coverphoto
Neaktivní

avernia

Lucie  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. kvě 2011
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 16. 6. 2012
3820
dní po svatbě
Aktivita
56 příspěvků ve fotoblozích
85 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
 • +120
Svatební album
Lucie a Lukáš
16. 6. 2012 Karviná | 124 fotek
květiny
Květiny Hájková, Ostrava
Paní byla velmi milá, bohužel se jí nepodařilo sehnat bílo-černé anemonky, ovšem záložní kytice, vývazky, náramky, dekorace restaurace dopadly na výbornou. Doporučuji!
svatební prsteny
Řehák-Karnas
Prsteny jsou krásné, naprostá spokojenost.
make-up
Salón Hanka, Ostrava
Bohužel nemohu doporučit, musela jsem si pořídit vlastní dekorativní kosmetiku, po té, kterou paní používala jsem měla alergickou reakci (mám sice citlivou pleť, ale dle sestry používala velmi nekvalitní kosmetiku).
účes
Salón Hanka, Ostrava
Bohužel nemohu vůbec doporučit. Účes se začal rozpadat už během obřadu, sestra také nebyla ani trochu spokojená (účes si nakonec musela upravit sama) a maminka ženicha si stěžovala, že jí paní hodně tahala. V tomto případě cena vůbec neodpovídala kvalitě odvedené práce!
obuv
L.K.Bennett (nevěsta), Ecco (ženich)
doporučuji
ženichův oblek
Na míru - Andrej Emanuel
Naprostá spokojenost.
podvazek pro nevěstu
BeChic (Fler.cz)
Slečna pro mne vyrobila jak podvazek, tak závojík a s oběma jsem byla nadmíru spokojená, doporučuji!
svatební šaty
Jesus Peiro, Naïve Praha
Šaty byly krásné, originální, přesně dle mých představ.

Po více než dvou měsících trénování na první tanec to dnes konečně vypadalo k světu 🙂 Mám z nás radost... dokonce už i efektně otáčím hlavou 😃

 • airawenTak to ti upřímně závidím 🙂) Já stále klopýtám na kramflecích a ženich chytá hysteráky už jenom z první otočky... 😃
  • rencabochtak to já zavidím oboum 🙂 já toho svého k nacvičování tance nepřesvědčim 😞 a budeme se tam ploužit jak děcka v 5 tř. 😃
   • whiteswanto mi připomíná, že bych se měla začít učit.. ale táák se mi nechce.. 🙂
    • hojchnaJá bych s přítelem taky ráda něco nacvičila, ty ploužáky mi přijdou takový nemastný neslaný,..., kdyby nechtěl, tak tam snad střihnem polku, to teď taky nikdo nedělá.. akorát se dost stydim a bojim se, že bych to okamžitě zvorala a zapomněla, nikdy jsem takhle nevystupovala.. no první tanec je taková moje malá noční můrka..
     • avernia
      AUTOR
      @airawen  
      @rencaboch  
      @hojchna  Holky, kdybyste viděly ty naše začátky. A hlavně uvolnit nohy na podpadcích! Jsem ale vážně moc ráda, že jsme se rozhodli tanec naučit, protože když jsme byli na poslední svatbě, vůbec se tam netančilo a většina hostů se rozutekla už před osmou hodinou. Tak jsme si říkali, že na naší svatbě se bude tančit! Jinak pro "hojchna" - vede partner, tak to může zvorat maximálně on 😃 Ty prostě jenom "posloucháš".

      @whiteswan  No šup šup 😉
      • sweet81@rencaboch  Tak to jsme dve🙂