coverphoto
Neaktivní

bella22

Lucie  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 8. čvc 2008
Info o svatbe
Svatba byla 6. 8. 2011
3257
od svatby
Aktivita
23 příspěvků ve fotoblozích
5 194 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Srpen 2011
Sledované fotoblogy (26)
Kolekce
  • Inspirace...
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +109
Svatební album
Lucie a Lukáš
6. 8. 2011 Nymburk | 113 fotek
výzdoba
Já sama, paní Lenka Košťálová a personál hotelu
květiny
Lenka Košťálová, Poděbrady - Ohromná spokojenost! Paní Lenka je vážně profík. Neměla to se mnou lehké, protože jsem nechtěla nic obyčejného a měla jsem jasnou představu. Splnila mi každé přání a květiny osobně rozvezla.
svatební prsteny
Snubní a zásnubní prsteny Žabka - Velká spokojenost, příjemná rodinná firma, rychlé dodání a skvělé ceny!
účes
Karolína Krus Šímová, Salon K Poděbrady - Karolína je skvělá ženská. Pomohla vytvořit pohodovou atmosféru při ranních přípravách, učesala mě, svědkyni, babičku a mojí maminku. Kromě toho pomohla se vším, co právě bylo potřeba, ozdobila kočár, pomohla mi obléknout šaty, nabízela odvoz, prostě super "krizový manažer":). Odmítla jsem jí zaplatit tak nízkou cenu, o kterou si řekla a musela jsem jí přidat. Můj účes byl nádherný a cítila jsem se skvěle. Určitě se nevidíme naposledy.
make-up
Já sama - Když jsem se ráno měla namalovat, přišel na mě stres a přiznávám, že jsem neměla moc jistou ruku. Chvíli mě napadlo, proč jsem si proboha nevzala vizážistu. Ale nakonec nelituji, protože jsem se sama sobě líbila a na fotkách makeup vypadá dobře. Namalovala jsem se vlastním "arzenálem" a vydrželo mi to až do noci:).
ženichův oblek
Pánská móda Hradec Králové - Pierre Cardin. Oblek stál sice majlant, ale je krásný a kvalitní. Nevěsta se nakonec "ohákla" levněji:)).
svatební šaty
Naïve Praha - Jesus Peiro, mé vlastní, koupené. Šaty mi ochotně a velmi levně upravili, byly nádherné a přesně takové, jaké jsem si vždy přála. Našla jsem ty pravé:).
koláče
Cukrárna U Barborky, Hradec Králové - Spokojenost, skvělá cena:).
dorty
Cukrárna U Reinvaldů, Poděbrady - Naše rodinná cukrárna. Dělali nám svatební dort a dortíky do výslužky - všechno podle předlohy a podle představ:). Konečná cena svatebního dortu byla sice vyšší, ale když jsem ho uviděla, byla jsem nadšená. Obrovský a nádherný dort, který se všem moc líbil a chutnal výborně.
kočár s koňmi
Libor Kurka, Stáj3K Přední lhota. - Co se týče pana Kurky, od začátku jsem měla tušení, že na něj není 100% spoleh. Den před svatbou jsem mu raději volala, jestli všechno platí. Přesto na nás zapomněl. Naštěstí jsme se mu dovolali a stihl přijet. Na obřad jsme nakonec dorazili akorát včas, kočár, koně, všechno krásné. Byl to velký zážitek a naštěstí jsme dostali slevu.
ubytování
Spa Hotel Felicitas - Hotel má 4 hvězdičky a zaslouží si každou z nich. Všechno krásné, nové, služby perfektní. Hodně jsme si užili bazén a vířivku:).
hostina
Spa Hotel Felicitas, Poděbrady - Personálu patří velký dík. Provozní Ludmila Soukupová a Zuzana Tomsová byly velmi ochotné, nic nebyl problém. Jídlo bylo fenomenální a obsluha naprosto perfektní. Některé služby považuji za nadstandardní. Všichni hosté byli spokojení.
civilní obřad
Havířský kostelík, Poděbrady - matrikářka paní Jičínská a oddávající starosta Ladislav Langr - Paní matrikářka byla moc vstřícná, milá a přišla hezky upravená:). Pan starosta a soused v jedné osobě si pro nás připravil krásnou, dojemnou a osobní řeč. Žádné klišé, dokonce přidal i něco na odlehčení:). Moc si vážíme toho, že nás oddal právě on.
hudba
Milan Duspiva (kytara) a Josefína Matyášová (housle) - Hudebníky jsem sháněla celkem pracně a jsem moc ráda, že jsem narazila právě na tyhle dva. Nacvičili písně, které jsme si vybrali a nic pro ně nebyl problém. Hudba na obřadu byl zážitek.
kameraman
AFILM.cz - Oldřich Čulík - Olda mi jako člověk sednul od první chvíle. Je to profík s mnoha zkušenostmi a výbornou technikou. Na svatbě přesně věděl, co chce točit, byl pohotový a stále v klidu:). Navíc si s sebou vzal asistenta a na ceně se to nijak nepromítlo. Moc mě těší jeho zájem o lidi, které točí, o jejich požadavky a představy.
fotograf
Ywonn (Ywonn Photos) - K její práci není co dodat, fotky opravdu mluví samy za sebe. Navíc je moc milá, příjemná a nás už prakticky nefotí nikdo jiný:).
Žádné příspěvky