Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

zikinka Neaktivní

Svatba byla 20. května 2011 zámek Loučeň, Region Nymburk  • 

 • Náš svatební den byl naprosto báječný, pohodový a určitě na něj nikdy nezapomeneme!!!Tak úžasný mohl být jen díky všem, kteří nám pomohli a přispěli skvělou náladou! Tak se stal náš svatební den pro nás tím nejkrásnější, jak jen jsme si mohli představit!

  Asi měsíc před svatbou jsem si zranila ruku a 6 dnů před svatbou jsem měla autohavárii střetnutí s motorkou. 3 dny před svatbou mi oznámila cukrářka, že se spletla v datumu a že dort nebude. Nicméně vše se v dobré obrátilo a náš den jsme si opravdu užili v plné parádě :-)
  Obrovské poděkování patří mamince, která mi hrozně moc pomohla. Upekla za pomoci dalších pomocnic bezvadné svatební koláčky, které byly vítečné a děsně titěrné a byla mi nápomocná ve všech situacích a měla skvělé nápady.
  Velký dík také patří mamince ženicha, která nám zabezpečila výborné rohlíčky plněné sýrem a slaninkou, na kterých si pochutnali všichni naši kolegové v práci.
  Nesmím zapomenout na ženicha, který zodpovídal za grafickou úpravu našeho oznámení, svatebního programu a za úmorné vystřihování motýlích jmenovek:-)
  Dále chci poděkovat svědkovi a svědkyni za jejich pomocnou ruku a to jak při ranních přípravách, obstarání přijíždějících hostů, tak také za pomoc při focení, dovoz nevěsty, nafukování balónků.....a mnoho dalšího! Děkujeme!
  Děkuju bráškovi za povedené vystoupení s písní Ave Maria!!!
  Musím poděkovat dětičkám, které byly neskutečně hodné a vydržely do pozdních hodin :-)
  Za nádherné vzpomínky v podobě překrásných fotografií musíme poděkovat naší kouzelnici fotografce Zuzce Scharf- děkujeme!!
  Za pocit, že ze mě udělali krásnou princeznu vděčím vizážistce Simoně Bártové a kadeřnici Petře Pánkové - jedničky ve svém oboru!
  Náš den, po nočním dešti se probudil do překrásného rána zalitým sluncem a počasí nám vydrželo krásné až do dalšího dne. Ráno mě vyzvedl svědek s přítelkyní a fotografkou a vyrazili jsme na místo činu. Na zámku již na mě čekaly kadeřnice s vizážistkou a v zámeckém apartmá se mě věnovali, navodily perfektní náladu, že jsem si užila opravdu báječné dopoledne. Mezitím se mi floristka Kristýnka společně s ostatními postarala o překrásnou výzdobu svatební tabule, doručila mi svatební kytici dle mých představ a kytičky pro maminky a korsáž pro ženicha. Svědkyně s přítelkyní svědka mě pomohly s oblékáním a tatínek si pro mě došel do zámeckého apartmá. V momentě, když jsme scházeli dolů za doprovodu roztomilých družiček a malých ženichů, nám telefonoval ženich, který se nemohl dočkat kde jsme :-)))Když jsme se sešli na nádvoří, ženich přijel na svém jednostopém oři :-) a požádal maminku o mou ruku. Pak už jsme se přesouvali směrem do parku, přes nádherný starý dřevěný most a za doprovodu našich oblíbených vybraných melodií (Bitter sweet melody), mě tatínek dovedl k oltáři. Můj bráška nám tam zazpíval Ave Maria, za což mu moc děkujeme!!!Po obřadu následovalo první focení a pak přesun do zámeckého salónku na oběd. Výzdoba byla krásná, i s balonky (což jsem si moc přála) a na stolku se skvěl překrásný dort, který nám vyrobila (málem se to nestihlo) paní cukrářka Havlová z Nové Paky. Byl bombastický, každé patro chutnalo jinak, byl výtečný a skvostně vypadal!!!!Pak následovalo focení další části a navečer nám přijela super kapela MANE z Teplic, která to tam rozbalila:-) Připravili pro nás i vtipné soutěže, při kterých jsme se všichni nasmáli! Jediným nepovedeným kouskem, byla pokažená čokoládová fontana, na kterou jsem se moc těšila a doufala jsem, že si všichni na ní pochutnají. Bohužel byla studená, žmolková a přišla na stůl až hrozně pozdě :-(Trsali jsme, užívali jsme si náš den a v ranních hodinách jsme se přesunuli do nádherného apartmá, kde nechybělo překvapení od svědkyně- překrásná výzdoba a vychlazený sekt! Ráno nám byla naservírovaná snídaně až na pokoj a romantická snidaně společně s koupelí nastartovala náš nový společný život novomanželů:-)))!!!!
  Chci poděkovat opravdu všem, pokud jsem někoho zapomněla napsat, tak se omlouvám, protože lidiček, kteří nám pomohli vytvořit vše dokonalé bylo spousta! Díky

Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zikinka
Petra Josef
Registrace: říjen 2010
Příspěvků: 16
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)
Moje kolekce