební salon EL - Tento salon byl první a zároveň poslední, do kterého jsem vkročila. Vyzkoušela jsem asi čtvery šaty a zpětně z fotek mi byl hned jasný favorit. Když jsem zjistila, že podobné mi za normální cenu neušijí, musela jsem se smířit s tím, že nasadili velmi vysokou laťku a rychle jsem si je zarezervovala. Na moji štíhlou postavu byly i tyto malinko větší, ani zúžení moc nepomohlo, takže jsem si je na svatbě pořád spravovala, ale i tak bych neměnila, byly prostě dokonalé! :) Paní mi k nim doporučovala kratší závoj, ale nakonec jsem se rozhodla pro delší a rozhodně nelituji. Líbilo se mi, že předání pak proběhlo bez problémů, nešťourali po každém chytlém oku, vše bylo v ceně :) Za mne určitě doporučuji, mají nádherný výběr šatů!
Popůlnoční šaty Tesco - Ani jsem si je nechtěla pořizovat, ale když jsem narazila na šikovné v Tescu a ještě k tomu ve slevě, neber to! :) 329,-Kč! Ale stejně jsem je využila až následující den ráno, každopádně nosit je můžu pořád, moc se mi líbí!
Ženichův oblek Tesco, Móda NEO - Ženich neměl sako, skvěle padnoucí kalhoty pořídil v Tescu a košili v Móda NEO, do které se zamiloval a já snad do něj pak taky znovu :-D
Obuv CCC - Ani jsem nedoufala, že nějaké podle mého gusta objevím, ale našla jsem krásné s kamínkama, a ten třpyt je dělal kouzelnými, původně jsem chtěla jen samotné bílé páskové sandálky, ale tyhle vypadaly prostě božsky! Cena cca 400Kč
Účes Darina Mocková - Sousedka :) Pracuje jako kadeřnice v Hranicích na Moravě, momentálně je tedy na mateřské, ale mě i mou sestřičku učesala na výbornou!
Šperky Tesco, Vietnamci - Vůbec jsem nemohla najít šperky podle mých představ, nakonec jsem svolila k variantě s kamínky, které pak báječně ladily s botkami, dvojitý náhrdelník v Tescu - pálka 400Kč, alespoň mi to vynahradily náušnice za 30Kč u Vietnamců! :)
Svatební prsteny Stackebrno.sluzby.cz - Z prstýnků máme neuvěřitelnou radost! Tak dlouho jsme vybírali, co by slušelo mě i mému muži, dost hodin jsme se natrápili brouzdáním po internetu. Nakonec jsme si nechali podle jednoho vzoru udělat prstýnky na míru a ...nemám slov! Jsou překrásné a nikdy se nám neomrzí! Manželský pár, který vlastní toto soukromé zlatnictví je velmi příjemný, pán je moc šikovný a hlavně vše měli do týdne hotové! Měli jsme vlastní materiál, za který jsme neplatili ani korunu navíc, přáli si zaplatit pouze jednorázovou sumu za práci a to 3500Kč. Jsme nadmíru spokojeni!
Zásnubní prsten pro nevěstu Smaragd Hermes, Brno - Nádherný prstýnek podle mých představ je stříbrný a zdobí jej pět zářivých kamínků. Moc děkuji svému muži za skvostný výběr! :)
Květiny Květinářství - Ing. Nyklová, Frenštát pod Radhoštěm - Květinky předčily moje očekávání, škoda jen, že nejsou dlouhotrvající, byly podle vzoru a přestože to nebylo úplně stejné, kytice byla úžasná, drobná přesně po jaké jsem toužila a vůbec ne dokulata, jakou jsem nechtěla, prostě mě to dojalo! :)
Fotograf Ján Senčák Photography - Pan Senčák je úžasný fotograf a hlavně člověk. S veškerým jeho přístupem jsme byli maximálně spokojení! Nebyl pro něj problém nikam dojet, přijet na svatbu dříve, ustál moji nervozitu když nás tlačil čas při portrétním focení, nebylo ho nikde vidět a přitom byl všude a především... jeho fotografie udělaly náš svatební den věčně krásný, vyzařuje z nich přesně to co má - ten náboj toho okamžiku. Tímto mu vyjadřujeme hluboké díky!
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None